IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е всушност... другарот Заев ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е всушност... другарот Заев ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 242526
Автор
Порака
Buggyman Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Buggyman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2017 во 14:19
Originally posted by novace novace напиша:

<span style="color: rgb205, 22, 19; font-family: "Vecer Myriad Pro Cond", sans-serif; font-size: 18px; text-trans: uppercase;">СДСМ ТВРДАТ ДЕКА ОСВОИЛЕ 600.000, А НЕ 437.000 ГЛАСОВИ!</span>
<span style="font-family: "Vecer Myriad Pro Cond", sans-serif; font-size: 33.6px; font-weight: bold;">Заев оставка не дава:</span>
<span style="font-family: "Vecer Myriad Pro Cond", sans-serif; font-size: 2.8em; font-weight: bold;"> Cе крие зад гласовите на БЕСА, ДУИ и ДПА</span>

намигнување Типично (за) КОРНИШОНЧЕ...хахаха...


АХА....
Homo homini lupus est...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 242526
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,110 секунди.