IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовен дневник+споменар
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовен дневник+споменар

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака Обратен редослед
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Љубовен дневник+споменар
    Испратена: 19.Мај.2010 во 15:35
Јок. Не сум имала такви патетик споменари.
Ама дневник водам, имам еден грд, исцепан, дееебел тефтер од татко ми и унутра сва и свашта има. Само љубовни ствари не... Пошто ваљда, не сум се затрескувала толку често.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2010 во 03:19
ги најдов пред некој ден,ми се освежија спомените
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2007 во 00:51
imv takov spomenar no sea go nemam poshto roditelite so klu4ot mi odklu4ija i se rasramiv mnogu mi e zhalплачењелутинаизненадување
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2007 во 12:16
Originally posted by lovely lovely напиша:

Ej tapae e ova, ali drugite se pogolemki a me mrzi da pisuvam , do sea go kucav pismoto KISSSSSSSSSSS
 
OK e Lovli aj koga nema da te mrzi pisi nestoнамигнување
(izvini sto te isprovocirav da pisuvas vo momet koga te mrzi)
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 20:09
Ej tapae e ova, ali drugite se pogolemki a me mrzi da pisuvam , do sea go kucav pismoto KISSSSSSSSSSS
I will always love you
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 20:08
Edno malo delce ---------------


Grrrrrrrrrrr, eve pak na uste eeden tapa cas, sedam na hemija, i guskata isprasuva, ako me krene ke bidam ziv sreknik.Inace denov se rasturi od vrnenje, ali ima edna bitna stvar :):)
B***o i A**   pravat denes godinaaaaaaa, yeeeeee;););) nenormalnava denes pred casovi me terase da i praam drustvo da odela da mukupi bokserici a nadvor uste malce cunami sto ne udrilo    bevme i go napraiv merakot, najdovme edni top, dzverski, valjda ke mu se svigaat, i uspatno mu kupi vince i cokoladi hehe, bas e romanticna.Inace srekna sum za niv epten onaka, a jas se mislam dali da mu se javam na M***** ebate , smotaniot , se jas prva treba da praam,ama srce e :) inace morame da zabelezime i eden kiks na T***** ------- gagarin prv stapnal na zemjata, ustvari nadvor od zemjata, abe ic ne stapnal so vi e??? vo rok od pola sekunda ona kaza 3 razlicni stvari, aj ne i e lesno. Pozz
I will always love you
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 18:42
Ne ne sakam da zbunam nekoj, znam deka sega ke dojde do nedorazbiranje Znaci vaka : pod poimot pisuvanje dnevnik jas podrazbiram mzganje za toa sekoj den sto mi se slucilo, kako sum se skarala so najdobrata drugarka ili kako sme sedele pored kej i sme piele kafe pa mi se javil onoj ovoj .I dnevnik treba da se pisuva sekoj den, barem jas taka znam ( spored nekoi nepisani pravila , iakone bi trebalo da se vodime spored niv) ali mene dossadno mi e i zamorno da pisuvam sekoj den za nekoi sitnici i sekoj dnevni raboti . So ako ima nekoi denovi epten dosadni vo koi samo se legacam po dma, od pred kompjuter do televizor od televizor vo krevet i celo vreme taka ( poso imam i takvi denovi koga odmaram ).A ima i nekoi ludi denovi , koi bile ispolneti max, i vo koi se desile mng desavki, ali jas znaci ponekad mi se desilo da pisam nekoja deavka, ali samo sluckata da ja raskazam, a ne da go mzgam cel dem.A ljubovnite tekstovi nemaat nikakva vrska so dnevnikot tuku znaci bas onaka, samo emocii, cuvstva.I niv gi pisuvam samo koga imam inspiracija i vo slobdno vreme ajde ke vi napisam tekst ( znaci onakov ljuboven ) i ke najdam od toa listovite i nekoja raskazana slucka ( ama ne od DNEVNIK ) pozzdravce
I will always love you
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 18:21
lovely saka da zbuni nekojсреќасреќа
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 18:18
Originally posted by lovely lovely напиша:

Jas pa ne pisuvam dnevnik, neam zivci za toa, ekoj den ili sekoj 3 den da go mzgam toa cudo, ali mi se desilo poneka da raskazam nekoja luda nok onaka, kolku da utepam vreme i da si se potsekam kolku bila top na primer taa nok
 
Лик
Регистриран: Денес
Локација:
United Kingdom
Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 5
Цитирај lovely Одговорbullet Тема: Писмо до неоткриената љубов
    Испратена: Денес во 03:47
Pisuvam i jas mng vakvi tekstovi, uste od 6 oddelenie i gi imam dosta !!! imam i jas mng napisano, ali imam i nekoi pesni od knigi prepisano poso bile dobri.Znaci za okolu 7 godini imam napravenoo 4 tefteri, 3 tetratki golem format, i nekolku mali pismarici , celiispisani so tekstovi, pesni, i ima i mng sliki ljubovni ne se falam , ali sum imala mng slobodno vreme i omilena rabota so sum sakala da ja praam e da mislam na nego i da pisuvam inspirirana od nego ali moram da vi kazam nesto iskreno, sto imam zaprimeteno, deka sekogas onie taznite, bolnite tekstovi, polni so solzi i razocaruvanja palat poveke otkolku onie vo koi se pisuva sreknata ljubov .Taka so site moi tekstovi se za lue po koi sum mectaela a sum gi nemala, ili koga sum gi dobila, pa zavrsuva se, i celoto razocaruvanje go stavam na hartija.Taka sto nemam napisano tekst kaj sto pisuvam --DA DA JAS USM SEGA SREKNA, TE SAKAM ME SAKAS !!! vetuvam deka ke staam tuka eden od moite tekstovi i se nadevam deka ke vi se svigaar . Pozz
размислувањенамигнување
Кон врв
lovely Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lovely Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 18:05
Jas pa ne pisuvam dnevnik, neam zivci za toa, ekoj den ili sekoj 3 den da go mzgam toa cudo, ali mi se desilo poneka da raskazam nekoja luda nok onaka, kolku da utepam vreme i da si se potsekam kolku bila top na primer taa nok
I will always love you
Кон врв
jovce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jovce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2007 во 11:03

E kako ne moze da te razbere samo jas mozam da te razberam  среќасреќасреќасреќасреќасреќасреќаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањељубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовгазење%20од%20смеење

zlato moe љубов
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 17:57
nemozam da se setam kade kje te sretnam
a i nikoj toa do sega ne mi kazal , no mislam zad nekoe kjoshe
mnogu kjosinja ima vo gradov
koe e kjosheto?тага

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2007 во 23:46
Ednostavno ne znaev deka taka cuvstuvas za mene. Tvojata kool maska za mene neprozirna bese
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2007 во 20:35
        Зошто толку ноќи непреспани?

        Зошто толку солзи пролеани?

        Зошто толку болки нанесени?

        Зошто толку песни напишани?

        Зошто толку стрели забодени?

        Зошто толку срца растажени?

        Зошто толку лица сменети?

        Зошто толку желби потонати?

        Зошто некој да е среќен,кога другите патат

                     И СЕГА:Кој може да одговори на големото ЗОШТО
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.