IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Македонија - ФИРОМ и за Србите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Македонија - ФИРОМ и за Србите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 313233
Автор
Порака
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2008 во 15:41
Originally posted by nelson nelson напиша:

ne znam so e poloso...loso da se zbori ili da se podrzava losoto zboruvanje...sekoja cest na kulturata!
Господине нелсон немојте да напаѓате на други лица и да се држеме на дадената тема.Оваа на мене не ми се верува што за србија сме ФИРОМ.А да те прашам зошто па ние го признавме косово?Одговорете ми.
Кон врв
bboriva Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bboriva Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2009 во 23:55
Abe dobro, do sega ne razbravte li deka ne se prasuvaat zitelite na zemjite, nego deka vrvot na zemjata odlucuva za site gluposti, kako sto se FYROM za Srbija, i sto Makedonija go prizna Kosovo.

A inace za vasa informacija, Makedonskiot vrv im se javi na Srbija i im kaza deka ke mora da go priznae Kosovo. Celata farsa za brkanje na Makedonskiot Ambasador vo Belgrad, bese cisto za TV samo.

Taka da se ova sto zborite, nisto ne e bitno, i ne e narodot prasan.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 313233
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.