IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Idividi foto(fobija)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Idividi foto(fobija)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
Автор
Порака
phoenix Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај phoenix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2008 во 10:18
Originally posted by Janus Janus напиша:

Kako be nedostasuvaat strucni komentari:


Slikite ti se dosta dobri,ama sekogas go ostavas modelot bez nekoj del od teloto,goren glava,ili stranicendel,nemas gi izbalansirano senkite,vo nekoj del imas,defokusirano i slikite gi pravis so mnogu malku px,zatoa2
Goko Ivanovski, 08.11.2008 07:13:00



http://www.foto.idividi.com.mk/viewphotos.asp?ID=54002








Изменето од phoenix - 08.Ноември.2008 во 11:29
Кон врв
Janus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Janus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2008 во 14:00
Ne be Mire, kakva nervoza, tipot mi e simpatija...

Кон врв
StefanDMS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај StefanDMS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2010 во 02:14
По година и пол од последната порака на темава, да напишам нешто и јас. Богами ФИВ е во криза, но мене лично, би ми одговарало кога некој би ја оценил МОЈАТА фотографија(каква -таква) со 2 или 3, но со конструктивен коментар. Искрено, доколку би имал некој добар ДСЛР (па макар и од entry-level), мислам дека квалитетот на моите фотографии би се зголемил.Сега за сега, ќе го ставам Зенитот во движење па ќе видиме како ќе оди. Слободно бодувајте и коментирајте.

Поздрав,
Stefan Dimitrov.
З Е Н И Т 12 СД
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.