IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовен дневник+споменар
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовен дневник+споменар

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
SABINA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 70
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SABINA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Љубовен дневник+споменар
    Испратена: 13.Мај.2007 во 17:42
EH SITE IMAVME SPOMENARI PA I JAS KOGA KE GI VIDAM DENES UMIRAM OD SMEENJE PA KOGA SE TRUDEV JAS DA BIDAM TEKSTOPISEC PA JAS DA PISVAM NEKOI SPOMENARKI ILI POEZIJA IMTERESNO VERUVAM DEKA I VIE IMATE SPOMENAR ILI PA SEGA SE SETIV KOGA LEPIME SLIKI NA TETRATKA EHEEEJJJ ZALJUBENI
EVE EDNA KOJA KA SAKAV NAJVEKE :
 
TE SAKAV TE SAKAM I KE TE SAKAM I TOGAS KOGA KE STOJAM NA
NEVESTINSKI FUSTAN LAZNO KOLNEJKI SE NA DRUGA LJUBOV
TE SAKAM I KE TE SAKAM I TOGAS KOGA KE GO DRZAM ZA RAKA SINOT SVOJ KOJ KE GI IMA TVOITE OCI I KE GO NOSI TVOETO IME ....
 
 
 
ljubovta gi razdeluva ne razdelnite a gi osvojuva ne osvoivite
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 19:09
e pa ne sum dete uste da pisuvam spomenar....ustvari pa eve forumov go koristam za nesto slicnoLOLLOLLOLLOLWink
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2007 во 21:47
LOLхехе па да,да на времето што споменари испишав,ама помина тоа време
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 01:15
Toa e edna od retkite raboti za koi ne ve razbiram vas zenskite . . . Bas e glupavo da pisuvas spomenar . . .  Ne veruvam deka ima masko sto pisuva(lo) spomenar . . . Barem jas taka mislam . . . Pa daj ve molam kazete mi sto gledate vo toa . . .  Smile
STRUGA
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 15:44
Сум пишувала како помала споменар, сега пишувам дневник Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 16:11
spomenar ne vodam ali pisuvam tekstovi bez kraj......
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 17:08
Никогаш не сум пишувала споменар, некако глупаво ми било, а и денес ми е. Дневник пишувам од 1988 и од 150 страни мал формат имам пополнето 20. Значи и тоа слабо, во просек 1 страна годишно    Долго ќе ми трае тетратката     за да ја поплнам треба да живеам уште 130 години   
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 17:49
Originally posted by tuturutka tuturutka напиша:

Toa e edna od retkite raboti za koi ne ve razbiram vas zenskite . . . Bas e glupavo da pisuvas spomenar . . .  Ne veruvam deka ima masko sto pisuva(lo) spomenar . . . Barem jas taka mislam . . . Pa daj ve molam kazete mi sto gledate vo toa . . .  Smile
Ima i maski sto pisuvaat...barem ja so nekoi sto se znam...Tongue
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 17:52
Jas sea vo eden tefter si pisuvam se i svasta...Big%20smile
imam posebna tetratka za sms poraki
i normalno si pisuvam dnevnik,no ne sekogas posto me mrziSmile
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 19:44
Toa ti e nemaj rabota nisaj vratata . . . LOL LOL LOL
STRUGA
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 19:49
Ja si praam eden i se vika : - "Spomenar na eden gomnar "
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 19:51
uste go cuvam spomenator Big%20smile ubava, draga stvar mi eEmbarrassed
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 19:52
Zakon nema sto . . . E toa se ceni . . . Ama toa ne e spomenar . . . Toa ke ti dojde kako kniga '' Zivotot na eden peder'' . . . LOL LOL LOL
STRUGA
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2007 во 19:52
A kaj go cuvas za da go najdeme i objavime 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.