IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > ИДИВИДИ > Забелешки и коментари за ИДИВИДИ > Форум информатор
  Активни теми Активни теми RSS - Информации за банирани членови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Информации за банирани членови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 79>
Автор
Порака
Перун Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2005
Локација: МК
Статус: Офлајн
Поени: 1141
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Перун Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Информации за банирани членови
    Испратена: 12.Октомври.2007 во 00:34

Во оваа тема ќе бидат постирани сите информациите од модераторите (банирање, одбанирање...).

Заради конструктивност, на останатите членови им е оневозможено да коментрираат.
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2007 во 23:52
Орлов суспендиран на две недели поради непочитување на превилата,откако е дојден на форумов пишува со зголемен фонт,упорно по секојдневни предупредувања дека тоа не е соодветно-означува извикување и навреда кон друг член тој продолжува.Тоа денес заврши со суспензијаголема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2007 во 21:48
БРЗА СУСПЕНДИРАН...ВРЕМЕТРАЕЊЕ ДОДЕКА НЕ МУ ДОЈДЕ ПАМЕТ. НЕ МОЖЕ ОН ДА НАВРЕДУВА МОДЕРАТОРИ, ПРВО ФИЛЕ ПА МЕНЕ, ПОТОА ДА СЕ ЗАКАНУВА СО АДМИНИ...И СЕТО ТОА ЗА ИЗБРИШАН НЕГОВ ПОСТ ПОРАДИ НАДВОР ОД КОНТЕКСТ НА ТЕМА. КАЈ ГО ИМА ОВА????? ЈАС САМО СИ ЈА ВРШАМ РАБОТАТА А НЕКОЈ ДА МИ СЕ ЦИГАНИ, ОД ТАКВИ ЧЛЕНОВИ ФОРУМОТ НЕМА НИКОГАШ ДА СТАНЕ ОНА ШТО НИЕ САКАМЕ. САКАШЕ КАВГА...НЕ ЈА ДОБИ. ИАКО НЕ ЛИЧИ ДА МУ СЕ ОБРАЌАМ НА ТОЈ НАЧИН ЗАШТО НЕГОВИОТ Е ПРЕМНОГУ СЕЉАЧКИ ЗА РАЗЛИКА ОД МОЈОТ НАЧИН НА РАЗГОВАРАЊЕ. ВЕЌЕ НЕМА ТОЛЕРАНЦИЈА ОД МОЈА СТРАНА, ТОА Е ПРЕДУПРЕДА ДО СИТЕ ШТО КЕ СЕ ПОБУНАТ ЗА СО ПРАВО ИЗБРИШАН ПОСТ. НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА.

П.С. ЗЕЗНАТА НЕ СЕ СМЕЈ МНОГУ МНОГУ НА ТУЃА СМЕТКА, ГЛЕДАЈ СИ ЈА СВОЈАТА РАБОТА.Изменето од blueprayer - 07.Ноември.2007 во 22:09
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 19:28
банирана  членката со јузер topsexy

времетраење на банот : 24 h

банот ке ти биде тргнат  утре, ден 7. ноември 2007  во 19:30 h


Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 19:46
trgnat e banot na topsexy


Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 00:11
Ke mora da si ja obnovam kutijata so bilobilголема%20насмевкаzaboraviv da napisam deka Nina1 e banirana posle nekolku opomeni. 
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 15:41
Баниран членот  11-OktomvriSG,


па на што личи ова?


секој подфорум го запусти, со една иста тема
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2007 во 22:00
MoNiKa banirana, klon na nina1.

Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 00:10
Posle nekolku opomeni, Vikicka e banirana
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 00:47
Vikicka * banirana, klon na Vikicka, klon na black-eyes, klon na kirn i uste na ne znam koj nik. 
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Перун Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2005
Локација: МК
Статус: Офлајн
Поени: 1141
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Перун Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 11:21
франкенштајн баниран (клон на аџија)
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2007 во 16:29
аџија, можеш да се вратиш на својот оригинален кориснички профил.
мислопловец е деактивиран.

Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 02:23
ЗЕНМАСТЕР суспендиран...поради јавна навреда во подфорумот МЕДИУМИ. 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 22:23

ЗЕНМАСТЕР си го одлежа своето.

Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 79>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.