IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Мујо и Хасо
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мујо и Хасо

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
Автор
Порака
Dra{C}ulA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2005
Локација: Madagascar
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dra{C}ulA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мујо и Хасо
    Испратена: 16.Мај.2005 во 21:38

evo eden od mene:mujo si lezi vo krevet i gleda televizija, po nekoe vreme doajga fata i mu veli: ej mujo jer hoces da ti sprzam jaja za veceru i mujo i se vrti i luto i vrajka a ja tebi da otkinem sise a mrs p**kati materina

take me away
Кон врв
Dra{C}ulA Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dra{C}ulA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2005 во 19:13

aj da ne puknes me nasmea ama dodar e i ovaj so bese na idividi vic na denot

si bile dzemo i mujo i ulovile zlatna ripka.

pa taa im rekla pusteteme i ke vi ispolnam po edna zelba i na dvajcata i dzemo rekol ako e taka togas na zemjava da ima samo zeni i mujo tekol epa ako e taka togas dzemo da stane peder

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:11
mujo i haso.....
Mujo: vidi Haso letnja ponuda...ostrov pun zena a tako jeftino..
Haso: pa da pitaj zashto/
Mujo: alo turisticka agencija zashto je tako jeftino? ....aha aha aha
Haso: i mujo shta kazu....
Mujo: kazu da pola ostrov ima sidu a druga pola ima tuberkulozu......bljak...pa kako cemo da ih poznamo ko je ko?
Haso: pa znam mujo ...javi se rezervishi mi cemo da jebemo samo one koje kashlju
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:20
Originally posted by natalija natalija напиша:

mujo i haso.....
Mujo: vidi Haso letnja ponuda...ostrov pun zena a tako jeftino..
Haso: pa da pitaj zashto/
Mujo: alo turisticka agencija zashto je tako jeftino? ....aha aha aha
Haso: i mujo shta kazu....
Mujo: kazu da pola ostrov ima sidu a druga pola ima tuberkulozu......bljak...pa kako cemo da ih poznamo ko je ko?
Haso: pa znam mujo ...javi se rezervishi mi cemo da jebemo samo one koje kashlju

    Kolku se samo bistri...Hehehehe
abe mozok
Mada Faka :)))
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:28
sedele vo dnevna i haso mu se jada na mujo
Haso: kako cu sad do Amsterdama...pa ja ne mogu u avionu..strah me e...ajte mujo javi se i pitaj...
Mujo: alo...aerodrom...kazite mi kolko trae let od sarajeva do amsterdama?...aha aha aha
Haso: i mujo shta kaze?
Mujo: kaze samo trenutak...
Haso: pa aj se javi jebote rezervishi mi :))))))
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:32
Originally posted by natalija natalija напиша:

sedele vo dnevna i haso mu se jada na mujo
Haso: kako cu sad do Amsterdama...pa ja ne mogu u avionu..strah me e...ajte mujo javi se i pitaj...
Mujo: alo...aerodrom...kazite mi kolko trae let od sarajeva do amsterdama?...aha aha aha
Haso: i mujo shta kaze?
Mujo: kaze samo trenutak...
Haso: pa aj se javi jebote rezervishi mi :))))))

LOOOOOOOOOOOOL znaci koe bukvalno razmisluvanje go imaat tipcive
Hehehehe cool e i ovoj vic
Mada Faka :)))
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:36
he he he blagodaram
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:39
mujo i haso.....
Mujo: moram da ti priznam haso ja sam gay...
haso: gay....hm...reci mi jer imash apartmane pored mora?
Mujo: ne.....
haso:a jer vozish formule u monte karlu?
Mujo: ne...
haso: a jer imash odela od pjer kardena koi koshtaju 2000 eura?
Mujo:ne....
haso: epa mujo ti nisi gay...ti si jedna obicna pedercina.....
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:39
Originally posted by natalija natalija напиша:

he he he blagodaram

Hehehehe niso...poveli i drugpat ili kratko kazano: U R WELCOME ANYTIME (uuuu kazi ama sratko a?)
Mada Faka :)))
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:42
shetala se Fata po Sarajeva i na svakom coshku slusha...situacija vakva...situacija takva...i krena Fata kuci i pita Muja...Jeli MUjo...shta je to situacija?
epa fato to ti je kad dodzesh ranije kuci i zateknesh mene sa komshinicom u krevet....aaaa kaze Fata...znaci to je situacija ako sam dobro razumela kad ti dodzesh kuci ranije i zateknesh mene sa shvalera u krevet...Mujo na toa ce...de Fato nemoj da mi meshash..batinu sa situacijom....
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:54
Originally posted by natalija natalija напиша:

shetala se Fata po Sarajeva i na svakom coshku slusha...situacija vakva...situacija takva...i krena Fata kuci i pita Muja...Jeli MUjo...shta je to situacija?
epa fato to ti je kad dodzesh ranije kuci i zateknesh mene sa komshinicom u krevet....aaaa kaze Fata...znaci to je situacija ako sam dobro razumela kad ti dodzesh kuci ranije i zateknesh mene sa shvalera u krevet...Mujo na toa ce...de Fato nemoj da mi meshash..batinu sa situacijom....

Hehehehe vazno se snasla Fata
Mada Faka :)))
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2005 во 14:57
fata mu rekla na mujo ; mujo od sega kolku pati ke me eb...tolku pati ke jades .,a mujo na toa i odgovoril; nemoj bre fato zarem sakas da umram od glad.
sm
Кон врв
anaconda Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anaconda Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2005 во 12:16
Originally posted by Dra{C}ulA Dra{C}ulA напиша:

evo eden od mene:mujo si lezi vo krevet i gleda televizija, po nekoe vreme doajga fata i mu veli: ej mujo jer hoces da ti sprzam jaja za veceru i mujo i se vrti i luto i vrajka a ja tebi da otkinem sise a mrs p**kati materina

Kako mujo se udvara na zenska, oces samnom ili s Hasom trece nema

 

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2005 во 09:00
Pita Mujo Hasu:
-Jeli Haso , znas li koje su najvece bolesti 20 veka?
-Nemam pojma!
-Pa SIDA i Pticja gripa!
-Ma boli me k*rac, nit jebem, nit letim!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.