IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4647484950 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
schoolboy221 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај schoolboy221 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2012 во 22:02
Здраво,
Денес ми беше дадено како задача по македонски да ја обработам книгата шагринска кожа поточно да ја најдам темата и да направам аналитички коментар и да ги споредам ликовите.
Се надевам ќе одвоите време и ќе ми помогнете,доволно ќе биде да направите само една од горе наведените задачи.
Кон врв
tejkamejka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај tejkamejka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2012 во 14:55
Zdravoo :D Aj da ve zamolam ako moze nekoj da mi napishe sostav za lektirava sagrinska kozha :)
Кон врв
stefi123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefi123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2012 во 18:08
kje moze li nekoj da mi pise tekst na temata Sonot sto sakam da stane vistina ve molam za utre mn mi treba
Кон врв
stefi123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefi123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2012 во 18:09
Moze li nekoj da mi pise ve molaam mn mi treba ve molam na tema:Sonot sto sakam da stane vistina ve molam mn mi e potrebno
Кон врв
stefi123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefi123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2012 во 18:19
i kje moze u privatna poraka za da znam da vidam ve molam lugje pomagajte mi za utre mi treba mn mn mn
Кон врв
stefi123 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stefi123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2012 во 18:30
Originally posted by tejkamejka tejkamejka напиша:

Zdravoo :D Aj da ve zamolam ako moze nekoj da mi napishe sostav za lektirava sagrinska kozha :)
ponazad na nekolku strani imas
Кон врв
Selenaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Selenaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2012 во 15:52
dali mozi nekoj da mi pomogne da napisam esej na tema ZOSTO TREBA DA CITAME...
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2012 во 19:16
Originally posted by Selenaa Selenaa напиша:

dali mozi nekoj da mi pomogne da napisam esej na tema ZOSTO TREBA DA CITAME...



Еве јас...На пример треба да читаме за да утре не бараме по форуми да ни пишуваат есеи и слично...голема насмевка
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Boki85 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boki85 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 17:12
Еве ви едно сајтче каде што ке можете да си нарачате состав, есеј , семинарска за многу ефтини пари .. испробано е лично од мене и јас сум презадоволен.
http://zemiseminarska.tk/
и е-маил :zemiseminarska@hotmail.com

Кон врв
maja12345 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja12345 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 22:43
kje ve molam mi treba za pismena makedonski
1.opis na likot cicko gorio
2.opis na likot ezen de rastinjak
3.opis na likot anastazija i delfina
4.so pari se kupuva se, no ne i srekjata
5.motivot pari vo pomanot zlostorstvo i kazna
Кон врв
atanasovska99 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај atanasovska99 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2012 во 09:48
Lithium pisha deka imash podetalni analizi na likot na Kuzman Kapidan od Serdarot,za pismena rabota mi se,8 oddelenka sum,ako sakash da mi gi napishesh,fala odnapred,pozzz:*
Кон врв
martinap Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martinap Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2012 во 15:31
Здравоо :) може да ми пише некој есеј за штедење струја ?
Кон врв
martinap Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martinap Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2012 во 15:39
Ај ве молам дајте некој состав за љубов во моето срце скопје :) фала однапред
Кон врв
m.sh Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m.sh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2012 во 17:02
Ќе можи малку помош за „Јас не убив човек, убив принцип“ - Достоевски,Злосторство и казна?? :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4647484950 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.