IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница
  Активни теми Активни теми   Неодговорени теми Неодговорени теми  RSS: New Post Feed
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

време сега: 05:28

Брзо логирање

  Форум Теми Пораки Последна порака
Стил на живот
Форум
Хуманост на дело
Љубовта ќе го спаси светот! Човечноста спасува, олеснува и облагородува животи! ДоброЧинителството мотивира да живееме за доброто на другите! Овие три нека бидат смисла на нашитe животи.
Модератори: BIBI_G_3, Pravoslavie
199 1036 ДоброТворци и ДоброТворни Посредници...
од zamislena Види последна порака
04.Декември.2018 во 22:32
Форум
Медиуми (2 посетител(и))
Телевизии, радио, списанија, весници...
Модератори: la fille, zamislena
2094 17309 Лила Филиповска и нејзиното шоу...
од _the_Lider Види последна порака
14.Јануари.2019 во 09:25
Форум со подфорум(и)
Образование (3 посетител(и))
Улично, основно, средно, високо...
Под Форум(и): Наука
Модератори: Ninja 35
339 21346 Колку е стара Земјата ??
од Zelenikovo Види последна порака
12.Декември.2018 во 01:24
Форум
Мистерии и астрологија (2 посетител(и))
Хороскоп, сонови, гледање во кафе, во карти, во раце, во НЛО...
Модератори: Valerija
172 25749 Хороскоп
од zamislena Види последна порака
05.Јануари.2019 во 00:28
Форум
Aрхитектура и дизајн
Хармоничен спој на наука и уметност...
Модератори: zabegan
36 1437 Современа архитектура
од Valerija Види последна порака
20.Декември.2018 во 09:56
Форум
Филозофија и психологиjа (4 посетител(и))
„Разно“ ама на повисоко ниво
Модератори: Messenger, zamislena
552 67577 Златна генерација
од Zelenikovo Види последна порака
од вчера во 00:10
Форум
Уметност , култура и традиција (1 посетител(и))
Литература, театар, сликарство, дијалекти...
Модератори: Blue Scarlet, Calipso
130 22398 Скулптури
од Valerija Види последна порака
05.Јануари.2019 во 10:25
Форум со подфорум(и)
Фотографија, камери и видео (1 посетител(и))
foto.idividi.com.mk, опрема, локации, совети за аматери...
Под Форум(и): Купи - Продај, Корисни совети, Камери и видео
Модератори: Zoran K, Александар_А
1825 31492 ANAKIN's PLACE (ex Vtor Pogled)...
од pagane Види последна порака
26.Декември.2018 во 12:18
Форум
Вероисповед (4 посетител(и))
Право на личен избор
Модератори: Messenger
602 58787 ПРАВОСЛАВЕН КАЛЕНДАР:ДЕНЕС СЕ...
од Valerija Види последна порака
14.Јануари.2019 во 09:36
Форум
Други хобија (2 посетител(и))
Тетовирање, филателија, оружје, собирање салфетки...
Модератори: Boogie, Ninja 35
92 8361 ТЕТОВАЖА.....КАКО - ШТО?
од Valerija Види последна порака
08.Јануари.2019 во 15:35
Форум
Дом и градина
Уредување, фенг шуи, ентериер
Модератори: Valerija
73 7240 Балконот-цветна градина
од Valerija Види последна порака
14.Јануари.2019 во 10:12
Форум
Патувања...
Многу ме нервираат типови кои се фалат дека сакаат патувања. Па добро бе, кој не сака?
Модератори: evangeline
140 13425 Снежни фотографии
од Valerija Види последна порака
02.Јануари.2019 во 15:29
Форум
Мода и убавина (22 посетител(и))
Креатори, козметика, фризура, целулит, трендови...
Модератори: Valerija
281 97444 Неон бои во модниот свет
од Valerija Види последна порака
18.Јануари.2019 во 12:35
Форум
Направи сам
Се што ви треба на едно место. Направете сами и поттикнете ја вашата креативност.
Модератори: Valerija
21 726 DIY - Новогодишни и Божиќни...
од Valerija Види последна порака
20.Декември.2018 во 10:03

  Форум Теми Пораки Последна порака
Интима
Форум со подфорум(и)
Семејство (1 посетител(и))
... до шесто колено
Под Форум(и): Свадба
Модератори: la fille, volkswagen
227 21468 Невестински аксесоари -вел,ракавици,украси...
од Valerija Види последна порака
10.Јануари.2019 во 22:03
Форум
Љубов (9 посетител(и))
Верност, другарство, страст, љубомора, мерак... или се’ заедно?
Модератори: BIBI_G_3, volkswagen, zamislena
316 63049 Напиши љубовен текст (дневник...
од womaninlove Види последна порака
Денес во 02:58
Форум
Секс (4 посетител(и))
Неисцрпна, најчитана... најжешка тема...
Модератори: BIBI_G_3, Ninja 35
426 75662 SEXY SHOP
од Mary25 Види последна порака
18.Јануари.2019 во 13:15

  Форум Теми Пораки Последна порака
Македонија и Свет
Форум
Бизнис и економија (2 посетител(и))
Берза, менаџмент, вработувања, инвестиции...
Модератори: Анастеа
168 4576 Кој е најисплатлив бизнис?
од laki_bu Види последна порака
26.Декември.2018 во 00:03
Форум
Историја (7 посетител(и))
Александар, Кирил, Самоил, Мисирков, Делчев
Модератори: Boogie, mungos80
398 57089 Власи
од pajser Види последна порака
12.Декември.2018 во 12:28
Форум со подфорум(и)
Политика и вести (6 посетител(и))
Вести од МК, партии, скандали, протести...
Под Форум(и): Избори
Модератори: evangeline, zamislena
572 86253 Агитпроп
од Zelenikovo Види последна порака
18.Јануари.2019 во 23:53
Форум
Свет
Масони, Рокфелер, Ирак, Иран, Балкан Експрес...
Модератори: fiks
150 9619 Центристи во САД
од Zelenikovo Види последна порака
10.Декември.2018 во 03:33
Форум
Право (2 посетител(и))
Tолкување и коментирање закони, правни совети, судска практика
84 3928 Лична карта
од Zelenikovo Види последна порака
10.Декември.2018 во 08:20
Форум
Градови во Македонија (1 посетител(и))
Со се' села... настани, култура-некултура, рекла-кажала...
Модератори: Gabriela_S, mungos80
62 8785 Кои се најдобри девојки во Македонија?...
од laki_bu Види последна порака
29.Декември.2018 во 00:46
Форум
Македонци ширум светот (1 посетител(и))
Новости и активности на нашинците од сите континенти
Модератори: Анастеа
100 6554 Дали би се вратиле во Македонија?...
од Zelenikovo Види последна порака
07.Јануари.2019 во 00:40

  Форум Теми Пораки Последна порака
Забава
Форум
Музика (4 посетител(и))
Жанрови, спотови, групи, награди, концерти...
Модератори: Анастеа, Феникс
292 28393 ШТО СЛУШАТЕ ВО МОМЕНТОВ?
од Орка Види последна порака
од вчера во 13:19
Форум
Филм (1 посетител(и))
Хитови, преводи, DVD, DivX, оскари & актери...
Модератори: Calipso
146 14789 Последен гледан филм
од Valerija Види последна порака
14.Јануари.2019 во 17:09
Форум
Ноќен живот (1 посетител(и))
Што мислите за ноќниот живот во нашава ни Македонија?
Модератори: zabegan
75 8872 Каде ќе траскате вечерва?
од laki_bu Види последна порака
29.Декември.2018 во 00:32
Форум
Штосеви, вицеви... (3 посетител(и))
Слободна зона за вицкасти, мајтапџии, сеирџии...
Модератори: Ninja 35
106 18524 Последно нешто што ме насмеа........
од zamislena Види последна порака
03.Јануари.2019 во 22:58

  Форум Теми Пораки Последна порака
Технологија
Форум
Интернет (1 посетител(и))
Интересни сајтови, интернет пристап...
Модератори: fiks
214 3720 Управувај го јутуб на компјутерот...
од paralelogram Види последна порака
04.Ноември.2018 во 16:58
Форум
Автомобили и моторцикли (3 посетител(и))
Модели, карактеристики, новости, олдтајмери
Модератори: volkswagen
171 4740 Омилена марка на автомобил?
од Орка Види последна порака
02.Декември.2018 во 23:10
Форум
Авиони, бродови, воена технологија (1 посетител(и))
Цивилна и воена технологија
Модератори: Ninja 35, zabegan
41 3509 Разно
од Орка Види последна порака
10.Јануари.2019 во 20:25
Форум
Хардвер и софтвер (1 посетител(и))
Матични плочи, монитори, оперативни системи, антивируси, интересни програмчиња ....
Модератори: evangeline, Figgy
173 4636 Windows 10
од Орка Види последна порака
04.Јануари.2019 во 13:51
Форум
Електронски игри
За PC, Play station, Xbox, Gamecube...
Модератори: Figgy
136 2083 Што играте во моментот???
од вован1 Види последна порака
11.Јануари.2019 во 11:04
Форум
MaxARENA Gaming
сервери за online gaming (овозможено од MAXadsl)
Модератори: Figgy
43 751 Max DM i Max PUBLIC
од Cipiripi328 Види последна порака
09.Април.2017 во 18:02
Форум
Технологија
Мобилни тел., DVD плеери, телевизори, mp3 плеери...
Модератори: Ninja 35
64 1525 Колку ви трае батеријата на телефонот?...
од Орка Види последна порака
31.Декември.2018 во 12:32

  Форум Теми Пораки Последна порака
Спорт
Форум со подфорум(и)
Фудбал (2 посетител(и))
Лига на шампиони, првенства, репрезентации...
Под Форум(и): Фан клубови
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
122 11150 Жените на фудбалерите
од Valerija Види последна порака
05.Јануари.2019 во 10:16
Форум
Кошарка и ракомет
Нашите најуспешни национални спортови
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
28 2352 ЕП во ракомет - ХРВАТСКА 2018
од Neptun74 Види последна порака
14.Декември.2017 во 00:08
Форум
Останати спортови (1 посетител(и))
Одбојка, тенис, планинарење, пливање, точаци, висење по форуми...
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
83 2783 Атрактивни спортистки (освен тенисерки)...
од Valerija Види последна порака
07.Јуни.2018 во 08:52
Форум
Формула 1 и Мото грандпри
Роси - Капироси, Шуми, Алонзо и компанија
Модератори: Blue Scarlet, LiDivio
53 2764 F1 Вести
од Орка Види последна порака
18.Ноември.2018 во 21:16

  Форум Теми Пораки Последна порака
Здравје
Форум
Исхрана и кулинарство (2 посетител(и))
Еднаш се живее... здраво или нездраво?
Модератори: evangeline, Valerija
193 29267 Чизкејк
од Valerija Види последна порака
10.Јануари.2019 во 12:07
Форум
Вежбање (1 посетител(и))
Фитнес, билдинг, џогинг, ролање, бицепси, трицепси...
Модератори: Blue Scarlet
60 4697 Јога
од lotus flower Види последна порака
13.Декември.2018 во 08:35
Форум
Медицина (6 посетител(и))
Болести и лекови, алтернативци, превенција...
Модератори: BIBI_G_3
233 8481 Конзумација на овошје
од paralelogram Види последна порака
09.Декември.2018 во 02:05

  Форум Теми Пораки Последна порака
Општо
Форум со подфорум(и)
Разно (15 посетител(и))
Немате соодветен подфорум? Бујрум овде на муабет...
Под Форум(и): Тоше Проески - IN MEMORIAM
Модератори: Calipso, la fille, Valerija, zamislena
260 193121 Цвет за Тоше
од leni Види последна порака
од вчера во 11:06
Форум
Форумски игри (26 посетител(и))
Асоцијации, калодонти, азбука ваква, азбука онаква...
Модератори: Gabriela_S, Valerija
155 292633 Азбука на македонски села
од Орка Види последна порака
10.Јануари.2019 во 20:35
Форум
Животински и растителен свет (1 посетител(и))
Раси, одгледување, ветеринарска заштита...
Модератори: Gabriela_S
120 13122 Животни - општа дискусија
од Орка Види последна порака
10.Јануари.2019 во 08:59
Форум
Екологија
За спас на планетата Земја
Модератори: Ninja 35
21 508 Денот на дрвото
од Zelenikovo Види последна порака
20.Декември.2018 во 05:50

  Форум Теми Пораки Последна порака
ИДИВИДИ
Форум Забранет пристап
Забелешки и коментари за ИДИВИДИ (1 посетител(и))
Забелешки и коментари за ИДИВИДИ
Под Форум(и): Форум информатор
49 19933
13.Јануари.2019 во 16:45

  Форум Теми Пораки Последна порака
АРХИВА
Форум
Вероисповед (4 посетител(и))
право на избор
493 52859 ВЕЛИГДЕН-Радост и верба во животот...
од Messenger Види последна порака
04.Мај.2013 во 16:04
Форум
Историја и политика (2 посетител(и))
историски, политички, изборни дебати
322 45520 Дали Бранко Црвенковски ќе биде...
од brza Види последна порака
04.Мај.2013 во 00:02
Форум
Забава, разно, игри, интима (95 посетител(и))
џиџимиџарница
370 1080739 ЕВРОСОНГ 2015
од Орка Види последна порака
24.Мај.2015 во 09:07

Последни внесени пораки 
Теми Последна порака Форум
Напиши љубовен текст (дневник на вашата душа)... од womaninlove, Денес во 02:58Види порака Љубов
ШТО СЛУШАТЕ ВО МОМЕНТОВ? од Орка, од вчера во 13:19Види порака Музика
Цвет за Тоше од leni, од вчера во 11:06Види порака Тоше Проески - IN MEMORIAM
Златна генерација од Zelenikovo, од вчера во 00:10Види порака Филозофија и психологиjа
Агитпроп од Zelenikovo, 18.Јануари.2019 во 23:53Види порака Политика и вести
SEXY SHOP од Mary25, 18.Јануари.2019 во 13:15Види порака Секс
Неон бои во модниот свет од Valerija, 18.Јануари.2019 во 12:35Види порака Мода и убавина
Неон бои во модниот свет од Valerija, 18.Јануари.2019 во 12:30Види порака Мода и убавина
Неон бои во модниот свет од Valerija, 18.Јануари.2019 во 12:26Види порака Мода и убавина
Неон бои во модниот свет од Valerija, 18.Јануари.2019 во 12:26Види порака Мода и убавина


Што се случува?
Статистика
Статистика Корисниците имаат испратено 2.562.781 пораки во 13.082 теми во 59 Форум(и)
Последна порака, Денес во 02:58 од womaninlove
Имаме 17.332 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Mary25
Активни корисници
Активни корисници Вкупно има 252 Активни корисници онлајн, 1 Членови, 0 Анонимен член(ови), 239 Гостин, 12 Пребарувач(и)
Најмногу членови биле онлајн 517, 06.Април.2017 во 19:41
Членови онлајн: Ghost.
Денешни родендени
Денешни родендени snest229 (44), Queen I (21), tyga (23), Juniper (29), ariana.mkd (37), bpejkovski (65), dame1983 (36), боби (26), rippce (33), ripce123 (33), nove27 (36), itsHalai (52), bokiw (45), omer (27), denbabaden (42), kamile (24), AneAneAne (23), Dina94 (25), Johnny Sins (29), pasarela (65), Saso MKD (42), JerryMK (25), JoCo-RaPeR4e (25), derange (29), ekpolisa (24), picky (32), harison (37), BT LAVV (64), geovax84 (35), riki1899 (39), senka (39), njovanka (35), bla bla (36), najdobar (32), Xkyer (26), MKDMKD (41), tristan (39), Klimento (36), ванчо-2006 (54), viksamkd-BuLLeT (26), ARI(c) (44), kisser (26), ванчо2006 (54), marvitch (36), Ghost (37), zocipro (35)

Обележи ги сите пораки како прочитани. :: Избришете ги cookie-јата поставени од овој форум


Вашиот пребарувач мора да поддржува cookie-ја и javascript за да го користите овој форум


Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,205 секунди.