IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - TOP SPEED
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

TOP SPEED

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: TOP SPEED
    Испратена: 23.Април.2009 во 19:45
Aj pofalete se do kolku ste ja iskacile strelkata na kilometrazot ( i so kakva kola). Jas ne vozam brzo pa i max. speed mi e 80km/h so CHEVROLET SPARC i isto 80km/h so OPEL VECTRA. Fazla - PONATAKA.
Aj vie pukajte sega
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2009 во 23:37
jas obozavam brza voznja
sum ja iskacil strelkata do 110 i ponatamu ne mi dade tatko mi
so skoda favorite i nemam uste polozeno odvaj cekam
faster then light :D
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2009 во 20:55
dark, turkaj do kaj 130-140 ama obavezno zemi go i tatko ti v kola za svaki slucaj ko nemas polozeno. Inace toa vozackata ne e nekoja garancija za sigurnost poso sekakvi tupaci sega zemaat vozacka, a ne razlikuvaat sauh,auspuh i kumplug. Taka da ti ko ce se pocuvstvuvas dovolno spremen za pogolema brzina, a ne da stegas zaradi adrenalin ZEMAJ KOLATA I SLOBODNO 5ta DO DASKA STEGAJ. Jas 3.5 godini vozam sekojdnevno i seuste ne sum osetil potreba da go otkornam patot zad mene. Zdravje boze do kaj v godina ke gi napravam 120 top speed, ama po nekoj dobar pat oti ne sakam v grad da zbesnuvam pa nekoj da go nosam na dusa

Изменето од volkswagen - 08.Мај.2009 во 20:56
Кон врв
VLA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VLA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2009 во 19:24
189 so Opel Vectra TDI 1.7 i toa posle vtora patarina koa odes nakaj skopje, tamu policajcite pod mostot ne me ni zabelezaa
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2009 во 00:45
ako si resil da capas, zanemari gi site dodatni okolnosti koi te voznemiruvaat i iritiraat i koncentriraj se samo na soobrajkajot i strelkata
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2009 во 01:39
40 km/h

ama so tocak

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.