IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Хуманост на дело
  Опции за форумот Опции за форумот  Активни теми Активни теми RSS: Хуманост на дело
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хуманост на дело

 Внеси тема Внеси нова тема теми страница  <12345 13>
 
Теми / Автор
Оцена 
Коментари Прегледи Последна порака Обратен редослед
Форум Теми
Жешка Тема
За срцето на Ева
од Pravoslavie, 02.Јуни.2012 во 10:41
9 3529 од deko123456
08.Јули.2012 во 15:35Види последна порака
Жешка Тема
Икона Ново срце за Кристијан Неделковски
од gonzo, 02.Јуни.2012 во 23:45
1 2356 од annaja
03.Јуни.2012 во 02:06Види последна порака
Жешка Тема
Бесплатни операции на срце за деца!!!
од Pravoslavie, 30.Април.2012 во 00:28
0 1974 од Pravoslavie
30.Април.2012 во 00:28Види последна порака
Жешка Тема
Да им помогнеме на Игор,Спасе,Никола и Филип!
од Santijago, 22.Април.2012 во 08:20
2 1684 од Santijago
24.Април.2012 во 09:33Види последна порака
Жешка Тема
21-годишна Македонка пронајдена мртва во Чикаго!!!
од Santijago, 14.Февруари.2012 во 10:03
9 1879 од gonzo
20.Април.2012 во 21:22Види последна порака
Жешка Тема
Кога има храна, има и надеж...
од Pravoslavie, 12.Ноември.2011 во 02:52
11 1543 од Pravoslavie
01.Април.2012 во 01:59Види последна порака
Жешка Тема
Да му помогнеме на Зоран Симоновски
од Figgy, 21.Март.2012 во 18:53
0 742 од Figgy
21.Март.2012 во 18:53Види последна порака
Жешка Тема
Да и помогнеме на Тодорка Наумоска – Димески
од mungos80, 21.Февруари.2012 во 18:20
2 546 од dame1983
03.Март.2012 во 20:06Види последна порака
Жешка Тема
Згрижување на бездомници од Црвениот Крст
од Pravoslavie, 31.Јануари.2012 во 21:45
6 234 од saguaro
07.Февруари.2012 во 14:19Види последна порака
Жешка Тема
Помош за 2 годишниот Леон Петровски!
од Santijago, 06.Февруари.2012 во 22:40
0 76 од Santijago
06.Февруари.2012 во 22:40Види последна порака
Жешка Тема
Донации за Дарија Калиновска!
од Santijago, 17.Октомври.2011 во 12:03
2 141 од Santijago
03.Февруари.2012 во 23:08Види последна порака
Жешка Тема
Икона Ѓорѓи Николовски !!!
од Santijago, 07.Јануари.2012 во 22:17
12 704 од Pravoslavie
03.Февруари.2012 во 17:32Види последна порака
Жешка Тема
Апел за помош за Елизабета Попоска
од Santijago, 01.Февруари.2012 во 15:31
0 98 од Santijago
01.Февруари.2012 во 15:31Види последна порака
Жешка Тема
Помош за Дејан Ангелов
од Zo, 28.Јануари.2012 во 19:14
0 83 од Zo
28.Јануари.2012 во 19:14Види последна порака
Жешка Тема
Да му помогнеме на 8 годишниот Кирил!
од Santijago, 21.Јануари.2012 во 18:50
0 81 од Santijago
21.Јануари.2012 во 18:50Види последна порака
Жешка Тема
Ацески Сашо упатува апел за помош....
од Santijago, 24.Ноември.2011 во 14:21
2 104 од Santijago
25.Ноември.2011 во 18:10Види последна порака
 Внеси тема Внеси нова тема страница  <12345 13>

Скок до
Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.