IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Историјата се повторува-Интернационални серии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Историјата се повторува-Интернационални серии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2010 во 01:42
тоа беше само мое мислење...а инаку мислам дека во шпанските серии нема никакви чувства освен љубомора..таа ми го зема тој што го сакам и сеа цела серија се обидувам да го вратам,ама не покажувам баш некои знаци на живот...само љубомора...ја мраам таа жена...или маж ми замина со љубовницата и сеа да и се одмаздам...извини ама по мое мислење таму нема и баш некои емоции...
Кон врв
dimigor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 102
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimigor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2010 во 19:42
Колку и да мрчам по дома...татко ми го има последниот збор.Заедно со мајка ми се пред ТВ кога ја даваат серијава и никој не смее ни да помисли да смени канал.Не сум ја загледал,али од тоа што сум видел на поминување не ми се свиѓа.А и ко секоја сапуница...ке врзуваат чворови и додека се реши нешто...оп 100 епизоди поминале.Немам нерви за тоа.
Се изгазив од смеење на видеото на Eден на Eден што го направиле
Анархија во 1001 ноќ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.