IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница
  Активни теми Активни теми   Неодговорени теми Неодговорени теми  RSS: New Post Feed
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

време сега: 04:07

Брзо логирање

  Форум Теми Пораки Последна порака
Стил на живот
Форум
Хуманост на дело
Љубовта ќе го спаси светот! Човечноста спасува, олеснува и облагородува животи! ДоброЧинителството мотивира да живееме за доброто на другите! Овие три нека бидат смисла на нашитe животи.
Модератори: BIBI_G_3, Pravoslavie
199 1036 ДоброТворци и ДоброТворни Посредници...
од zamislena Види последна порака
04.Декември.2018 во 22:32
Форум
Медиуми (6 посетител(и))
Телевизии, радио, списанија, весници...
Модератори: la fille, zamislena
2062 17335 Фчерашни Новости
од paralelogram Види последна порака
14.Февруари.2020 во 08:05
Форум со подфорум(и)
Образование (2 посетител(и))
Улично, основно, средно, високо...
Под Форум(и): Наука
Модератори: Ninja 35
340 21361 Пештери
од Zelenikovo Види последна порака
08.Февруари.2020 во 01:06
Форум
Мистерии и астрологија (7 посетител(и))
Хороскоп, сонови, гледање во кафе, во карти, во раце, во НЛО...
Модератори: Valerija
172 25775 Мистерии
од paralelogram Види последна порака
07.Февруари.2020 во 22:41
Форум
Aрхитектура и дизајн (1 посетител(и))
Хармоничен спој на наука и уметност...
Модератори: zabegan
37 1441 Мак Форум за А build.mk/forum
од Zelenikovo Види последна порака
13.Јануари.2020 во 16:55
Форум
Филозофија и психологиjа (10 посетител(и))
„Разно“ ама на повисоко ниво
Модератори: Messenger, zamislena
550 67726 Мали поуки за животот
од zamislena Види последна порака
04.Февруари.2020 во 22:49
Форум
Уметност , култура и традиција (3 посетител(и))
Литература, театар, сликарство, дијалекти...
Модератори: Blue Scarlet, Calipso
130 22495 Што читате моментално
од ekszi88 Види последна порака
14.Февруари.2020 во 18:49
Форум со подфорум(и)
Фотографија, камери и видео (2 посетител(и))
foto.idividi.com.mk, опрема, локации, совети за аматери...
Под Форум(и): Купи - Продај, Корисни совети, Камери и видео
Модератори: Zoran K, Александар_А
1826 31507 Nikkor објективи
од Zelenikovo Види последна порака
13.Јануари.2020 во 05:32
Форум
Вероисповед (4 посетител(и))
Право на личен избор
Модератори: Messenger
603 58817 Воцрковена и Традиционална Православна...
од Zelenikovo Види последна порака
19.Јануари.2020 во 22:35
Форум
Други хобија (1 посетител(и))
Тетовирање, филателија, оружје, собирање салфетки...
Модератори: Boogie, Ninja 35
92 8428 Пчеларство како хоби
од Zelenikovo Види последна порака
12.Февруари.2020 во 00:00
Форум
Дом и градина (1 посетител(и))
Уредување, фенг шуи, ентериер
Модератори: Valerija
74 7798 Трпезарија
од Valerija Види последна порака
од вчера во 22:57
Форум
Патувања...
Многу ме нервираат типови кои се фалат дека сакаат патувања. Па добро бе, кој не сака?
Модератори: evangeline
138 13359 Најубавите села во светот
од Valerija Види последна порака
12.Февруари.2020 во 09:07
Форум
Мода и убавина (37 посетител(и))
Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
Модератори: Valerija
305 102394 Облека во цветови-цветен принт...
од Valerija Види последна порака
15.Февруари.2020 во 21:50
Форум
Направи сам
Се што ви треба на едно место. Направете сами и поттикнете ја вашата креативност.
Модератори: Valerija
21 746 DIY-Украси за домот и дворот
од Valerija Види последна порака
17.Декември.2019 во 22:05

  Форум Теми Пораки Последна порака
Интима
Форум со подфорум(и)
Семејство (7 посетител(и))
... до шесто колено
Под Форум(и): Свадба
Модератори: la fille, volkswagen
227 21859 Венчаница
од Valerija Види последна порака
12.Февруари.2020 во 18:11
Форум
Љубов (5 посетител(и))
Верност, другарство, страст, љубомора, мерак... или се’ заедно?
Модератори: BIBI_G_3, volkswagen, zamislena
314 63052 Љубовни мудрости
од Valerija Види последна порака
13.Февруари.2020 во 13:58
Форум
Секс (11 посетител(и))
Неисцрпна, најчитана... најжешка тема...
Модератори: BIBI_G_3, Ninja 35
426 75701 Дали би сакале секс со членот...
од vivi1 Види последна порака
23.Декември.2019 во 12:50

  Форум Теми Пораки Последна порака
Македонија и Свет
Форум
Бизнис и економија
Берза, менаџмент, вработувања, инвестиции...
Модератори: Анастеа
168 4657 Финансиска криза во САД и Европа...
од Zelenikovo Види последна порака
од вчера во 01:00
Форум
Историја (2 посетител(и))
Александар, Кирил, Самоил, Мисирков, Делчев
Модератори: Boogie, mungos80
399 57132 Историјата се повторува!
од Zelenikovo Види последна порака
16.Декември.2019 во 20:20
Форум со подфорум(и)
Политика и вести (3 посетител(и))
Вести од МК, партии, скандали, протести...
Под Форум(и): Избори
Модератори: evangeline, zamislena
575 86447 ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ во МК - генерална...
од Орка Види последна порака
од вчера во 19:48
Форум
Свет (1 посетител(и))
Масони, Рокфелер, Ирак, Иран, Балкан Експрес...
Модератори: fiks
152 9743 Свет полн вирусИ
од Zelenikovo Види последна порака
Денес во 02:33
Форум
Право
Tолкување и коментирање закони, правни совети, судска практика
84 3960 Дали да се легализира марихуаната?...
од Zelenikovo Види последна порака
06.Јануари.2020 во 05:12
Форум
Градови во Македонија
Со се' села... настани, култура-некултура, рекла-кажала...
Модератори: Gabriela_S, mungos80
62 8818 Што му фали на вашиот град?
од zamislena Види последна порака
11.Февруари.2020 во 22:17
Форум
Македонци ширум светот (1 посетител(и))
Новости и активности на нашинците од сите континенти
Модератори: Анастеа
100 6568 како сне странци македонци башка...
од Zelenikovo Види последна порака
26.Јануари.2020 во 13:19

  Форум Теми Пораки Последна порака
Забава
Форум
Музика (11 посетител(и))
Жанрови, спотови, групи, награди, концерти...
Модератори: Анастеа, Феникс
293 28942 НАЈДОБРИ "LIVE" ИЗВЕДБИ
од Орка Види последна порака
од вчера во 20:01
Форум
Филм (2 посетител(и))
Хитови, преводи, DVD, DivX, оскари & актери...
Модератори: Calipso
147 15088 Последен гледан филм
од Valerija Види последна порака
од вчера во 22:37
Форум
Ноќен живот (1 посетител(и))
Што мислите за ноќниот живот во нашава ни Македонија?
Модератори: zabegan
75 8872 Каде ќе траскате вечерва?
од laki_bu Види последна порака
29.Декември.2018 во 00:32
Форум
Штосеви, вицеви... (1 посетител(и))
Слободна зона за вицкасти, мајтапџии, сеирџии...
Модератори: Ninja 35
106 18538 Последно нешто што ме насмеа........
од Zdravko81 Види последна порака
22.Ноември.2019 во 15:19

  Форум Теми Пораки Последна порака
Технологија
Форум
Интернет (1 посетител(и))
Интересни сајтови, интернет пристап...
Модератори: fiks
213 3720 Facebook!!!
од Орка Види последна порака
15.Април.2019 во 00:07
Форум
Автомобили и моторцикли
Модели, карактеристики, новости, олдтајмери
Модератори: volkswagen
171 4743 Проблеми и прашања
од Орка Види последна порака
03.Февруари.2019 во 19:54
Форум
Авиони, бродови, воена технологија (1 посетител(и))
Цивилна и воена технологија
Модератори: Ninja 35, zabegan
41 3509 Разно
од Орка Види последна порака
10.Јануари.2019 во 20:25
Форум
Хардвер и софтвер
Матични плочи, монитори, оперативни системи, антивируси, интересни програмчиња ....
Модератори: evangeline, Figgy
173 4637 Windows 10
од Орка Види последна порака
04.Февруари.2019 во 22:56
Форум
Електронски игри
За PC, Play station, Xbox, Gamecube...
Модератори: Figgy
136 2091 Што играте во моментот???
од ekszi88 Види последна порака
24.Декември.2019 во 12:00
Форум
MaxARENA Gaming
сервери за online gaming (овозможено од MAXadsl)
Модератори: Figgy
43 751 Max DM i Max PUBLIC
од Cipiripi328 Види последна порака
09.Април.2017 во 18:02
Форум
Технологија
Мобилни тел., DVD плеери, телевизори, mp3 плеери...
Модератори: Ninja 35
64 1526 Колку ви трае батеријата на телефонот?...
од pajser Види последна порака
03.Февруари.2019 во 21:15

  Форум Теми Пораки Последна порака
Спорт
Форум со подфорум(и)
Фудбал (1 посетител(и))
Лига на шампиони, првенства, репрезентации...
Под Форум(и): Фан клубови
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
122 11160 Жените на фудбалерите
од Valerija Види последна порака
30.Декември.2019 во 21:19
Форум
Кошарка и ракомет (2 посетител(и))
Нашите најуспешни национални спортови
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
28 2357 КОШАРКА - новости
од zamislena Види последна порака
30.Јануари.2020 во 22:44
Форум
Останати спортови
Одбојка, тенис, планинарење, пливање, точаци, висење по форуми...
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
84 2788 Атрактивни спортистки (освен тенисерки)...
од Valerija Види последна порака
29.Јануари.2020 во 21:51
Форум
Формула 1 и Мото грандпри
Роси - Капироси, Шуми, Алонзо и компанија
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
53 2766 F1 Вести
од Орка Види последна порака
22.Мај.2019 во 21:39

  Форум Теми Пораки Последна порака
Здравје
Форум
Исхрана и кулинарство (4 посетител(и))
Еднаш се живее... здраво или нездраво?
Модератори: evangeline, Valerija
197 29529 Италијанска кујна
од Valerija Види последна порака
29.Јануари.2020 во 21:56
Форум
Вежбање
Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
Модератори: Blue Scarlet
61 4709 Сакате да вежбате? Ви треба мотивација?...
од Zelenikovo Види последна порака
12.Февруари.2020 во 09:25
Форум
Медицина (1 посетител(и))
Болести и лекови, алтернативци, превенција...
Модератори: BIBI_G_3
235 8510 Transgender (трансродни личности)...
од Valerija Види последна порака
25.Јануари.2020 во 17:27

  Форум Теми Пораки Последна порака
Општо
Форум со подфорум(и)
Разно (22 посетител(и))
Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
Под Форум(и): Тоше Проески - IN MEMORIAM
Модератори: Calipso, la fille, Valerija, zamislena
263 193831 Сакам да кажам ...
од Valerija Види последна порака
14.Февруари.2020 во 12:52
Форум
Форумски игри (40 посетител(и))
Асоцијации, калодонти, азбука ваква, азбука онаква...
Модератори: Gabriela_S, Valerija
155 294855 Игра со 4 збора ..
од Орка Види последна порака
од вчера во 20:15
Форум
Животински и растителен свет (2 посетител(и))
Раси, одгледување, ветеринарска заштита...
Модератори: Gabriela_S
120 13124 Кучето и тагата...
од zamislena Види последна порака
04.Февруари.2020 во 22:56
Форум
Екологија (1 посетител(и))
За спас на планетата Земја
Модератори: Ninja 35
21 507 Денот на дрвото
од Zelenikovo Види последна порака
20.Декември.2018 во 05:50

  Форум Теми Пораки Последна порака
ИДИВИДИ
Форум Забранет пристап
Забелешки и коментари за ИДИВИДИ (2 посетител(и))
Забелешки и коментари за ИДИВИДИ
Под Форум(и): Форум информатор
49 19939
19.Јануари.2020 во 01:21

  Форум Теми Пораки Последна порака
АРХИВА
Форум
Вероисповед (4 посетител(и))
право на избор
493 52859 ВЕЛИГДЕН-Радост и верба во животот...
од Messenger Види последна порака
04.Мај.2013 во 16:04
Форум
Историја и политика (7 посетител(и))
историски, политички, изборни дебати
322 45520 Дали Бранко Црвенковски ќе биде...
од brza Види последна порака
04.Мај.2013 во 00:02
Форум
Забава, разно, игри, интима (95 посетител(и))
џиџимиџарница
370 1080739 ЕВРОСОНГ 2015
од Орка Види последна порака
24.Мај.2015 во 09:07

Последни внесени пораки 
Теми Последна порака Форум
Свет полн вирусИ од Zelenikovo, Денес во 02:33Види порака Свет
Трпезарија од Valerija, од вчера во 22:57Види порака Дом и градина
Подот во Вашиот дом од Valerija, од вчера во 22:55Види порака Дом и градина
Подот во Вашиот дом од Valerija, од вчера во 22:54Види порака Дом и градина
Уредување на својот двор од Valerija, од вчера во 22:53Види порака Дом и градина
Балконот-цветна градина од Valerija, од вчера во 22:51Види порака Дом и градина
Подот во Вашиот дом од Valerija, од вчера во 22:50Види порака Дом и градина
Уредување на својот двор од Valerija, од вчера во 22:48Види порака Дом и градина
Уредување на својот двор од Valerija, од вчера во 22:48Види порака Дом и градина
Цвеќето во нашиот дом од Valerija, од вчера во 22:43Види порака Дом и градина


Што се случува?
Статистика
Статистика Корисниците имаат испратено 2.573.765 пораки во 13.091 теми во 59 Форум(и)
Последна порака, Денес во 02:33 од Zelenikovo
Имаме 17.358 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е ile_sr
Активни корисници
Активни корисници Вкупно има 311 Активни корисници онлајн, 0 Членови, 0 Анонимен член(ови), 306 Гостин, 5 Пребарувач(и)
Најмногу членови биле онлајн 638, од вчера во 07:22
Денешни родендени
Денешни родендени firefrost (21), raki17 (32), lord55 (40), bveljanova (44), markova01 (23), DonTerorMKD (29), bucigv (60), Elena_petru (27), blabla4 (46), stihima (48), NatNik (64), fanaticmkd (31), Sasasasesese (28), BMW R1150R (73), joce-mk (23), bubice (39), 2N3055 (37), ljupcebgd (63), Bulgare (40), bobi_ (32), Samet_17 (28), petko12 (31), snup (30), samovolie-stop (98), jonhhiewalker (41), malidzokica111 (12), tonka_sd (53), rikardotino (40), lilqn (28), HukoLa (25), Оливер (33), Dora Bakojani (56), ANDON1990 (30), krimi (31), mike678kukulele (31), xaxaxaxa (40), ARET-GOING STRONG (39), stojans (40), mileg (31), beckurt (52), mikeg (31), Bob4e123 (30), lazanski (50), zlatno srcence5 (29), Lepi (30), dok74 (46), tas_man (74), orlov (64), trancex (33), SvetleodRusija (42)

Обележи ги сите пораки како прочитани. :: Избришете ги cookie-јата поставени од овој форум


Вашиот пребарувач мора да поддржува cookie-ја и javascript за да го користите овој форум


Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.