IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8687888990 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
beliot crnec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Октомври.2013
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај beliot crnec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2013 во 11:30
Use eden ucenik od kaj mene :) sneska ti predava
Кон врв
iva99 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iva99 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2013 во 13:38
Здраво на сите доколку некој не го мрзи или е по пишувањето ќе го замолам да напише краток состав а може и песна на тема Сите сме еднакви без разлика на се. Ми треба за утре. Ви благодарам однапред!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2013 во 13:59
,,,,da beshe za razlichnosti ajde de ,,i nekako da se pishuva ,,,ama za neshto isto ,,,
,,e navistina bile glupi profesorive,,kako li ne im e sram i zhal da vi zadaavaat vaka teshi temi shto baraat razmisluvanje za pishuvanje ,,,eh profesori loshi,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Amarche Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Amarche Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2013 во 16:47
MI TREBAAT SOSTAVI NA TEMI
1.Covekot nemoze so sila da gi nametnuva svoite sfakanja i da odlucuva za tugata sudbina ili Teodose sakam da ti kazam
2.Nemozeme da pravime golemi nesta no maleckite mozeme da gi pravime so golema ljubov
Кон врв
nattte12 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nattte12 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2013 во 09:39
Итно ми треба еден состав „Опис на ликот на Бојан“ (од лектирата „Бојан“) со воведен дел, главен дел и завршен. Ве молам итно ми е.
Кон врв
nattte12 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nattte12 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2013 во 10:07
Ajde ve molam napisete eden sostav "Opis na likot na Bojan" (od lektirata "Bojan). So voveden del, glaven del i zavrsen. Itno e, za denes mi treba. Vi blagodaram..... odnapred...
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2013 во 10:23
Плати па клати, кај е итно па уште и гратис
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
nattte12 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nattte12 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2013 во 10:28
Овде се пишуваат различни состави па мислам дека и овој ќе знаат да го напишат. Итно е па и гратис
Кон врв
KoceRR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoceRR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2013 во 17:28
Mi treba sostav na tema Mojata omilena igracka od detstvoto
Ve molam ako znaete nesto napisete sto e mozno pobrzo
Odnapred vi blagodaram
Кон врв
gang Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gang Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2013 во 18:13
Ми требаат три теми за писмена ако може нешто помош:
1.Младите во современиот свет
2.Алкохолизмот и наркоманијата погрешен пат за младиот човек
3.Техниката вчера,денес и утре
Ви благодарам однапред
Кон врв
gang Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај gang Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2013 во 18:20
Ако може помош ми требаат три теми за писмена работа по македонски јазик
1.Младите во современиот свет
2.Алкохолизмот и наркоманијата погрешен пат за младиот човек
3.Техниката вчера,денес и утре
БЛАГОДАРАМ ОДНАПРЕД !!
Кон врв
Христина Б. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Христина Б. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2013 во 16:39
Ми треба состави на темата "Љубовта и желбата се крилја за големи дела" и "Спомени со..." итно ми е ве молам...Фала :D
Кон врв
Христина Б. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Христина Б. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2013 во 16:52
Дали може да ми го напишеш составот на тема Желбата и љубовта се крилја за големи дела бидејќи ти го имаш правено а јас ќе го правам во четврток...Те молам. Фала однапред
Кон врв
sanjicka05 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Декември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanjicka05 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2013 во 23:16
ve molam da mi napisete esei za temite:
1.Narodnoto tvorestvo-identifikacija za makedonskiot narod (od zbornikot)
2.Sporedba pomegu Cajld Harold i Evgenij Onegin
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8687888990 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.