IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Писмени состави,семинарски...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Писмени состави,семинарски...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3839404142 113>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 3 Гласови, Просечно 3,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Fist Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2012 во 20:04
Друштво , ми требаат есеи на тема : Социјалните мотиви во песните во стихозбирката ,, Бели Мугри '' од Кочо рацин , Печалбарските мотиви во песните , Патриотските мотиви во песните , Комичното во ликот на Чорбаџи Теодос , Франција во мало ( чичко Горио , општествените слоеви во Франција ) , ако некој има нешто од ова и ако ми помогне кје му бидам страшно благодарен.Фала.
Кон врв
Fist Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2012 во 20:05
Што е можно побрзо ..
Кон врв
DejanPetrov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DejanPetrov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 17:45
Може ли состав на тема Одмаздата ја осирумашува човековата душа? плс ако можете побрзо за утре ми е. Благодарам однапред
Кон врв
DejanPetrov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DejanPetrov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 17:58
ве молам ако може некој брз состав на тема Одмаздата ја осирумашува човековата душа плсс за утре ми е :(
Кон врв
SpArK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SpArK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 18:24
Ако можете ве молам да ми напишете нешто за автобиографија и за патопис ве молам ми треба до сабота вечер да е напишано ако можете многу ми е хитно ве замолувам ве моламмм     
Кон врв
SpArK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SpArK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 18:25
Ако можете ве молам да ми напишете нешто за автобиографија и за патопис ве молам ми треба до сабота вечер да е напишано ако можете многу ми е хитно ве замолувам ве моламмм       
Кон врв
SpArK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SpArK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 18:32
Ако можете ве молам да ми напишете нешто за автобиографија и за патопис ве молам ми треба до сабота вечер да е напишано ако можете многу ми е хитно ве замолувам ве моламмм   
Кон врв
Kapishtec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kapishtec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 21:38
Здраво на сите !!!!

Ќе ве молам да ми напишете состави за "Часот како мачилница" втората тема "Човекот е огледало на своето дело" ама ако може побрзо пошто за утре ми требаат !!!??
Кон врв
anastasiaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anastasiaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2012 во 21:55
Pravam pismenaa!! Ke sakate li da mi napishete eden sostav na tema "Eden nedelen den vo mojot dom"
Fala odnapred!
Кон врв
betushAa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај betushAa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2012 во 10:55
mi treba sostav "opsto za knigata" ve molam do sabota ako moze nekoj da mi pomogne
Blagodaram odnapred ;) :*
Кон врв
betushAa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 11.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај betushAa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2012 во 11:03
ми треба составвв “Општо за книгата„ глупа тема признајте.
Ми треба помос немам никаква идеа. [:-/] ве молам со побрзу за во понеделник ми е. [:(]
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2012 во 11:11
Ako ja zemesh knigata v race, mozhebi i kje sfatish neshto opshto za nea...намигнување - ete edna mala pomosh od mene.среќа
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
RealAikido Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RealAikido Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2012 во 11:19
Здраво, имам писмена по македонски јазик, имам 2 теми. Сакам да ве замолам кој мозе да писе текст со тема На крајот од 8 годишнотот образование и Во што е убавината и големината на нашата возраст. Фала ви однапред
Кон врв
Monika22 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Мај.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monika22 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2012 во 11:55
Aj ako moze da mi napisete sostav za:
1.Светот е убаво место на живеење;
2.Моето живеење ми овозможува остварување на сите соништа.
ве молам ми треба
ви благодарам однапред

Изменето од Monika22 - 13.Мај.2012 во 12:20
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3839404142 113>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.