IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали мажите знаат да сакаат ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали мажите знаат да сакаат ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 29>
Автор
Порака
Sasko047 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2008
Локација: Polynesia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sasko047 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 01:11
Гледаш, тука е проблемот. Мажот мора да биди и со другари и да гледа фудбал, а и да се опушти со некое пиво. Дали имаш слушнато за гушење со воздух. Е токму тоа ќе се случи ако ти е само до сукњата
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 01:13
Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

oooooooooo..................vie ste znaci od golemite sakaci..........


Те читам во разно....нели ќе си легнуваше.......утрото е помудро од ноќта.

Ако ти е тешко да кажеш добра ноќ....јас ќе кажам за тебе.... само ти иди легни си...одмори се и.т.н
 
 
abe...abe....jas sum mudra i denje i nokje....
ama...imam ideja.....: aj ne citaj meтрепкање


Нешто паметно и од тебе........

Не ни заслужуваш да бидеш читана.


Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 01:28
палестинец...остај ја  и се спие...а кога и се спие не знае што зборува..фина е она..романтична...само не и е д`н
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 01:31
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

палестинец...остај ја  и се спие...а кога и се спие не знае што зборува..фина е она..романтична...само не и е д`н


Пишува горе дека ја оставив......за век и веков.....ќе додам.
Кон врв
Sasko047 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2008
Локација: Polynesia
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sasko047 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 01:39
E toa e drugar-ka
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 02:58

ЗАЉУБЕН МАЖ...........ПРВО ЌЕ ТЕ НЕРВИРА НА СЕКОЈА СИТНИЦА,А ПОСЛЕ И КОГА НЕ ТРЕБА ЌЕ ТЕ ПРАШУВА.........ПА КАКО САКАШ ТИ?????? (и тоа во погрешен момент)

Изменето од mrzla - 05.Октомври.2008 во 02:59
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 03:04
Originally posted by mrzla mrzla напиша:


ЗАЉУБЕН МАЖ...........ПРВО ЌЕ ТЕ НЕРВИРА НА СЕКОЈА СИТНИЦА,А ПОСЛЕ И КОГА НЕ ТРЕБА ЌЕ ТЕ ПРАШУВА.........ПА КАКО САКАШ ТИ?????? (и тоа во погрешен момент)


Е јас многу ретко викам:„ Како сакаш ти“
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 03:13
ама сите опаку....... ти си терсен
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 03:32
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

ама сите опаку....... ти си терсен



Туууу..... дали сум терсен.......ти ако си ми женска, нема да ме трпиш ни 2 и пол минути.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 03:37
па затоа се скаравме ние.....(ама има љубов)
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 03:42
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

па затоа се скаравме ние.....(ама има љубов)



Ми пишуваш вчера во асоцијација дека сум те гњавел а?

Што те гњавев ма?  

Ни пораки ти праќав... ни ти се удварав... ни те навредував......ништо.
Кон врв
sladjana_d Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sladjana_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 12:23
Lugje,pa dosta veke so tie podelbi "mazite-zenite"...pa site sme lugje i ne moze da se delime na toj nacin.Mazite znaat da sakaat isto kako i zenite...e sea toa sto na nekoi maski im e potesko da go iskazat toa,toa e drug problem...Bas vcera zboruvav na ovaa tema so eden drugar...na covekot mu raskina devojkata i sea veli "site zenski ste isti",a i nie toa go mislime za niv "site maski se isti"...a ne e taka... na svetot nema dve isti licnosti,sekoj si e svoj, sekoj e razlicen...a dali nekoj znae da saka ili ne,toa ne zavisi od negoviot pol...
mislam sekoj si ima pravo na svoe mislenje,a ova e moeto...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 12:53
kolku glupavo prashanje

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2008 во 13:26
se slozuvam so IQ...kako moze mazite da ne znaat da sakaat??pa ne se poseben vid, isti se so zenite...luge!!!
nemoze da ima merilo dali nekoj znae da saka...sekoj znae i zivotnite duri...moze da bide prasanje koj kolku iskazuva, megutoa i tuka ne treba da ima podelenost deka maskite ne iskazuvale ljubov....sekoj razlicno....ima i zeni sto se plasat, ili imaat pregolema gordost  da iskazat ljubov a ima i mazi....da ne odime do krajnosti....site luge znaat da sakaatсреќасреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.