IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовен дневник+споменар
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовен дневник+споменар

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 19:55

Kaj sto ti go kladov . . . Wink

STRUGA
Кон врв
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 09:56
najubav period od mojot zivot vo odnos na spomenarite.na nego ispisani preubavi stihovi,upotrebena fantazijata pri lepenjeto,crtanjeto na sliki i upotrebata na boite.a von go ljubov ispisani razni iminja,negovoto i moeto,nejzinoto i negovoto i se taka vesto 'doterano'.denes po tolku godini ubavo e da se cita.
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 12:18
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

A kaj go cuvas za da go najdeme i objavime 
vo wc mi stoi nad skafot u koj cuvam peskiri LOLLOLLOLLOL
Кон врв
SeXy BaBy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SeXy BaBy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2007 во 23:30
SIGURNO SEKOJ OD VAS NEKOGAS A MOZE I SEUSTE PISUVA DNEVNIK. EPA DOKOLKU MISLITE DEKA NEKOGAS STE NAPISALE INTERESNA STRANICA ZA LJUBOVTA VO VASIOT DNEVNIK, KOJA VI OSTAVILA POSEBEN VPECATOK DODEKA GO CITATE ILI PAK DOKOLKU MISLITE DEKA VO VAS POSTOI TALENT ZA PISUVANJE SRECIFICNI PRIKAZNI KOI JA RASTREPERUVAAT DUSATA- PISETE.
if opportunity doesn`t knock, then build a door...
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 10:32
Dnevnikot e intimna rabota
Кон врв
SeXy BaBy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SeXy BaBy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 21:41
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

Dnevnikot e intimna rabota


da tocno dnevikot e intimna rabota  i jas go mislam toa i se slozuvam so tebe no jas ne baram vasite intimni raboti da gi pisete tuku nekoja stranica koja e vo vrska so ljubovta i vi ostavila naj naj vpecatok. Mislev nesto vo vrska kako dobar ljuboven tekst ili vasa prikazna...

if opportunity doesn`t knock, then build a door...
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 21:44
Јас го искинав дневникот пред некој ден(типично за мене кога сум многу нервозна) и решив веќе да не пишувамLOL
Кон врв
SeXy BaBy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SeXy BaBy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 21:53
Originally posted by Angle Angle напиша:

Јас го искинав дневникот пред некој ден(типично за мене кога сум многу нервозна) и решив веќе да не пишувамLOL


Zosto go iskina? ja s mislam deka toa e nesto na koe sekogas koga ke go otvorime treba so radosno srce da go citame. Ok ako nesto si bila narvozna vo vrska so toa ... nemam komentar, ama bi ti preporacala edno nesto kako drugarka eve...

SEKOGAS KOGA KE BIDES RAZOCARANA, RECI SI GI ZBORORVIVE-

  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
  *  NIKOJ I NISTO NE E DOSTOJNO ZA DA JA DOBIE MOJATA BOLKA I DA   *  SE SITI NA NEA... i razvedri se!

  *
  ** * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Изменето од SeXy BaBy - 26.Мај.2007 во 21:54
if opportunity doesn`t knock, then build a door...
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 22:09

thanks za sovetotSmile

mislam deka stvarno ke pomogne vo takvi "krizni" situaciiSmileWink
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 23:29
Originally posted by SeXy BaBy SeXy BaBy напиша:


Originally posted by butel2 butel2 напиша:

Dnevnikot e intimna rabota
da tocno dnevikot e intimna rabota  i jas go mislam toa i se slozuvam so tebe no jas ne baram vasite intimni raboti da gi pisete tuku nekoja stranica koja e vo vrska so ljubovta i vi ostavila naj naj vpecatok. Mislev nesto vo vrska kako dobar ljuboven tekst ili vasa prikazna...


dobar ljuboven tekst ili prikazna moze da napise nekoj sto ima darba za pisuvanje i toa moze da bide izmislena prikazna.... vo dnevnikot ( onie sto pisuvaat dnevnik) gi zapisuvaat svoite misli, cuvstva, nastani i toa e sepak premnogu licno i intimno za da se iznesuva po forumi.... barem jas taka mislam.
Кон врв
SeXy BaBy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SeXy BaBy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 20:52
da znam ama nieden ne razbra za sto tocno stanuva zbor vo temava
mislev na nekoja t.n dobra strana. Znaci ete kako sto rece slucki nastani, nemora svojata intima da ja vadite na forumov ama sakav nesto kreativno ete nesto ko tes ili da ja smenime temava vo- naj naj tekstopisec
moze neli?

if opportunity doesn`t knock, then build a door...
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2007 во 15:54
MOETO SRCE NE E PATEKA TI KOGA SAKAS DA PRETRCAS NIZ NEA.....Tongue
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 15:30

Топ 10 начини партнерот да ве шутне и што всушност тие значат.

Наведена причина - вистинска причина (или, во себе)

Кога девојката дава "корпа":

10. Не можам, ти си ми како брат - Ме потсетуваш на оној идиотот што свири сајзер во "Арија".

9. Постои мала разлика во нашите години - Па да ти'бам, ти си една стара ќелавица од праисторијата.

8. Не ме привлекуваш во "тој" поглед - Ти си најгрдиот кретен што сум го видела.

7. Мојот живот моментално е премногу комплициран - Не сакам цело време да бидеш со мене, бидејќи може да ги чуеш разговорите со моите други дечковци.

6. Веќе имам дечко - Кој всушност е мојата мачка.

5. Не сакам да почнувам врска со луѓе со кои работам - Па човеку, не би те гледала дури и да сме во ист соларен систем, а камоли во иста зграда.

4. Не си ти крив, тоа е поради мене - Не сум јас крива, тоа е поради тебе.

3. Моментално се концентрирам на својата кариера - Дури и досадна работа како мојата е подобро отколку да се гледам со тебе.

2. Не сакам да се мажам - Да му дадам на грдосија како тебе?

1. Да останеме само пријатели - Сакам да бидеш во близина за да ти раскажувам болни детали за другите мажи со кои се гледам.

Кога дечкото дава "корпа":

10. Не можам, ти си ми како сестра - Грда си.

9. Постои мала разлика во нашите години - Грда си.

8. Не ме привлекуваш во "тој" поглед - Грда си.

7. Мојот живот моментално е премногу комплициран - Грда си.

6. Веќе имам девојка - Грда си.

5. Не сакам да почнувам врска со луѓе со кои работам - Грда си.

4. Не си ти крива, тоа е поради мене - Грда си.

3. Моментално се концентрирам на својата кариера - Грда си.

2. Не сакам да се женам - Грда си.

1. Да останеме само пријатели - ЕПТЕН си грда.

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 15:33
Ja mojot dnevnik t.e. spomenar uste ja nemam ispisano prvata stranica iako pisuvam so krupni bukvi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.