IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Македонци ширум светот
  Активни теми Активни теми RSS - како сне странци македонци башка од останатите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

како сне странци македонци башка од останатите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака Обратен редослед
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 14:40
Ovde rome imash em siromashni em birat rabotaConfusedabe ko imash deca,a nemash pari bi trebalo se da rabotish da gi preranish...ne si sam...
Кон врв
rome Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rome Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2007 во 14:26
da ghost taka je za toa ama eve jas so fam pojdovne vo mk 2 god edno po edno i si velev da beshe do mene site ke gi zemev vamu.ne za neshto drugo ama zara di decata.za tie shto nemaat pari.ama zaprimetiv i kolku da nemaat imaat mnogu golema gordlivost vo sebe lugeto shto se vo mk ostanati.i posle ke ne praat nas glupaj oti nie ne sne takvi.pa narochito nie mojata fam nikako ne se falevne i nema zoshto.ama narodot ochekuvashe za nie od falbi kuznaj shto da prajme ili da zborvame .ama inaet me faka oti ne sne gordlivi ne praat zaspani.toa me nervirashe najpojke.
Zaljubena vo Hristos nashiot Edinstven Spasitel
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2007 во 18:08
Факт е дека имате поубав живот тсаму, иначе не би биле сега таму, туку уште првиот месец би се вратиле назад, а тоа дека некому му е тешко таму, па тоа е до самиот него, што не успеал да си го среди животот како што треба... На тој што му е тешко таму, гарантирам дека ќе му биде три пати потешко тука, и он тоа самиот го знае, затоа и не се враќа WinkWinkWink Лесно е да плаче и да се кука цело време како им било тешко, па не биле у својата си родна Македониичка и бла бла бла... Имам многу пријатели по туѓината, и ретко кој ми рекол не чини, не ми де допаѓа животот овде и ред се редат мале... А баш напротив, кога сум ги прашувал Абе ќе се враќаш ли у Мкд??? Одговорот бил: абре ти луд ли си??? Никад у таа циганштаана таму, заостанатост, минато...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
rome Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rome Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 01:50
so omraza nema dobri dela ama koj me mrazi poveke ke go sakam i taka samiot ke si pukne od inaet oti ne mozi loshoto da probie i da me kontrolira
Zaljubena vo Hristos nashiot Edinstven Spasitel
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 01:44
NEMA POTREBA OD OMRAZA,SAMO ILI GO-JA SAKAS ILI NE JA -GO SAKASLOL
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 01:42
paaa,...koj me mrazi,...go mrazam,....i obratno,....taka e najpravilno,...i pametno!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
rome Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rome Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 01:27
se nadevam ja gledate vistinata so ljubov od eden kon drug.a ne omraza
Zaljubena vo Hristos nashiot Edinstven Spasitel
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 01:18
zavisi shto gledash.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:56
gledaj gledaj
od gledanje fajde nema
LOL
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:53
gledam!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:43
e jebi ga brzo
sekoj si ima svoj stil
bre
jas naprimer obozavam ENTERLOLLOLLOLLOLLOL
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 00:41
,....sepak si se potrudila da ti bide textot porazbirliv,...duri i bez tochki i slichni k*rci,....izvini,.....a,ti shto mislish,....bash me zaboleLOLLOL,...............................tuku,...koga ke napishesh neshto pametno,...ke bidam za tebe,....nemoj da mislish deka tvoeto mislenje za nadvor e generalno i tochno!

Изменето од brza - 16.Мај.2007 во 00:52
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
misa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај misa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 15:38
ha ha ha ha  ne veruvah tolku deka makedonceto e tolku da ne recam glu........ eeeeee  brza znaes sto nikogas nema da pisuvam tocki i zapirki zatoa sto forumot go smetam za mesto za slobodni razgovori  a ne za obrska  ili pravopis ili domasna rabota
eve jas ne menuvam nisto prodolzuvam da pisuvam taka i nikogas nema da stavam tocki na forumot a ti ednas ti rekov i eve uste ednas ne go citaj napisanoto od misa a jas da ti  kazam veke ne obrakam vnimanie na tvoeto napisano oti samo vlevas na forumot za inaet i se si protiv nekoj i ne e cudno koga vikat starite ovoj e roden zainaet pa nesto slicno takvo
ako si za razgovor ok ako ne teraj si rabota
moj zivot moe pisuvanje moj razgovor  mozes da bides ucitel na tvoite deca da gi uces na pravopis a ne pokusuvaj na drug posebno koga ne znaes na koj jas segogas prifakam kritiki od nekoj poveke od mene i menam ama po tvoeto pisuvanje nikogas nema da prifatam da pisuvam kako tebe
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 01:30
kako mozesh da ochekuvash respekt od i za luge, koi ne chule za tochki i slichni neshta,....ne se majtapam,...stvarno e taka,...koga komshijata moze koga saka bez tropanje da ti vleze doma,........shto moze da ochekuvash od takvi luge,..Big%20smile
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,672 секунди.