IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс занимливости
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс занимливости

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 49>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2007 во 18:34
bone duri sega ti ja gledam temata so tvoeto otkritie LOL
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2007 во 18:42
100 % se naduval od formaldehidotWink
A najbolji e*ac na site vreminja e Asparuh-bugarska porno dzvezdaLOL
ili kako poozbilen bi go spomnal Ron Jeremy - http://en.wikipedia.org/wiki/Ron_Jeremy
Clap LOL LOL LOL
LOLClap
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2007 во 18:57
Секси дамите го прославија денот на насмевката
Ако не сте знаеле, денеска се слави светскиот ден на насмевката. А има ли нешто поубаво кај убавите и секси девојки покрај тоа да имаат и убава насмевка?

Британскиот таблоид "Sun" по повод денот на насмевката на своите читатели им поклони галерија на фотографии од најпосакуваните заводнички, кои што освен телото поседуваат и прекрасна насмевка.

Така на таа листа се најдоа секако Џордан, Аби Титмус, Џесика Алба и многу други.

Еве и вие да не бидете отстранети од тоа задоволство Ви пренесуваме неколку фотки. Чисто да можете и Вие достојно да го прославите овој ден.

Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2007 во 19:05
Clap wOw!!! Kakvi ubavi.....cic$%$*upsWink.....nasmevki
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2007 во 19:05
Зошто ви е убаво лице, ако имате големи гради
Еден блогер кој ги следи секој чекор, американските и британските џетсетери, па така и цицлестата Џордан, објави нејзини нови фотографии пишувајќи интересни коментари.

Имено, тој е еден од ретките машки кој атрактивната Џордан не ја смета воопшто за привлечна, пишувајќи како бившата Плејбој-ева зајачица заработила огромна сума на пари исклучиво поради нејзините бујни гради.

"Сигурно на некои мажи не им е битно какво лице има жената", - напиша блогерот, посочувајќи дека доколку некоја девојка сака да стане славна, потребно е само да ги зголеми своите гради и со тоа ќе направи се.

"Зголемувањето на градите ја направија Џордан многу популарна, а потоа тој пример го следеа безброј жени" - објасни блогерот.

Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2007 во 19:08
Abe so vakvi gradi i bez glava ke si ja odnesam doma LOL LOL LOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2007 во 21:54

Актуелната и моментно најплатена порно актерка Лора Крафт од Унгарија со македонското знаме на голите гради и дава поддршка на Македонија за влез во ЕУ. Убавицата со шестгодишно искуство открива дека услов една земја да влезе во европското семејство е да ја легализира проституцијата и да има слобода во сексуалното ориентирање. Поддршка на Македонија и дадоа и нејзините колешки Тифани, Рина, Дона, како и порно sвездите Алина и Стефанија од Романија.

* Знаеш ли каде е Македонија?

- Секако дека знам. Не сум била кај вас, но би сакала да ја посетам вашата земја и да и дадам поддршка за побрзо да влезе во ЕУ. Еве и моите колешки ќе ги поканам заедно со голи гради да ги поттикнеме странците. Моментно добив понуда да снимам за македонскиот пазар.

* Колку филма досега имаш снимено?

- Не ги бројам. Секој ден имам снимање, но морам да признаам дека ова е напорна работа. Посебно кога снимам сцени со анален секс.

* Дали се исплати?

- Секако дека се исплати, но не можам да кажам дека сум богата.

* Имаш ли момче?

- Да, но нему не му пречи мојата професија. И тој е во овој бизнис како продуцент.

* Сакаш да снимаш повеќе со мажи или со жени?

- Па искрено, со мажи, иако жените се понежни во кревет.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 17:53
Vakva ako si zeme nekoj, pred vrata ke mu bide kako u konduradziski dukan
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 12:08
Подобро без секс отколку без мобилен
Секој трет испитан би одбил милион фунти доколку би морал остатокот од својот живот да го помине без мобилен телефон. Порадо би се откажал од секс на месец дена отколку од мобилен.

ЛОНДОН - Младите Британци порадо би се откажале од пари и секс отколку да живеат без мобилен, објавено е во истражувањето на лондонското School of Economics.

Секој трет испитан одбил милион фунти кога тоа би значело остатокот од својот живот да го помине без мобилен телефон. Помеѓу испитаните поголемиот број го сочинуваат жени.

Голем дел од испитаните стари помеѓу 16 и 24 години, порадо би се откажале за еден месец од секс, алкохол, чоколада, чај или кафе, отколку од мобилен.

Спротивно на тоа, испитаните постари од 45 години би се откажале од својот мобилен во замена за својот омилен пијалок.

Во испитувањето учествувале 1,256 луѓе.

Ne veruvam deka makedoncite bi se otkazale od sexLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
LOL
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2007 во 01:09
Грците се шампиони во сексот, се наведува во резултатите од истражувањето на Институтот „Harris interactive“, спроведено на барање на...

... компанијата за презервативи „Durex“.

Според истражувањето, Грците имаат секс 164 пати во текот на годината или секој втор ден, а по нив следат Бразилците со 145 сеанси годишно.

Третото место го делат Русите и Полјаците со 143 сексуални односи годишно.

На последното место од оваа најнова класификацијата на сексуалните активности на нациите се најдоа Французите и Јапонците.

Во истражувањето учествуваа 26.000 мажи и жени од 26 земји во светот.

Francuzite beLOLLOLLOL
Кон врв
ванчо2006 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ванчо2006 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 17:39
Пенисот е на Распучин,е**чот на царицата Екатерина Велика , познат како човек со најголем пенис во историјата. А зошто ли зјапа девојката?Shocked Shocked Shocked 
поздрав од Малешевијата
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2007 во 11:49
Најсекси акциската хероина Џесика Алба има да каже неколку збора за сексипилот. Вели дека не би се соблекла за јавноста, а пред некое време сакаше да го тужи Плејбој бидејќи ја објавија во костим за капење без нејзино одобрение. Но, и покрај тоа, смета дека во денешните магазини недостигаат машки атрибути.

„Во машките магазини има женски брадавици, зошто тогаш во женските нема мажи кои ќе ги покажуваат своите пениси? Кога би имало таков магазин, јас прва ќе го купам“, изјави 26-годишната Алба за Џи-Кју.

Во интервјуто таа вели дека нема проблем со голотијата, се додека таа не се разголува: „Тоа што не сакам да се соблекувам на филм, не значи дека не сакам да гледам други разголени“.


Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2007 во 12:10
Во Кина последните години се е возможно, само доколку имате пари.

Студентот Јинг Јинг (25) платил 10.000 евра за операција со која ќе го промени полот.

Тој сакал по секоја цена да стане жена. За тоа е спремен да помине низа од десет операции при што неговото тело ќе биде целосно изменето, баш како и брадавиците на фотографијата.

Секој месец болницата во Тианјин врши десет слични операции на мажи и жени.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 20:28
Младите од Австрија почнуваат најрано со сексуалните односи, покажа најновото истражување на светски познатиот производител на кондоми „Дурекс“.

Австриските момчиња и девојчиња „бегаат“ две години пред светскиот просек кога е во прашање почетокот со сексуланите односи. Во Австрија младите почнуваат со полови односи со 17,3 години, додека меѓународниот просек изнесува 19,2 години.

Со овие податоци Австрија е рангирана на првото место, а по неа следат Бразил со 17,4 и Германија со 17,6 години.

Истражувањето покажа дека „својот првпат„ го имаат испланирано 62,7 од младите испитаници, а само 15,3 отсто имале страв од полови болести или несакана бременост за време на првиот сексуален однос.

Младите од селските средини порано почнуваат со полови односи отколку нивните врсници кои живеат во градовите, заклучува истражувањето на „Дурекс“.

Ехххеее  , а тие од Македонија уште на 12 години се сексатBig%20smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 49>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.