IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - ТОШЕ ПРОЕСКИ - Книга на жалост
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаТОШЕ ПРОЕСКИ - Книга на жалост

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 90>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Директен линк до овој коментар Тема: ТОШЕ ПРОЕСКИ - Книга на жалост
    Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:53


Загина големата македонска звезда Тоше Проески ...

Господ да го прости ....

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:54
so e rabotaa
nesam informisan
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:54
Господ да го прости!
Нека почива во мир Нашиот Тоше
плачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачењеплачење
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:56
abe kje kaze nekoj so e rabotata?:???????:?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:57
Што е ова,некако ако е шала не е убавалутина
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:58
ne som pravoslavie kaza ne e sala  bogi
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:01
Gospod go posaka svojot angel i go zema...
Pocivaj vo mir,nash Toshe....
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:03
ne mesaj gospod sega tuka
nego so e rabotavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:05
                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:06
Originally posted by anakin anakin напиша:

ne mesaj gospod sega tuka
nego so e rabotavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


prijatele ....

izgleda ne slusas vesti ...
vistina e ...

prativ i hrvatski link ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:06

Pogina Tose,Anakin...vo soobrakjajka vo Hrvatska

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:07
Sega i na TV slusavme vesti,tragedija..
Ova e shok...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:08
Загина Тоше Проески

Утрово околу 6 часот и 20 минути, 2 километри од клучката во Нова Градишка во судар на Фолксваген Туарег и камион, загинал Тоше Проески (26), јавуваат хрватските медиуми.

Во возилото освен пејачот кој спиел на предното седиште, биле и Лилјана Петровиќ (1958) и Ѓорѓи Ѓорѓевски (1975), обајцата од Скопје.

Според повеќе хрватски интернет медиуми, до несреќата дошло најверојатно поради недоволно растојание меѓу возилата. Откако удриле во камионската приколка, излетале на тревнатата површина.

Возачот е тешко повреден, додека менаџерката која била на задното седиште поминала со полесни повреди.

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 10:09
A imase samo 26 ....
KOga ja slusam negovata "Igri bez granici"solzi bez prekin mi pagjaat po liceee
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 90>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.