IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Орбитрек Елит
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Орбитрек Елит

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 10:15
Go podmacka li so toa sto ti go dadoa? Ne treba da krci...normalno e da dava zvuk na vrtenje, no ne i da krci.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 11:01
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Go podmacka li so toa sto ti go dadoa? Ne treba da krci...normalno e da dava zvuk na vrtenje, no ne i da krci.


Да го подмачкав,ама пак звукот што го дава не е нормален,така да не ми останува ништо освен да одам до топ-шоп и да видат они што е дефектот..не ми се верува...а нов е....
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 11:12
mene istoto mi se desi i tatko mi mi go otvori go podnamesti i ko lud e od togas голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 11:14
па да,еве и татко ми исто го отвори,чепка нешто..у секој случај ќе се поправи не е некој дефект,ама па да не чкрипи толку,небаре трактор возам..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
aleksandar bt Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај aleksandar bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2009 во 15:41
Originally posted by Valeta Valeta напиша:


Овој професионален орбитрек е неспоредлив со орбитрек платинум или елит.

VO KOJA SMISLA MISLIS NE SPOREDLIV A PODOBAR E ILI NECINI T MOLAM ODGOVORI AKO SAKAS
Кон врв
KALYANA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KALYANA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 11:40
I JAS IMAM ORBITREK-ELIT I SUM ZADOVOLNA SO TOA STO DO SEGA VEZBAV PO 20 MIN.NA DEN,NE ZNAM ZA SIMNUVANJE KILAZA BAS AMA AKO NEKOJ OD VAS SIMNAL BAS NEKA MI KAZE,I KAKO,KOLKU VEZBAL NA DEN...ITN.
INAKU ZA ZATEGANJE NA NOZETE E ODLICEN ,PA NE E LOSO I ZA GORNIOT DEL...
KALYYANA
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2009 во 00:44
za simnuvanje kilaza gledaj sto podolgo da vozis....stavi na najlesno i veslaj amane samo 20 min.....tuku tepaj barem 1 saat.

mene orbitrekot mi stana veke lesnotija...sto vikam jas-za pocetnici koi nemaat kondicija. ne me zadovoluva veke ni saat vreme na nego голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Предраг Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Предраг Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2009 во 01:44
Originally posted by aleksandar bt aleksandar bt напиша:

Originally posted by Valeta Valeta напиша:


Овој професионален орбитрек е неспоредлив со орбитрек платинум или елит.

VO KOJA SMISLA MISLIS NE SPOREDLIV A PODOBAR E ILI NECINI T MOLAM ODGOVORI AKO SAKAS


Сеа...немој. . .глеаш овој има држач за шишенце.
Во случај да те мрзи до кујната по вода. . .
Кон врв
bimba Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bimba Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 13:18
sto e razlikata pomegu magneten ili kais orbitrek.koj e podobar i poizdrzliv,a koja e razlikata od orbiTRAK i orbiTREK(kade se proizveduvaat- koja zemja).Neka pise nekoj sto ima iskustva so gore navedenite,imam namera da kupuvam ovie denovi i mi treba povece mislenja...
Кон врв
deranger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Visokogorska strazha

Регистриран: 22.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deranger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2009 во 16:23
Originally posted by aleksandar bt aleksandar bt напиша:

Originally posted by Valeta Valeta напиша:


Овој професионален орбитрек е неспоредлив со орбитрек платинум или елит.

VO KOJA SMISLA MISLIS NE SPOREDLIV A PODOBAR E ILI NECINI T MOLAM ODGOVORI AKO SAKAS




valeta e potpolno vo pravo.............i stvarno e taka...nemozhesh nikogash da gi sporedish platinium i elite so ovoj na slikava.......sporedbata e kako zastava 101 i mercedes sl 600....treba da gi probash i sam da ja vidish razlikata....a ne vaka od muabeti.....kako da ti objasni valetaзбунетост treba doma da ti donese eden vakov eden takov i da gi probash.....
Simnat od visokite planini
Кон врв
viks13 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viks13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2009 во 00:42
decki , daj ne zezajte , orbitrekov od slikava mozebi e poskap , ili poizdrzliv , mozebi e namenet za fitnes centri neznam , ama sto ke mi e drzac za voda hehehehehe, spravava vo odnos na elipticni velosipedi spored mene e polosa od orbitrekot , zaradi toa sto odalecenosta na pedalite e ne poveke od 45 , sto znaci deka ima pokratki dvizenja , sto znaci deka i pomalce muskulni grupi opteretuvas dodeka vezbas na portokaloviov orbitrek , za razlika od elitot .
Jas go imam elitot , ama go zemav najmnogu zaradi problem so kolenata i mi e top.
Vsusnost ako ti e za slabeenje za sekoja sprava bi ti pomognala , samo treba da vezbas na nea :)
Кон врв
zoki1 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 08.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zoki1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2011 во 23:36
na osovinata sto gi drzi pedaljite ima eden muter sto se stga na levo,proveri toj da ne e labav i da ne e toa pricinata na skripenjeto.
ista e mehanikata ko na tochak
milomi e ako ti pomognav
Кон врв
AsSPIRE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Февруари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AsSPIRE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2011 во 21:40
ТЕМАВА ПО СЕ ИЗГЛЕДА Е МН. ОД ДАМНА ЗАБОРАВЕНА ... АЛИ МЕНЕ МЕ ИНТЕРЕСИРААТ ПОНОВИ МИСЛЕЊА, ПА И ОД СТАРИТЕ ФОРУМЏИИ КОЈ ШТО ВЕЌЕ ГО КУПИЛЕ И КОЈ СЕ НИВНИТЕ ИМПРЕСИИ. ЈАС ВЕКЕ РАЗБРАВ ДЕКА ОД ЕЛИПТИЧНИТЕ СПРАВИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОЧЕКУВА НЕКОЕ ЕКСТРЕМНО НАМАЛУВАЊЕ НА КИЛАЖАТА КАКО И НЕКОЕ ПОСЕБНО ЗАЦВРСТУВАЊЕ НА МУСКУЛНАТА МАСА БЕЗ ДОБОЛНИТЕЛЕН ТРЕНИНГ
СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ИМА НЕКОЈ КОЈ ЌЕ МОЖЕ ДА МИ ОБРАЗЛОЖИ МАЛЦЕ ПОВЕЌЕ ЗА ОРБИТРЕЈКОТ, ОСОБЕНО АКО НЕКОЈ ВЕЌЕ ГО ИМА НАБАВЕНО ВН FITNESS, ПОШТО НА ОВОЈ ОД ТОП ШОП И НЕ МУ ВЕРУВАМ МНОГУ МНОГУ....
-ФАЛА-

Изменето од AsSPIRE - 23.Февруари.2011 во 22:00
Кон врв
Anja1989 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anja1989 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2011 во 19:05
јас го имам оној од Топ Шоп и да чукнам во дрво ме служи топ веќе 4-та година .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.