IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс занимливости
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс занимливости

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 49>
Автор
Порака
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Секс занимливости
    Испратена: 08.Јануари.2007 во 11:14
дали го знајте најголемиот е*ач на сите времиња???е па дали сте знаеле дека му го имат зачувано пенисот LOL ...е па еве го
 


Изменето од Biba_G - 05.Август.2009 во 15:52
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 20:51
LOL bone НЕ СИ НОРМАЛЕН LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 21:02
hehe ovoj kako konus da ima ne k*r:)
a mislev najgolemiot e*ac bil ovoj francuzinov kako mu ebse ime :) uf
na z nekako bese
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 22:41
Извини Боне ама најголем е*ач е Казанова.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 18:33
Данската јавност се шокирала од снимката на две средношколки кои голи се бакнувале на традиционалниот натпревар во стриптиз. Снимката се појавила на Интернет, но набрзо била отстранета.

Филмот во кој средношколките се соблекуваат пред професорите на традиционалното натпреварување по стриптиз, во средното училиште во Силкборг - Данска, предизвикал без и гнев кај јавноста, бидејќи четирите девојки од снимката, кои инаку биле резервирани само за професорките очи, се појавиле на YouTube.

"Сите знаат за тоа натпреварување. Учениците кажуваат дека е од многу интересен и забавен карактер. Неколку од нив под мотото 'најдобрите ќе имаат најдобро место на столот', веќе секоја година изведуваат стриптиз и до сега немало никакви проблеми", рекол еден од професорите во училиштето.

Бизарната вест за стриптизот во училиштето излегла во јавноста кога четирите девојки ги снимиле со мобилен телефон каде убаво се гледа како се соблекуваат, бакнуваат и масираат на градите.

Целата ситуација излегла од контрола кога тие започнале да се бакнуваат и масираат, работа на која не реагирале професорите односно задоволно гледале.

Снимката секако се појавила на YouTube, но за кратко време училиштето барало нејзино итно отстранување.

"Учениците кои го снимале настанот не се воопшто свесни што направиле. Мораме да го заштитиме идентитетот на девојките кои се појавиле на Интернет", рекол директорот Олсен, додавајќи дека натпреварот по стриптиз поради оваа случка, никогаш повеќе нема да се одржи.

Девојките кои ја запалиле целата публика со своите лезбејски оргии, сепак не победиле.

A zamislite da vovedat vakov predmet u skolo ?? LOLLOL
ima site 5-ki da imaat LOLLOLLOL
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 18:40
neli????? LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 18:53
Од дамна е познато дека познатите звезди секогаш сакале пред новинарите и папараците да се покажат во најдоброто можно светло. Но во денешно време познатите светски џетсетерици се повеќе го запазуваат овој тренд и почнуваат да стануваат вулгарни во тоа нивно истакнување, и најчесто тие се со мотото "насмеј се и покажи ја својата цицка".

Доколку звездата сака да изгледа притаено, доволно е да ја покаже само брадавицата. Се чини дека на таа тактика најчесто игра познатата пејачка Гвен Стефани. А доколку дивата сака да изгледа спектакуларно и сензационално мора да ја покаже цела цицка и да започне да доминира во околина.

Доколку на некоја дива не по нејзина желба и се видат цицките, а тоа не ја задоволи жедната публика ќе биде приморана што е можно најбрзо да посети естетски хирург.

Но ние лично сметаме дека станува збор за тренд кој што е се поактуелен во последно време. Девојките едноставно сакаат да бидат во тренд.Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 19:40
Лично се надевам дека ќе стане мода и кај нас помегу нормалната популација
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 19:42
треба ваков смер да се има и на факултет ... 
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 20:53
more so si ti LOL  pa posle sekoj da ti pokazuva cicka a LOLLOLLOLLOL
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 22:08
Е шо ма па лошо да не е тоа, шеташ по улица согледуваш девојка и ОП ЦИЦКА У ФАЦА .... поарно здравје
Arguing on the Internet is like running on the special Olympics, Even if you Win you are still retarded
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 22:19
Абе светов забегал LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 22:21
I nie so nego . . . LOL LOL LOL
STRUGA
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 22:46
Mnogu cesto se otvaraat temi koi se vsushnost pastirani ili prepishani od internet i spisanija,a ostanuvaat so samo nekolku komentari.Za da bideme fer i da ne gi brisheme,a voedno i da ne bidat samo preneseni temi i postojano da se otvaraat novi,mislam deka e dobro reshenie da gi stavime vo edna posebna tema.Pa neka bide sex zanimlivosti.
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 49>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.