IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3334353637 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Polat Alemdar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polat Alemdar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2012 во 20:51
Moze nekoj da mi pomogne za utre imam sostav po makedonski na tema Detstvoto brzo ni izminuva i Jas na drug svet
Кон врв
Polat Alemdar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polat Alemdar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2012 во 20:59
За утре имам писмена по македонски јазик на тема Детството ни изминува и Јас на друга планета
Кон врв
Polat Alemdar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Polat Alemdar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2012 во 23:17
Ve molam napisete esej za temite
1.Detstvoto izminuva
2.Jas na druga planeta
Кон врв
BaLeT Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BaLeT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 15:53
Ве молам ако некој знае состав со наслов : Книгата ти го осветлува патот кон иднината , за 6то одделение... Ве молам да напишете до вечер бидејќи ми е за утре...

Ви благодарам од <3
Кон врв
Softly Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Softly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 16:35
Ve molam kazete mi nekoj sostav tema "Edna moja avantura" pobrzo
Кон врв
Rocker2174 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Rocker2174 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 11:27
Луѓе... ми треба помош за писмена работа на некоја од овие теми:
Улогата на жената во мојот живот(Може да се пишува за мајка,баба,сестра ... што било)
или
Зимски Пејзаш

За двете веќе имам нешто напишано, но ми треба уште... каква била помош ако можете да дадете, многу би ви бил благодарен 
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 12:03
изненадувањеемил..ова му треба за писмена во училиште...како да каже пиво и жена .......
а да не бидам офф од темава ....дете... ако до сега не си ја сфатил улогата на мајка ти  во твојот живот и неможеш да напишеш нешто за  неа...или пак за зима......навистина е претешко.....
а и навистина незнам како ова професориве си дозволуваат да даваат вака тешки теми....незнам зошто не дадат.... улогата на ФБ  во мојот живот....нај ин кафулиња во мојот град....дневна и ноќна шема.....како да глумиме дека сме ја прочитале лектирата....итн итн...
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
Blazhe Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blazhe Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 13:06
Ве молам ако има некој што знае состав за писмена работа, Тема: "Совеста нема заби ама длабоко гриза" За Утре ми е .. фала однапред :)
Кон врв
Parasimpatikus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај Parasimpatikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 17:42
Ако може прераскажана драмата Печалбари и опишани главните ликови.
Кон врв
Dumplings Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dumplings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 19:30
ај ве молам состав на тема детство за во петок ми е имам писмена македонски
Кон врв
markova01 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај markova01 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 21:52
Може да ми дадете мал опис околу Боговите и луѓето во делото Гилгамеш? Каков е односот помеѓу нив? Колку тие се мешаат во животот на луѓето? Итно ми треба за утре... Благодарам однапред
Кон врв
efm97 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај efm97 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2012 во 13:59
zdravo jas sum osmo odd. i mi treba sostav za kniga-izvor na mudrost i znaenje za utre , nekoj ako moze da mi pomogne
Кон врв
Дан4ее Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Дан4ее Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2012 во 14:50
Ми треба состав за една моја авантура ве молам итно ми еееееееееее ми треба за писмена за утрееееееее
Кон врв
Dumplings Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dumplings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2012 во 16:58
ај ве молам состав за утре ми е итно е имам писмена ајде богат сум ќе се најдеме некогаш и ако добијам петка на тој што ми го дал составот ќе му дадам 1000 денари ај ве молам состав на тема Книгата ми кажува се

Фала однапред
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3334353637 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.