IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали мажите знаат да сакаат ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали мажите знаат да сакаат ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
Автор
Порака
Ангелче Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ангелче Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 11:22

znaat more kako ne znaat, samo ponekogas e tesko da gi procitas трепкање

1 2 3
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 11:56
Originally posted by Ангелче Ангелче напиша:

znaat more kako ne znaat, samo ponekogas e tesko da gi procitas трепкање

 
 
големо%20гушкање
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 12:25

more tesko deka ke znaat sto sakaat

vo sustina maskite sakaat sve sto ne e nivno a svoeto go sakaat do odreden moment i posle im stanuva monotono i ajde po drug plen

 
zatoa ne znaat sto sakaat lutaat 
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2007 во 15:03
Spored fakotot deka mazi se zaljubuvaat vo mazi, znaci polesno e otkolku da se zaljubi vo zena. Od cigari, alkohol i droga luge se otkazale, ama koj probal maz, vrakanje veke nema. Ne sum cul peder da se vrati megu normalnite, sto znaci zenite treba da se zamislat sto ne cini kaj niv, a e dobro kaj mazite.
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 16:41
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Spored fakotot deka mazi se zaljubuvaat vo mazi, znaci polesno e otkolku da se zaljubi vo zena. Od cigari, alkohol i droga luge se otkazale, ama koj probal maz, vrakanje veke nema. Ne sum cul peder da se vrati megu normalnite, sto znaci zenite treba da se zamislat sto ne cini kaj niv, a e dobro kaj mazite.
 
zbunet ova nekako kako od iskustvo da go kazuvasнамигнување
 
inaku na mazite koi odbrale mazi normalno nema da se vratat kaj zena zatoa sto zenite bez da se zamislat znaat sto im fali голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 16:55
Stoime na zakazano ja i eden maalski peder :
 - Ti ja nema zenskata, ti kasni a ?
A ja : - E ne masko ke cekam kao tebe
 - Sea ke vidis so kakva kola ke dojde, a tebe ovaa tvojava koga ke ti ja vidi kolata, ke te sutne.
 - Znaci ti si maska k*rva.
 - Ne, ti si glup.

I taka bidna ...

Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 17:57
ZNAEME STO SAKAME I ZNAEME DA SAKAME MNOGU PREMNOGU. ZA NEKOI MASKI DEVOJKITE SE SAMO PREDMET ILI KAKO SAKATE KAZETE TE:POSEDYVANJE.
NO ZA NEKOI SE NIVNIOT ZIVOT AKO NAVISTINA JA SAKAAT. A KOJ NE SAKA NEKA NE BIDE ZAEDNO SO NEKOGO.DZABE SE ZAEDNO KOGA NE SE SAKAAT VAZI I ZA ZENSKITE
sakaj i bidi sakan
Кон врв
mUv@ ThE DoGg Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Ноември.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mUv@ ThE DoGg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 05:36
машко сум и сигурен сум дека энам да сакам, энам дека после овај пост никој нема да ми верува ама немам никаква причина да не ја кажувам вистината. Во врска сум 7 месеци, энам да сакам никогаш кај девојката не сум гледал како предмет эа секс, од секогаш прво сум ја третирал со почит. моментално сме оддеелени на некој месец и имам можност да ја иэневерувам и таа нема да доэнае но тоа никогаш не би го направил од едноставна причина што не осеќам таква потреба эатоа што ќе помини времето и се ќе си биди во ред. Еве ова е мојата прикаэна ме интересира дали некој ми верува во ова.
Кон врв
dimitri Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimitri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 08:38
Kako moze da se postavi vakvo prasanje,ocigledno ne si naletala na prav do sega....ali ima vreme ke svatis,samo prvin sakaj go i ti nego...воздивнување
pa vidi sea...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 10:09
Kakvi se ovia gluposti, aj neka doe nekoja da vii dali ne znam da sakam...samo, neka donese nesto ...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 10:16
Originally posted by mUv@ ThE DoGg mUv@ ThE DoGg напиша:

машко сум и сигурен сум дека энам да сакам, энам дека после овај пост никој нема да ми верува ама немам никаква причина да не ја кажувам вистината. Во врска сум 7 месеци, энам да сакам никогаш кај девојката не сум гледал како предмет эа секс, од секогаш прво сум ја третирал со почит. моментално сме оддеелени на некој месец и имам можност да ја иэневерувам и таа нема да доэнае но тоа никогаш не би го направил од едноставна причина што не осеќам таква потреба эатоа што ќе помини времето и се ќе си биди во ред. Еве ова е мојата прикаэна ме интересира дали некој ми верува во ова.
 
zosto ti e vazno dali nekoj ti veruva ili ne???збунетост
 
ne sekoja prikazna zapocnuva,se odviva i zavrsuva istoсреќа
 
tvojata prikazna e bas slatkaсреќа
 
p.s.jas ti veruvamнамигнување
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 13:28
Ufff, kakvo prasanje, poveke retoricko ama aj...PA STO MISLITE OD KAJ POTEKNUVA ZBOROT PAPUCAR, sigurno ne zatoa sto tipot e dobar manipulator i glumec, naprotiv, tipot se zatreskal i sea na malava i jade od raka мечтаење смеење
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 13:29
Знаат да сакаат и тоа како... сакањето не е привилегија само за нас жените... само не знаат секогаш да го покажат тоа... ама знам дека мажите во љубовта се поискрени од жените, ако машко сака некоја жена искрено, тогаш нема да бара друга... но секогаш има исклучоци од правилата...
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
rashela Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rashela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 13:37
znaat da sakaa i toa kakoтрепкање
OPUSHTI SE I UZIVAJ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.