IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Купување на половно возило
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Купување на половно возило

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 13:46
Originally posted by begu begu напиша:

Sto i da e ama do 1800e, da e .


okej pozdrav...se slusame........


ozbilno....vo taa klasa niso neam u moment,ako sakas ke vidam so kako ali za taa cena skoro nema da se isplati od stranstvo deka imas mn davacki.....od egr. ti se negde kaj 500 evra...koa minusiras 1300 ostanuvaat za kola,pa aj kazi so favoriziras pa ke ti kazam dali postojat sansi!!!
Кон врв
begu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај begu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 13:49
Znam deka e tesko ama vo momentot toa e mojot limit. Inace bi sakal nekoj Opel. Raka na srce mozam da osiguram i nadvor kola (mnogu povolno) ama ne mozam da ja registriram (godini).
Veruvaj i vo toa sto ne go gledas .
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 13:50
Originally posted by begu begu напиша:

Znam deka e tesko ama vo momentot toa e mojot limit. Inace bi sakal nekoj Opel. Raka na srce mozam da osiguram i nadvor kola (mnogu povolno) ama ne mozam da ja registriram (godini).


ako sakas staj me u kontakt louweed666 (yahoo ili msn) pa ke praime muabet.....pozdrav
Кон врв
begu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај begu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2006 во 13:54
OK ama ne odmah za kratko vreme.
Veruvaj i vo toa sto ne go gledas .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.