IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - БЕСМРТНОСТА НА ФЕНИКСОТ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

БЕСМРТНОСТА НА ФЕНИКСОТ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 452453454455456 1099>
Автор
Порака
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:51
e pa nina togash odi uciголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:52
AMA JAS USHTE MALCE NASHKOLO DJAKONDO ANA MARIJA USHTE MALCE KHE SUM NA NET I POSLE SEAKO DEKA KHE STANAMголема%20насмевка
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:53
ajde vreme e nina 12 e h za na ucilishteголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:53
imate kompjuteri v skolo ili cicko Suljo uste ne vi donel ?
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:55
hehee djakodo ne se grizhi na 4asot po ingromatika u 5-to odddleneie khe se 4udite i kako surfam nashkolo a ushte 5 munutki ovde
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:57
mnogu mi e zhal4e fino so se 4itkavme ama sea moram da si odam za nashkolo caos ana marija caos djakodo caos vale caos na siteголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:58
Cao malecko
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 11:59
ajde odi nina caoголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 12:00
ma kakvo malecko val mozebi taa e povozrasna i od nasзбунетост
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 12:03
Ha,ha
Mila,mozebi...enigma e....mozebi e povozrasna...nemam poim...ama cirkuz e..preteruva..ponekogas..ama toa e
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 12:05
HA HA MILAголемо%20гушкање
mozebi eden den ke se otkrieзбунетост
 
a ne da preteruva ubavo si napishala dosada belosvetskaголема%20насмевка
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 12:09
Ha,ha...i ja stavija taa titula..nekoj od Moderatorive..ha.haaaaaaa..ama i tema ima otvoremo za nea...mislam Zbunet ja otvori..
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 12:14
e pa ubava titula i stavileголема%20насмевка
 
val samo jas i ti
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 12:24
Рускиот сериски убиец: убивањето е како љубов

Московскиот сериски убиец Алексндар Пичушкин, обвинет за убиство на 49 луѓе и за три обиди за убиство, започнал вчера во текот на судењето да го прераскажува својот начин на работа и убиствата ги поистоветил со љубовта, пренесе хрватската телевизија Нова.
Пичушкин имал намера да направи 64 убиства, за секое поле од шаховската табла по едно.


33 годишниот Александар Пичушкин, бил уапсен на 16 јуни 2006 година. Тој објаснил дека првото убиство го сторил во 1992 година, кога имал 18 години, за да се спаси од својот факултетски колега и несуден партнер со кого требало да го остварат морбидниот план. Го задавил со врпца која самата жртва ја донела за идните злосторства, додека барале пристап до канализацијата каде би ги фрлале лешевите.
„Не знаеше дека си го копа сопствениот гроб“, зборувал без видливо чувство на вина Пичушкин.

„Првото убиство е како прва љубов. Тоа е единственото за кое ме испитуваше полицијата. Потоа 14 години правев што сакав и не би ме фатиле сам да не се откриев“ тврдел Пичушкин.

Тој објаснил дека убивал за да се чувствува жив и колку му биле поблиски жртвите толку му било помило да ги убива. Тврдел дека во обвинението не му биле препишани уште 11 убиства.

Во јуни 2006 ја убил Марија Москалова, својата последна жртва. Нејзиното семејство знаело дека таа отишла со него и подоцна тој бил уапсен.
Се очекувало процесот против Пичушкин да биде долг, со барем 140 сведоци.

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 452453454455456 1099>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.