IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 104>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
qpqpqpqpqpqp Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај qpqpqpqpqpqp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2011 во 16:15
Ми треба состав на 3 теми, но ве молам ако може бар една тема :)
1. Еколошка свест кај младите
2. Човековата не грижа причина за еколошка катастрофа
3. Професијата го осмислува животот на човекот

Ве молам барем една тема :) Ви благодарам :)
Кон врв
анабела Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај анабела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2011 во 17:48
Ve molam into mi treba sostav na temata "{to ja pravi tragedijata Hamlet gledana i denes"...;)
Кон врв
Ана Доневска Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ана Доневска Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2011 во 19:36
Ми треба под итно есеј на тема "Човекот секогаш може да продолжи понатаму"
Кон врв
Stanka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Stanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2011 во 23:59
Mi treba esej na tema "Literaturata kako del od razvojot na covekovata kulturna istorija"
Кон врв
233 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 233 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2011 во 16:03
Ми треба Есеј за писмена на тема
1. Митот света приказна кој бил првата човекова религија и култура
2. Литературата како дел од развојот на човечката култура и историја

Ако може да ми помогне некој..
Кон врв
lu-lu Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lu-lu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2011 во 01:10
ve molam tema priblizna so naslov za OBELEZJATA na mojata tatkovina MAKEDONIJA
:
Кон врв
camka02 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај camka02 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2011 во 20:10
Ke ve zamolam da mi napisete nekoj sostav za esenta, ili za sto sakam da bidam koga ke porasnam , blagodaram
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7938
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2011 во 20:37

изненадувањеnemam komentarизненадувањеzalno ..... no vistinito....

....Не дозволувај погрешни луѓе да ти влезат во животот,да ти ги поматат очите,да те натераат да го сакаш тоа што тие го сакаат,а да го заборавиш тоа што го немаат тие.....
Кон врв
Mawo17 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mawo17 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2011 во 17:07
ми треба за Ликот на „Растињак’ во романот Чичко Горио од Балзак и „Симболиката во песните Гавранот и Албатрос од По и Бодлер“ ако има некој нека пише фала однапред

Изменето од Mawo17 - 14.Ноември.2011 во 17:12
Кон врв
kmacedonia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kmacedonia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2011 во 18:30
Ako mozi nekoj da mi kazi nekoj tekst za pismena mi tereba za prirodni pojavii ...Fala odnapred


Кон врв
niku4ot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај niku4ot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2011 во 18:53
Ми треба состав или концепт исто така и мене како да напишам есеј на тема „Бунтот како императив на човековата егзистенција“... Книги кои се обработени се „Судбината на човекот“ и „Странецот“
Кон врв
Sportt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sportt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2011 во 20:09
ako moze eden esej za vujko vanja pls.. na kratko
Кон врв
zijan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zijan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2011 во 09:55
ako moze sostavi za
'kanconierot',
'pekolot',
'don kihot',
'dekameron'
'hamlet'
'covekovata sloboda i tretmanot na motivot na ljubovta'
BLAGODARAM ODNAPRED
Кон врв
Van Donov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Van Donov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2011 во 16:49
Ве молам дадете некој состав во врска со пријателство, по македонски за оценка мие
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2223242526 104>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.