IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле ли зафрканти од добра другарка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле ли зафрканти од добра другарка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Сте биле ли зафрканти од добра другарка?
    Испратена: 20.Август.2007 во 03:37
Dali nekogas ste bile zaebani od dobra drugarka koga se raboti za ljubov ? primer : ona ti go mesti tipot, ti zbori se za nego kako ona mu e edna od mnogute dobri drugarki, kako on bil mng fin i kako te svigal, zborel za tebe i se toa, i znaci vie se spletkuvate ali posle 3-4 meseci znaci ne se gledate ,go nema nego veke, a ti najmalku so ocekuvas e deka ke go vidis so taa drugarka so ti go mestela !!! znaci situacijava moze da se odnesuva i na mskite, dali nekogas ste bile zaebani od nekoj drugar, da ti ja lapne bifsata na primer ? ajde pisete pozzdravce inace mene mi se ima deseno toa, i verujte stvarno mi bese gadno, ali posle eve edna godina ne mi e tesko da zbooram za toa, si brkam nov tip ( koj se nadevam nema da mi go zemat )i lesno mi e da zboram na temava.Da ve slusnam vas sakam, i vasi desavki
I will always love you
Кон врв
Mr.Trump Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mr.Trump Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 07:36

Јас му имам апнато женска на еден мој другар. Дончо трамп е неодољив, и има најбоља фризура.

 
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
You are fired!
Кон врв
Горе_Лево Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 331
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Горе_Лево Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 17:40
Не ми се случило...или не памтам сум била многу мала
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 17:46
I mR. Trump kako reagirase drugar ti, a kako se ponasase curata ?????, kako ti se ponasase, ti bese linezgodno poradi drugarot ili ne go eb**e 2 % ????
I will always love you
Кон врв
Mr.Trump Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mr.Trump Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 09:33

Абе, на почеток као и беше незгодно, ама после кога виде кое мажиште е Дончо, рече да знаела, ич не би се закачуела за него. Шо го вртам, и онака не беше за него. голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

You are fired!
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 18:13
Epa bravo za tebe !!!!!!!!!!!!!!!!1 ( ne vo pozitivna smisla, ali i tebe te sfakam, don'tworry
I will always love you
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 18:52
ne.....zatoa i nemam drugarki.голема%20насмевка
Ako sum rascistila so nekogo, so koja i da bide posle mene ne mi preci.....a nema ni zasto da mi preci.
Кон врв
FANCY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FANCY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 19:15
xe xex pa ne me zafrkanale... ama jas DA , lele luge jas stvarno ne sakav da go napravam ali ete se slu4i... i sega jas i nejziniot ex si se sakame a si ja fativme nea za kuma...голема%20насмевка
што ме боли за утре, гајле ми е само за денес -УТРЕ Е ДУРИ УТРЕ
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 19:30
a koj ne bil zaeban od drugarka!???? pa nie zenite znaeme da bideme gadovi do nemaj kade......лутина
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 13:14
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

a koj ne bil zaeban od drugarka!???? pa nie zenite znaeme da bideme gadovi do nemaj kade......лутина
 
 
аплаузPa zatoa i reko im veruvam na zenite.
Tie sto mi se dobri drugarki se odbrani,znaci pominale niz mnogu testovi i vo sekoja situacija pokazale deka naseto drugarstvo im znaci mnogu...Pred se iskreni sme.... i da dojde do takva situacija bi razgovarale prvo... moze ke se podnaljutime na pocetokot, no potoa se pominuva zasto pred se bila fer sto bila iskrena so mene pred da se sluci nesto.
No ako znaeme deka nekogo sakame, togas ne se mesame u tugi stipki.среќа
Кон врв
MENANY Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јули.2007
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MENANY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 14:18

Nikogas,se nadevam nema se sluci,znam da si gi odberam drugarkite

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 10:39
Originally posted by engie engie напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

a koj ne bil zaeban od drugarka!???? pa nie zenite znaeme da bideme gadovi do nemaj kade......лутина
 
 
аплаузPa zatoa i reko im veruvam na zenite.
Tie sto mi se dobri drugarki se odbrani,znaci pominale niz mnogu testovi i vo sekoja situacija pokazale deka naseto drugarstvo im znaci mnogu...Pred se iskreni sme.... i da dojde do takva situacija bi razgovarale prvo... moze ke se podnaljutime na pocetokot, no potoa se pominuva zasto pred se bila fer sto bila iskrena so mene pred da se sluci nesto.
No ako znaeme deka nekogo sakame, togas ne se mesame u tugi stipki.среќа
sto pa ima eve najstalno znaat da se skaraat za decko, sto pa ima bas toj so koj ide drugarka mi da mi se svigja!? pa bas radi toa sto ide so nego nema nikad da go gledam kako covek so kogo bi imala nesto intimno...
zenski????-retki se tie zenski so koi se druzam...pricina-se smizlat, glumat ludilo, ne znaat asalen moabet da napravat...a uste odma im go kazauvam toa ako ne mi se svigjaat kako takvi...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 16:22
sto pa ima eve najstalno znaat da se skaraat za decko, sto pa ima bas toj so koj ide drugarka mi da mi se svigja!? pa bas radi toa sto ide so nego nema nikad da go gledam kako covek so kogo bi imala nesto intimno... zenski????-retki se tie zenski so koi se druzam...pricina-se smizlat, glumat ludilo, ne znaat asalen moabet da napravat...a uste odma im go kazauvam toa ako ne mi se svigjaat kako takvi...


Da da apsolutno se soglasuvam, ako znam deka i e decko na moja drugarka nikogas nema ni da go poglednam od drug aspekt osven kako drugar i decko na moja dobra drugarka.A znaete i mene sto mi se ima isto sluceno, znaci sto e dokaz dena nie devojcinjata sme porasipani od maskite ( eve priznavam ), znaci moja drugarka si idese so eden tip i odredeno vreme idea ali jas so tipot si bev znaci stvarno samo drugarka, koga ke se skaraa ponekad on mene me prasuvase sto kako da napravi poso jas i bev drugarka i znam kako ke reagira na se.E sea, otkoga na curata i zdosadi go otkaci i se zatreska po eden klosar neviden, ne znaete, propadnat coek, bifsiot bese premija za ovoj moronov.I tipkata od pusta zelba sto nema sto da prai so drugarkite na kafe, aj toa sto tracarat ( koj ne go pravi toa koga ke se sedne nakafe, site ponekad kazuvame po nekoj trac) tuku od sto ne znae so sto da se zanimava pa se mesa vo tug zivot i vadi afera kako toa jas sum bila so nejziniot bifsi.A toa od 1000000000000000km ke zabelezis deka e afera i cista glupost.I tipot i jas od sekad sme si znaele - cisto drugari,, taka si se ponasavme uste koga idea so curata, i koga raskinaa, taka si se ponasame i sega, i vo idnina.Nikogas ne bi pomislila da napravam nesto drugo so nego, a i on go podrzuva mojot sta.Znaci ete dokaz deka devojkite se pogolemi idiotki, kucki i sto li uste ne od maskite.Iako jas sum devojce, priznavam, i ponekogas sum znaela i jas da se isponasam, ama zatoa imam birani drugarki, mng poveke drugari.Pozzzzz
posle ke vi objasnam edna druga situacija sto e bas - dali ve zaebala drugarka????
I will always love you
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 23:10
Сум се скарала заради дечко али никогаш не ми се случило такво нешто среќа И многу ми е мло поради тоа, реагирам на време среќа И не сакам да ми се случи никогаш.....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.