IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - ЛАТАС- новинар, камелеон или...???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЛАТАС- новинар, камелеон или...???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 262728
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2014 во 20:39
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


О, Боже, никогаш не ни помислив дека ќе викам: Бранко, врати се!


Ееее веќе почнаа да го бараат назад Бранко?!
Нешто како зор да им се гледа
од новото раководство... размислување

earch.tb.ask.com/search/video.jhtml?searchfor=латас+кај+миленко&p2=^HJ^xdm007^YYA^mk&n=77fd7d6d&ss=sub&st=hp&ptb=E7D8C2F4-24A7-452C-82DD-E406E73B61DE&si=CLKOiY6Hl7oCFY_KtAodCk4Acw&tpr=sbt голема насмевка
Латасееее  фали ме усто оти ќе те кинамсмеење
Шилегов да му купи, а да пишува РШ- оооо да не е чоек заљубен у шеќерчено


Изменето од mamamd - 04.Февруари.2014 во 20:42
Кон врв
Leprechaun Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2013
Локација: Skopje
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Leprechaun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2014 во 17:49
Латас ... дефинитивно КАМЕЛЕОН и ништо повеќе од тоа ...
До пред 10-15 години бил/беше комуњара(и сеуште е комуњара во душа) но поради џебчето(наполнето) си ја промени/л бојата на својата кожа од сина во црвена пардон портокалова ... само ова можам да го кажам за Латас ... и воопшто не се ни замарам со него ниту го гледам и слушам него ниту пак ја гледам телевизијата во која што работи(Шител)
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2014 во 08:43
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:


О, Боже, никогаш не ни помислив дека ќе викам: Бранко, врати се!


Ееее веќе почнаа да го бараат назад Бранко?!
Нешто како зор да им се гледа
од новото раководство... размислување

earch.tb.ask.com/search/video.jhtml?searchfor=латас+кај+миленко&p2=^HJ^xdm007^YYA^mk&n=77fd7d6d&ss=sub&st=hp&ptb=E7D8C2F4-24A7-452C-82DD-E406E73B61DE&si=CLKOiY6Hl7oCFY_KtAodCk4Acw&tpr=sbt голема насмевка
Латасееее  фали ме усто оти ќе те кинамсмеење
Шилегов да му купи, а да пишува РШ- оооо да не е чоек заљубен у шеќерчено

За Шеќерната (ви/ни)  „лејди„..во последно време ...некако ја нема НИКАДЕ..како да „испарила„ , одкога дури и CNN има пишано за нејзиниот „генијален„ изум околу КИРИЈАТА земана за сопствениот стан во кој живеела и тоа ни помалку од некаде 300.000 Денарчиња..секој месец богати!!!?
Што е ПРЕМОГУ ...дури и за македонски прилики..за „рентањето„ на сопствениот стан ...себеси секако.
Аха..и „шилежето„ нели го нема никаде..тој (и) ја „отвори„ , оваа КУТИЈА..некои ја класифицираа(т) и како Пандорина македонска Кутија.
Гледам дека и има некаква си игра..со неа во главна улога..наречена „КИРАЏИКАТА Рада„..
Уметнициве добиле „материјал„ сега..хехе.
А баш „таа„ се сеќавам дека таа беше....ГЛАВЕН заговорник за криминалите праени во МК..нагласено ...во последно време..
Ќе биде многу интересно ...посебно во екот за предизборието..за време на настапувачките Председателски Избори закажани за 13 Април годинава..
Ама тогаш и.... ќе излезе на виделина изгледа и сето она досега (неуспешно) прикривано од сите..дури и од тие кои (ни) го „откриваат„ ..околу кредибилитетот на денешните политичари..ама и „политичарки„ посебно..на онаа ..другарката Казанџиска..со видео клиповите од нејзиното „дивеење„ во нашето (сега и со наши пари) реновирано.
 Собрание..хехе.тага


Кираџика Рада хаха... видео игра направиле, за бонбона бизнисите на Шекеринска. 

http://glogonj.net/ig

намигнување






Изменето од novace - 08.Февруари.2014 во 12:03
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Gorazd777 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Октомври.2008
Локација: Евразија
Статус: Офлајн
Поени: 1584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorazd777 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2014 во 11:54
Другар му на Љатас,миленка-УЛЕРАТА,во една негова НАМЕШТАЉКА-емисија,зборна за ЧЕСТА на ВМРО,ама кога биле оние од тоа време и како спроведувале ЧИСТКИ,така да 
Љатас одамна не треба да се слуша,тој нема ДУША,тој е ЧИСТ СМРДЕЖ и ако имаше вистински вмро-ОВЦИ,досега че издаде ИРАДЕ за негово ...!?!
ВОЈНАТА Е МИР
СЛОБОДАТА Е РОПСТВО
НЕЗНАЕЊЕТО Е СИЛА
ОД ЗЕЛКА ТОРТА И ОД СЕЉАК ГРАЃАНИН НЕ БИДУВА
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2014 во 16:58
Вчера не ми беше д`нголема насмевка, ама ТВ ето случајно беше пуштено на сител и го слушам Латас. Луѓе со солзи сум се смеела од неговата загриженост за СДСМ смеење. Ма заборавив и на нервози и на умор и на мака, човекот треба да се обиде и на полето на комедијата- ќе го биди.смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 262728
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,609 секунди.