IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Red Hot Chilli Peppers!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Red Hot Chilli Peppers!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Red Hot Chilli Peppers!
    Испратена: 07.Март.2007 во 18:59
Ima kandidati za na RED HOT vo srbija? Jas vekje rezervirav kartaTongueTongueTongueTongue, lele ludilo kje bide, samo da nemam togas ispit. Ama sea rezervirav karta, za ispit togash kje mu ja mislam! Ide nekoj drug?
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2007 во 23:59
Originally posted by Maro Maro напиша:

Ima kandidati za na RED HOT vo srbija? Jas vekje rezervirav kartaTongueTongueTongueTongue, lele ludilo kje bide, samo da nemam togas ispit. Ama sea rezervirav karta, za ispit togash kje mu ja mislam! Ide nekoj drug?
jas sum za,vo sekoj slucaj,se nadevam deka ke imat uste karti duir da se vratam doma...
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2007 во 21:26
Denes rezervirav i za edno drugarce, i bea megju poslednite karti taka da ako sakas kazi mu na nekoj od Sk da ti rezervira!Wink
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2007 во 13:06
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAKO OTVARATE VAKVA TEMA, A NE KAZUVATE? MARO JAS ODAM 100%, REZERVIRAV KARTA I EDVAJ CEKAM!!!!!!!!! KE MI SE ISPOLNI NAJGOLEMATA ZELBA!!! Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
TI SO STO KE ODIS? JAS IZGLEA SO VOZ, AMA NE  E SIGURNO USTE.........
POZDRAV........
kuliraj
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 12:44
Sto da otvoram tema, narodov ne e zainteresiran...DeadDeadDead, temava stoi 6 dena ima samo 5 posta koi 3 se od meneDeadDeadDead! Neznam dali lugjevo nema da idat pa ne pishuvaat...ili...Mislam vredi za vakov kulten bend da se otvori tema, a pricina nemora da bide niven koncert! Red Hot rocks!!! Ova go cekav.... da gi vidam vo zivo, samo mnogu narod kje imaSmile, ama ako kje se pravi atmosfera jaka! Lele zamisli koga kje se pee Otherside, Under the Bridge...pesnive kaj sto nema mnogu gitara i tapani...kje eci cela srbija...(barem za mene zboramBig%20smileBig%20smileBig%20smile, nema da mozam da zboram 20 denaBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Март.2007 во 20:02
Si ja zemav kartata zavcera, lej ama sum srekjen!Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2007 во 18:31
mene drugarive mi ja dadoa na 29 ti(na rodendenot) i bev najsrekna u svet Big%20smile
edvaj cekam da dojde 26.06, ziveam za toj den!!!  Big%20smile
drug zainteresiran za RHCP nema od forumov?.....
 
kuliraj
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2007 во 20:06
ja bi idel ama se cuvam za METALLICA i KREATOR isto taka vo belgrad
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2007 во 22:23
да идеа пред десет години и јас ќе дојдев со вас, сега ќе треба и син ми да го земам Tongue Tongue Tongue
има идеја дека е рокер, иако се уште не знае дека тоа е цела филозофија на живеење, а не само тресење коса.

Under the Bridge

http://www.redhotchilipeppers.com/discog/?v=so&a=1&id=11

да не го ставам цел текст ...
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2007 во 23:54
леле... лиги ми течат... CryCryCry

ми се иде ми се плаче... CryCryCry
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2007 во 00:09
 не плачи..одиBig%20smile
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 20:39
Se gledame(ili mozebi ne) TAMUUUUU!!!

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2007 во 14:25

ima li nekoj od forumov sto bese na koncertot pa da razmenime mislenja?

od site kazuvanja sto gi vidov, procitav,slusnav za koncertot, izglea deka jas sum edna od malkute sto od Indzija si otide zadovolna Big%20smile

kuliraj
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 03:54
ja bev i se vrativ vo skopje zadovolna mnogu od nastapot ali od organiziraniot prevoz ic. vo sekoj slucaj otidov da gi vidam i slusnam rhcp i super si projdov i izborot na pesni im bese mn dobar!
koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.