IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Романтична вечера за крај
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Романтична вечера за крај

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 16:04

зар на крајот на една врска може некој да смисли  романтична вечера

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
seka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Guardian Angel

Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4418
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај seka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 16:17
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

NE ZNAM DALI KE VI SE DOPADNE TEMAVA, NO SAKAM DA ZNAM STO MISLITE VIE. DECKOTO/DEVOJKATA VI PRIREDUVA ROMANTICNA VECERA SO SVEKJI, VINO, VECERA....SE E VO RED, NO TOA ZA VAS POSLEDNA ZAEDNICKA VECER. NE E VAZNA PRICINATA. DALI PRESTANAL/A DA VE SAKA, ODI NA PAT OD KOJ NE ZNAE DALI KE SE VRATI....SEEDNO. ...A GO/JA SAKATE! STE SE POVRZALE EDNOSTAVNO. KAKO BI GO PODNELE TOA. DALI BI BILE SREKJNI STO SEPAK VI JA/GO KAZAL VISTINATA ILI PAK BOLKATA KJE JA PRERASNE I SREKJATA.
 
sepak zavisi do pricinata... ako ne me saka togas ne bi sakala da ima "romanticna"vecera... ako e na primer kako sto kaza deka odi na pat a ne znae dali ke se vrati togas e drugo, bi mu bila blagodarna i bi bila srekna ako poslednata vecer so mene bi ja provel i toa na romanticen nacin. Bi sakala do posledniot mig da ozivam so nego i do posledno vremeto sto mi predostanuva da go pominam so nego
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 17:55
мене тоа само би ми ја продолжило болката што ќе го изгубам ако веќе го сакам,ако решил да си оди би му посакала се најдобро,ама вечерата би била толку непријатна.......што на крај, ниту ќе каснам нешто туку може да заврши и со солзи............кога е разделбата побрза, подобро е
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 00:17
fak fak fak
mozebi se slucuva
no retko
veruvam ako se razdeluvat poradi pricina druga????
koja to pricina?????
zapravo i ako sakav da napisam za ubavata opsrostajna vecera

mi tekna sega deka nepostoi pricina takva koja bi predizvikala takva ubava vecera

a ako postoi

zalno e,збунетост

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:03
Романтична вечера за крај? Не би сакала тоа да ми се случи. Разбирам цивилизиран разговор и разделба како пријатели, но, романтична вечера?
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:23
e da be ona ke me ostava ja romanticna vecer ke i prireduvam lol :D:D
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:43
АКО ВЕЌЕ ТЕ СОЖАЛУВА НА НЕКОЈ НАЧИН..........АКО МУ ИЗГЕДАШ ЗАГРЕОВКИ........ПА АЈ СО ЕДНА ВЕЧЕРА....НА КРАЈ ДОБРО ДА СЕ ЗАВРШИ
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:44
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

АКО ВЕЌЕ ТЕ СОЖАЛУВА НА НЕКОЈ НАЧИН..........АКО МУ ИЗГЕДАШ ЗАГРЕОВКИ........ПА АЈ СО ЕДНА ВЕЧЕРА....НА КРАЈ ДОБРО ДА СЕ ЗАВРШИ


Ти нема да дојдеш на вечерата .....те мрзи.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:48
МЕ УТЕПА ЕЈ ДЕФИНИТИВНО МЕ МИСЛИШ ВИСТИНСКА МРЗЛА
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:51
Дефинитивно смени си го никот .....ако не си таква.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:55
АМА ТУКА МОЖАМ ДА СИ ГЛУМАМ И НЕШТО ШТО НЕ СУМ...........А ТИ ПАЛЕСТИНЕЦ СИ
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 01:56
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

АМА ТУКА МОЖАМ ДА СИ ГЛУМАМ И НЕШТО ШТО НЕ СУМ...........А ТИ ПАЛЕСТИНЕЦ СИ


ААаа ти глумица сакаш да бидеш.

Јас не сум и не глумам Палестинец.

Само имам симпатии кон таа област.
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 12:06
Ako e za kraj....
Tesko deka ke bide romanticna....
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2008 во 17:09
.......i jas sum za romanticna vecera......ama na pocetok  a  ne na kraj.............koga e kraj e kraj...i nema sto tuka romantika................
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.