IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс по телефон...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс по телефон...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 00:35
Lele ama mi se prisaka,ima li nekoja vaka nabrzina po telefon da mi zavrsi onaa rabotaцрвенеење
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 00:45
Originally posted by bodeti bodeti напиша:

Lele ama mi se prisaka,ima li nekoja vaka nabrzina po telefon da mi zavrsi onaa rabotaцрвенеење

pa neli sve shto ti treba i posakal sedi do tebe .......sho sega telefoni ???не%20знам
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 00:49
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

Originally posted by bodeti bodeti напиша:

Lele ama mi se prisaka,ima li nekoja vaka nabrzina po telefon da mi zavrsi onaa rabotaцрвенеење

pa neli sve shto ti treba i posakal sedi do tebe .......sho sega telefoni ???не%20знам
vaka samo od strvostнамигнување
Кон врв
BRANCE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BRANCE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 03:53
ma u zivo bre toa e toa ni veb kam ni tel
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 16:50

02-09-09telefon3.jpg 07-10-09seks1.jpg



Изменето од bijonse1 - 18.Декември.2009 во 16:52
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 16:57

Најмоќното секс-оружје се крие во вашата чанта

vo_splana_so_mob

Знаете ли дека со мобилниот телефон можете да изведете многу кул работи? Всушност тоа е вашата најмоќна секс-играчка. Се сомневате? Останете закачени, научете нешто ново и збогатете ги своите тактики!размислување

Со камерата можете да ги сликате разните делови од вашето тело, градите, задникот, нозете, устата... глупчоИспратете му ги една по една и под секоја оставете мала порака. Пораката нека содржи објаснување што сакате да ви прави на тој дел.

Испратете му еротска порака во период кога најмалку мисли на вас. Додека е на работа, со другарите или кога гледа фудбал. Пораката може биде кратка и јасна, а предизвикувачка.

Наместо со рака, возбудете го со вибрациите. Исклучете ја мелодијата, оставете ги вибрациите, и нека се активира алармот додека се бакнувате..........хипнотизиран Тој сигурно ќе прекине со цел да ве остави да се јавите. Вие свртете му ја главата да продолжи да ве бакнува. Скришум земете го мобилниот и ставете го помеѓу неговите нозе.............плазење

Следниот пат кога ќе бидете сами дома, земете го својот и неговиот телефон и отидете во другата соба. Но, гледајте тој да биде окупиран со нешто како не би потрчал веднаш по вас. Соблечете се гола и почнете да му ѕвоните. Звукот ќе го доведе до вас, а глетката ќе го изненади.

Сите парови си имаат свој код на зборување, кој најчесто го користат во ситуации кога има други луѓе со нив, а имаат да си кажат нешто што никој не треба да го слушне. Затоа можете да му испратите порака или уште поубаво да му се јавите додека сте во метеж, и да му зборите на ваш јазик за тоа што планирате вечерта да му правите.

Натерајте да се соблече горе, гол или по маичка, и нека ви позира. Сликата може да си ја наместите како заднина. Освен што ќе можете секој ден да си го гледате и да си фантазирате, тој ќе биде на седмо небо од ваквата постапка.

Наместете посебен рингтон за него, за да знаете дека е тој кога ќе ви ѕвони. Гледајте тоа да биде некоја песна што ве асоцира на некоја жешка вечер со него, вашата заедничка песна или по личен избор.

Снимајте видеозапис додека имате секс. Можете и сами да се снимате додека, на пример, танцувате. Дајте му го да го гледа, ако воопшто издржи да го догледа до крај. Само внимавајте да не завршат снимките во погрешни раце.......хи,%20хи...

Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 18:02
ALOOO IMA LI DEZURNA NA TELEFONOT MI SE PRISAKAголема%20насмевка
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 19:44
Ако се лиже шеќер преку прозор,тогаш и секс преку тел. бива
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2009 во 19:50
Alooo..........please,
.......sakate li da se seksame?
A od drigata strana изненадување.........ama pochekajte da razmislam........голема%20насмевка

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2009 во 14:25
gluposti...тага
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2009 во 18:43
ako  ne  mislat devojkite  za  so  slusalkata  inaku  kako
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2009 во 22:29
Shto be kako? Imaat trista finti. Pa ako treba i so morkovot vo vaginata a pota kje go izmezat.........голема%20насмевка
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.