IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Елена Ристевска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Елена Ристевска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2010 во 15:29
Tor да не те опоменувам повеќе за вулгарности!
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 20:53
super e..ja obozavamголемо%20гушкање
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2010 во 21:29
Mnogu e skromna...
Lepotica...
Poradi nea nesakam veke plavusi...
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 12:17
Super si e Elenceto... дадада
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 15:31
mmmmmmmmm like..posebno pesnite..да
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 19:55
Во четвртокот бев на Елена , беше дојдена во Софија , ама ме разочара, досега ја немав слушнато во живо, слабо некако не прај добра забава, плус не е толку јака како на сликите
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2010 во 22:50
Stalno koga gleam zenski, vikam 'ovaa mi lici na Elena, ili ovaa...' Poradi Elena ne sakam vise plavusi!


Site mu se ulizuvaat na Boki13 Elena go ispluka!


Изменето од Анастеа - 25.Април.2010 во 00:44
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 00:49
Tor, приватни податоци на форумов НЕ!
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 13:22
Нејт секси...
Ја иам видено во живо на Рекорд...
А неј знае ни да пее , има толку многу подобри...
Како на пример Ружица од Ареа...
Ем е поубава , поенергетична и подобар глас има...
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 14:13
Ем згодна мала е како рипче е, ем знае да пее и тоа преубаво. Има посебна боја на глас, со малку “песок' што би се рекло и тоа и дава некоја зрелост.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 16:06
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ем згодна мала е како рипче е, ем знае да пее и тоа преубаво. Има посебна боја на глас, со малку “песок' што би се рекло и тоа и дава некоја зрелост.


Незнам дали си ја слушнала во живо како пее ама мене ме разочара, нема кузнеј каков глас.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 12243
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 16:13
..Еве различни мислења...голема%20насмевка
Јас ја имам многу пати слушано и гледано во живо
и ќе речам ..ептен ме бендисува....
Ај што пее ...пее убаво..ама пак како игра....
толку лесни движења... и воспоставува многу близок контакт 
со публиката....  
..Едноставно прекрасна е ......среќа
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 16:22
Јас го обожавам нејзиниот прв албум,потоа песните некако не ми се фаќаа за душа,а сега оваа последната "А можевме" посебно многу ми е убава... да
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2010 во 19:47
Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ем згодна мала е како рипче е, ем знае да пее и тоа преубаво. Има посебна боја на глас, со малку “песок' што би се рекло и тоа и дава некоја зрелост.


Незнам дали си ја слушнала во живо како пее ама мене ме разочара, нема кузнеј каков глас.


Има добар глас, со убав распон, и посебна боја. она е сепак ексклузивка на М2 или како беше, сепак тоа се квалитетни гласови.
Сум ја слушала во живо, можеби и фали јачина, незнам како да го наречам тоа, но јас сум воодушевена.
Комплетен изведувач е, добро се снаоѓа на сцена, убаво пее, а многу убаво изгледа, јас сакам такво моме како жарче ми е. Убаво ги пее и изворните (тие ми се како тест за секој наш пејач), едино нејзе ја бендисувам од нашиве понови. Не се лигави, делува сигурно...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.