Испечати | Затвори го прозорот

БЕСМРТНОСТА НА ФЕНИКСОТ

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: АРХИВА
Име на форумот: Забава, разно, игри, интима
Опис на форумот: џиџимиџарница
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=8863
Датум на принтање: 08.Декември.2019 во 04:53
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: БЕСМРТНОСТА НА ФЕНИКСОТ
Постирано од: Valerija
Наслов: БЕСМРТНОСТА НА ФЕНИКСОТ
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:36
Pocituvani,
 
Povtorno tema, tema so prefiks na besmrtnosta,vecnosta,povtornoto ragjanje-FENIX
 
 
 
Ve pokanuvam na Shampanj,,,,
 
I po neznam koj pat MI E MILO...ZA mnogute posta na site dosega zavrseni ciklusi na istata temaaaaa


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!Коментари:
Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:39
Poveleteeeeeeeeeeeeeeeeee..

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:39
ја прва да се појавам трепкање


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:40
јас одма до неаголема%20насмевка

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:41
филе ко жива напаст сме смеење тешко чоек да се откачи од нас


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:42
леле Боса, стварносмеење
ама ќути, не им кажувај на другитене%20кажувај%20никому


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:43
ај ке пробам да ќутамгазење%20од%20смеење а што беше тоа ќутењеглупчо


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:44
ne mi se dopagja naslovot, ciao

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:44
Ete smeeeee na novata temaaaaaaaa,
Fille,Bosaaaaaaa


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:45
Сакаш да те потсетам  што беше тоа штикла?глупчо

Инаку, од Струмица си купив многу ефтини кондури и многу убавиголема%20насмевка


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:45
Cao,Djaki...Ljutko

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:46
Sakase,Fenix-Antistres,,,?????

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:48
Знам дека знаете дека не се лутам вистински

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:49
Dzakondo, preteruvas!

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:51
Originally posted by la fille la fille напиша:

Dzakondo, preteruvas!
 
 
a be se shalam,
shto bi rekla Vall, Djaki so svojot prepoznatliv stil
 
 
nemoj da me kaznish


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:53
штикла изненадувањецрвенеењефиле а сакаш јас мојата на маса да ја стаам а газење%20од%20смеење ти текнува со ирена коа седевме вечерта смеење


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:55
Nasiot,dobar,"star",Djakiтанцување

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:55
Fille ja trgna li starata???
Djaki sega mislam deka letaat replikiteeeeeeeeee


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: ДимеБТ
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:56
ДОЧИТАЊЕЕЕ ДО УТРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,

-------------
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:56
Dime,
Ubav den...
Pozdrav do najubavite fraeri od "Pod Tumbe kafe"


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:57
Prijaten den Dime

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 14:58
cao Dimeголемо%20гушкањеIh Bosa, kako ne se sekavam koga mi digna noze, sreka sto .......... go ostaviv vo prodavnicaгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:00
газење%20од%20смеење ovaa ikona mnogu cesto ja koristite...
 
treba da ja cuvate za specijalni priliki


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:03
и шо мислехте вие ќе затворете куќата стара и нема да ве најдам и новата а....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 
ај аирлија нека е и овај пат....
 
босаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањебакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:03
како например кои прилики џаки среќа


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:04
Nema,smajli za nazdravuvanje...shampanj...da se "cuknevme malku"забава

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:04
Питуууу срценце па кај си ти цел ден големо%20гушкање


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:04
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

како например кои прилики џаки среќа
 
 
usluzhi go prvin PITU, pa posle ke ti odgovoram


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:05
pa vezdden se chukame

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:06
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

Питуууу срценце па кај си ти цел ден големо%20гушкање
мен ме нема еден ден и тоа не цел ...
ама ти дека си не сам те стиснал ....големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањееххххееееееееееееееееееееееееееееј од куга...голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:06
tetineголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:06
ја с само шо го склумах ....


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:07
Originally posted by la fille la fille напиша:

tetineголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
 
сабајле неле те гушнах ???збунетост
опрости извини....
денеска сам ептен балосан...намигнување


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:07
e jas ve napustam, se gledame utre vo 10, i se citame posle 11големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:08
се гледаме утре филе големо%20гушкање


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:08
tetine, ako mozes dojdi utre vo 10 na isto mestoнамигнување

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:10
нема шанси да дојдам...
 
абе знаете ле оти ово с ми е некако не мош да се свикнам...
ја се научих како на дизел ....
с ногу брзо оде ...
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
 


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:10
Cao,malecko.,...
Utre se gledameeeeeeeeee
TriO FANTASTIKO


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:10
забрих да образложам оти нема шанси да доам...
 
ни сам нов ни сам под 30....тага


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:11
Kolegaaaaaaaaaa be....
Ti si STANDARD,,,TAMAN SI SI


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:11
леле и ја не сум под 30 тага


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:12
Djaki,,ova e poinakvo"chukanje"

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:12
а плус тоа и баба сум глупчо


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:12
Bosa....ama ti si del
Od trioto


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:12
џаки јас уште чекам да ми дадеш одговор на ,,кои прилики,,


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:13
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

леле и ја не сум под 30 тага
 
боса тогај мош ја и ти да си се најдеме некаде од страна да ги гледаме....
голема%20насмевка
 
големо%20гушкање
намигнување


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:14
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

а плус тоа и баба сум глупчо
 
ехеееее
 
ја од пред 3 години сам дедо....
намигнување


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:14
Mislel na priliki"so chukanje"t,e nazdravuvanje so shampanj i posledicite od toa
Lele,,nalikuvam na trucker,malku...po stilov


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:14
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

џаки јас уште чекам да ми дадеш одговор на ,,кои прилики,,
 
 
pa za nekoj jak i unikaten shtos


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:15
абе знаете ле с шо ме нервира????

-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:15
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Mislel na priliki"so chukanje"t,e nazdravuvanje so shampanj i posledicite od toa
Lele,,nalikuvam na trucker,malku...po stilov
 
ти баш сакаш да си слична со труцк....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:15
Sto te nervira be kolega???размислување

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:16
Ne sakam kolega....SAKAM DA SI SUM JAS,,,,EDNA,EDINSTVENAAAAAAAA

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:17
неле пих нес...
с морам да мијам садове...
оти до утре ке се бетонират....
а морам с бш да станам оти за 15 минути ќе си одам....
а не ми се станува оти боса е тука....црвенеењецрвенеење
 
 


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:18
Bosa i utre ke bide tuka,kolega
Brzo...zamij toa sadoviteeeeeeee


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:19
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Bosa i utre ke bide tuka,kolega
Brzo...zamij toa sadoviteeeeeeee
 
кој знае....збунетост
 
она знае да ја снема и по цели недели....тага
 
намигнувањеголема%20насмевка


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:21
еј нема никој...
 
ај ке тркнам да замијам чашата...


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:22
Zamij kolega,
Ovde i onaka nema nikoj,,


-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:26
зборев на телефонтрепкање питу тука сум сеа за утре не гарантирам за форум а од понеделник ке се читнеме малку повекетрепкање


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:37
sega jas,zboram...na telefonна%20телефон

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: PITU GULI
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:38
е а ја с ќе си одам...
ај поздрав до сабаале...намигнување
 
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
   бакнеж      бакнеж     бакнеж      бакнеж
 
големо%20гушкање големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


-------------
POSAKAJ DA BIDES ZELBA KE TE POSAKAM
POSAKAJ DA BIDES LJUBOV KE TE ZASAKAM
SAMO NE POSAKUVAJ DA SI BOLKA , OTI NIKOGAS NEMA DA TE PREBOLAM...


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:39
чао питу големо%20гушкање


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:41
големо%20гушкањеKolegaaaaaaaa,pozdrav

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:45
чао питу големо%20гушкање

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:46
ups, me mrzeshe da pishuvam i kopirav od bosa...
 
sum iskopiral so se gushkata


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:50
neka mu e vecna slava

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:50
Ubavo si iskopiral Djaki..

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:51
Kaj se drugite???тајм%20аут

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:53
otisle da se onakvat

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:53
размислувањеDa se onadat...

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:55

ako nemaat so kogo da se onadat, ke mora da se onanat газење%20од%20смеење-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 15:59
јас у кујна бев голема%20насмевка миев садови


Постирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:00
газење%20од%20смеењеDjaki,,,be,,,,ti se onadi izgleda,,

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:02
Originally posted by bosab. bosab. напиша:

јас у кујна бев голема%20насмевка миев садови
 
 
kako vo filmovite намигнување


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:03
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

газење%20од%20смеењеDjaki,,,be,,,,ti se onadi izgleda,,
 
 
upm...
 
sekogash sum bil iskren
 
stvarno mi se onadi...
 
 
uste 70 minuti ke izdrzam
 
 


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:06
Bosic..i tebe ti se ONADI...газење%20од%20смеење

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:07
мене ми се спие.....ненаспана сумтага


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:08
леле ви удрија хормоните во главазадоволство


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:11

♪ ♪ ♪

♪ ♪ ♪

♪ ♪ ♪

♪ ♪ ♪

♪ ♪ ♪

♪ ♪ ♪-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: Valerija
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:12
Prijatno popladneeeeeeeeeeeeeeeee deckiiiiii

-------------
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!


Постирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:13
чаос вал се гледаме утреее големо%20гушкање


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:14
ciao Vall...
ne zaboravaj utre e denot D


-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:20
bosa pa ne znaci deka zamina Vall i treba da kjutime, gukni nesto

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: tome.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:41
гу гууук трепкање


Постирано од: DJAKONDO
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 16:44
zaminuvam, aj ciao

-------------
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. DzakiПостирано од: irenka b.
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 17:25
Aj so sreka novata stara TEMA FENIXI mili големо%20гушкањебакнежљубовсреќа


Постирано од: Bugi lav
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 18:22
NEMOJ DA KAZETE DEKA NE SUM SE PRIKLUCIL I JAS љубовголемо%20гушкање

-------------
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 16.Август.2007 во 21:49
Irenaголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
 
 
Lele Bugi, ne mozese da napises so pogolemi bukviгазење%20од%20смеење


-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 00:00
TOCNO NA POLNOK...
I JAS SUM OVDE.....
NE MI SE ONADI, NE MI SE ONANI...NE MI SE MIE SADOVI....
MI SE SPIEEEEE

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: la fille
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 00:22
cecke, utre vo 10 ako mozes trkni do kaj naseto kafuleнамигнувањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

-------------
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)


Постирано од: cecka
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 00:46
e devojce devojce... ke mi mine zivotov u trk....a taka mi e sekoj den...sekoja minuta tempirana so obvrski...alo nema veze,,,,, mi ostanuva malku vreme za stareenje, hahahahahaha

-------------
covek uci dodeka e ziv-OD MENE


Постирано од: brza
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 01:41
kakva e ova be ,....glupost?!,....sto poraki za eden ,..den,...i nishto pametno ne se gleda,...голема%20насмевка

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: Pimp Daddy Manev
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 04:39
a ima nacin da se unisti fenixot?смеењесмеењесмеењесмеење

-------------
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!


Постирано од: ДимеБТ
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 07:20
ДОБРОУТРО ДОБАРДЕН

-------------
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 07:25
dobro utroсреќа

-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: ДимеБТ
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 07:41
АНА КАКО СИ ДЕНЕС

-------------
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 07:49
odlicno dime големо%20гушкањеti kako siсреќа

-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: ДимеБТ
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 08:12
СЕГА ЗАСЕГА СУПЕР УШТЕ КОГА ДЕНЕС Е И ПЕТОК

-------------
LIVE FASTED AND FURIOUZ EVERY DAY. THE LIVE IS SHORTLY.
STARTING THE DAY WITH NESCAFE STIMULATES YOUR BODI AND YOUR MIND!!!


Постирано од: ana marija
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 08:21
da beee petok e denesтрепкање

-------------
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE


Постирано од: монте кристо
Датум на внесување: 17.Август.2007 во 08:30
cim e petok onda gravce голема%20насмевка

-------------
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk