IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали мажите знаат да сакаат ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали мажите знаат да сакаат ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 29>
Автор
Порака
silvija* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај silvija* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали мажите знаат да сакаат ?
    Испратена: 27.Август.2007 во 15:47
NE toa mu e samo bled izgovor za koga ke napravat greska da mozat da se vadat pod izgovor"AMA ZNAJS SONCE MOE JAS SAMO TEBE TE SAKAM"љубовсршено%20срцеAlo osveste te se toa se vejke stari fori i goltnete ja gordosta malku i bidete barem ednas vo zivotot vistinski mazi a ne PICKI.
sme se rodile oti drugi sakale , ke ziveeme onaka kako nie sakame
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 15:48
kakov odgovor preeske ti pisuvav i posle mi vika nemalo temaлутиналутиналутиналутиналутиналутина
Кон врв
silvija* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај silvija* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 15:50
e pa ja utnav lokacijata na temata vo misterii ja prativ ama ne e ni za tamu ni za vo ljubov tuku za vo komedija
sme se rodile oti drugi sakale , ke ziveeme onaka kako nie sakame
Кон врв
zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 15:52

Originally posted by silvija* silvija* напиша:

NE toa mu e samo bled izgovor za koga ke napravat greska da mozat da se vadat pod izgovor"AMA ZNAJS SONCE MOE JAS SAMO TEBE TE SAKAM"љубовсршено%20срцеAlo osveste te se toa se vejke stari fori i goltnete ja gordosta malku i bidete barem ednas vo zivotot vistinski mazi a ne PICKI.


brrrr ova e nekoja stvarno povredena poraka, ustvari pute. ili imash ili nemash JAJCA za to shto go pravish, pa mashko bili ilizenski
OK, let's START NOW
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 15:55
sto sakav da kazam, primetiv po temite deka si povredena, no koga ke ti dojde princot samata ke osetis deka te saka i ne treba da gi kaze tie 3 magic words!!
Кон врв
zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:00

Originally posted by Trilili Trilili напиша:

sto sakav da kazam, primetiv po temite deka si povredena, no koga ke ti dojde princot samata ke osetis deka te saka i ne treba da gi kaze tie 3 magic words!!


se slozuvam so toa 100 poeni za tebe
OK, let's START NOW
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:01
tenk juголема%20насмевка
Кон врв
zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:02

Originally posted by Trilili Trilili напиша:

tenk juголема%20насмевка

molam
znaesh, ubav odgovor i da de na curata, samo dali ke te poslusha
OK, let's START NOW
Кон врв
silvija* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај silvija* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:10
E bas fala na sovetite bas ste srcki ama ne sum tolku uzalostena,samo imav iskustvo so takov lazgo i me interesiraat mislenjata od drugite za toa znam deka za se vo zivotot ima zamena i sekogas nesto podobro od predhodnoto.
sme se rodile oti drugi sakale , ke ziveeme onaka kako nie sakame
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:11
ja imav slicni iskustvo so takvi smizliголема%20насмевка
Кон врв
zmejko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zmejko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:11

Originally posted by silvija* silvija* напиша:

E bas fala na sovetite bas ste srcki ama ne sum tolku uzalostena,samo imav iskustvo so takov lazgo i me interesiraat mislenjata od drugite za toa znam deka za se vo zivotot ima zamena i sekogas nesto podobro od predhodnoto.

slivce, nemora da znaci deka drugoto ke bide podobro, samo pobarajsi neshto so JAJCA , da ne ti bide maka posle pak
OK, let's START NOW
Кон врв
Кршикоска Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Кршикоска Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:26
знаат да какаат и да пикаат ... да сакаат само кога сакаат да пикаат...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 16:38
Znaat da sakaat, ne znachi deka ako toj ne te sakal tebe nema da se zaljubi u nekoja druga.A site ili skoro site od nas sme bile vo vrska kaj shto ete ne sme sakale dovolno ama sme imale potreba od drami vo zivotot pa sme se ''ligavele''.
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 19:02
Hmmmm, zavisi od mng situacii dali te saka ili ne .iskreno i zavisi od zrelosta i godinite. ZNaes, ke treba da se dojde od odrened stepen vo vrskata ,kade sto veke ke imas i megusebno veruvanje i se pa da se kaze te sakam, Iskreno jas lesno se zaljubuvam i ne mi bese tesko bas na eden tip so kojodev bajagi dolgo da mu kazam te sakam, ali iskren bese i rece: mi se svigas mng , ama stvarno ne znam dali jas sum dosol do toj stepen,ne sum razmilsuval "
sekako ne mi precese toa mng , poso pred se pocituvav so bese iskren, no za nekoi 2 =3 meseci NE BESE VEREN голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка ivara, pa sea ti vidi голема%20насмевкаголема%20насмевка
 
a i mislam deka maskite potesko gi kazuvaat tie zborovi, ama fakt e deka ponekogas dovolni se i DELA napraveni, otkolku tie prosti 3 zborcinja
a deka znaat da sakaat - znaat, i tie se covecki sustestva , se zaljubuvaat , so gi mislite deka se nedopirlivi, deka nema da moze nitu edna da im go stpi srceto, среќасреќасреќа
 
Aj, jas idam vo izvrsuvanje na mojata misija, mozete da vidite koja e, spored temata so ja imam staveno " deka me nerviraat dignatite "
 
Kissssssssssssssss
I will always love you
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,640 секунди.