IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4546474849 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
toma4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај toma4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2012 во 21:30
да
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2012 во 21:31
nemoj be so filozofii tukaсмеењеke gi zbunisголема насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
toma4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај toma4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2012 во 21:31
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,,tekstot ti se sodrzhi vo toa shto si dozvolil da bide ,,,,itno,,,,



да
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2012 во 21:42
,,,,dodeka mlatish prazna slama so nas tuka ,,,,do sega ke go napisheshe tekstot,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2012 во 21:46
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,,tekstot ti se sodrzhi vo toa shto si dozvolil da bide ,,,,itno,,,,
 
плачењесмеење
Кон врв
PucvalkaTaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PucvalkaTaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2012 во 16:23
Ako mozi nekoj da najdi nesto za :
1.Parite moralno go unistuvaat covekot ( Onore de Balzak -Cicko Gorio)
2.Bez moral nema covek ( Rodion Raskoljnikov)
hitno mi e .. vi blagodaram od napred :)
Кон врв
alekcobe Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekcobe Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2012 во 18:04
Mi treba Esej za Selska Maka,Jankula i Jana ili Elegii za tebe ve molama pobrzo itno mi e.
Кон врв
Simona15 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Simona15 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2012 во 20:42
Ми треба итно Есеј за песната Тешкото ...
Ви благодарам однапред.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2012 во 20:49

пишувам состави по теми од македонски јазик и литература..во стил на моите коментари на форумов за само 250 денари страница.

плаќање на рака,по прием на составот.газење од смеење

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Gargar4e Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Gargar4e Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2012 во 08:56
Дечки ми треба итно помош ако може..... Напишав 4 теми ми останаа уште 2 а едната од нив е Смртта на Иван Илич опис на ликот од делото... ништо не ми текнува за него .... Фала однапред
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2012 во 10:24
ve molam da mi napisete karakteristiki za likot enkidu i negov opis od epot gilgames
Кон врв
acesingle Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај acesingle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2012 во 19:05

Итно ми требаат состави на овие теми


1.Грижата за македонското опшество за македонскиот јазик.
2.Македонскиот народен јазик низ историјата како културно просветлување на македонскиот народ.
3.Народнојазичната основа на македонскиот писмен јазик-Отворен под за оформувањето и формирањето на македонскиот јазик

Плаќам по 150 ден. кредит на ВИП и Т-Мобиле за 1 и 3 тема,а за 2-рата 230 ден.

Позз

П.С ако некој нема материјали за овие теми нека ми пише порака.

Составите да бидат готови до 07:00(Среда)


Изменето од acesingle - 06.Ноември.2012 во 19:08
Кон врв
pavlinka.a Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pavlinka.a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2012 во 16:33
mi trebaat sostavi za Kletnici Verter i Garvanot ako ima nekoj neka mi dade nesto :))
Кон врв
dzekomk1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dzekomk1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2012 во 20:03
Zdravo decki mi treba tema po makedonski jazik za utre temite se: ,,Zatvoram edna Otvoram druga'' i drugata Obred Za Praznik Ve Molam Napisite mi :D
Fala :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4546474849 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,672 секунди.