IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Red Hot Chilli Peppers!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Red Hot Chilli Peppers!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 03:56
Originally posted by babygoth babygoth напиша:

ja bev i se vrativ vo skopje zadovolna mnogu od nastapot ali od organiziraniot prevoz ic. vo sekoj slucaj otidov da gi vidam i slusnam rhcp i super si projdov i izborot na pesni im bese mn dobar!
 
Добри се.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 00:30
super beshe....prevoz tinjaAngryAngryAngryAngry. Ali izbor na pesni? pa nikad nema da me zadovolat rhcpBig%20smileBig%20smile. treba da svirat 30 pesni po moj izbor i pa nema da bidam zadovolenBig%20smile. Se shalam, odlicen koncert!!! Planiram idnata godina na prolet da idam na uste eden nivni koncert negde nadvor. Ama za toa kje mislam posle nova godinaTongue
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 00:32
E da i epten prijatno me iznenedija so "throw away your television"Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileClapClapClapClapClapClapClap

Изменето од Maro - 03.Јули.2007 во 00:33
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 02:38

da i mene me iznenadija epten prijatna poso taa najvise ja sakam.

 

koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 14:07
jas najmnogu se "izmrdav" na scar tissue Big%20smile
ne znam sto taka.....ama epten se izraduvav koga ja slusnav pesnata i bev ko hipnotizirana dodeka ja svirea...
kuliraj
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 17:30
Originally posted by babygoth babygoth напиша:

da i mene me iznenadija epten prijatna poso taa najvise ja sakam.

 


Abe ovoj muabet stalno sum go pravel so lugje/....ama nikako da odberam najdobra pesna od rhcp...nemozam. Ama ako epten moram bi izbral 4-5 Big%20smileBig%20smile. Tuka bi bile 100% "fortune faded" i "parallel universe" a bogami i "Dani California"...lele kakvo solo ima....!!! Frushiante epten isolira na Dani ne go poznav soloto !!! kako i da e golem merak mi e koga go slusham soloto na DAni California...taka mi zvoni mobilniotBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile


Изменето од Maro - 03.Јули.2007 во 17:30
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 19:33
mene mi e najtesko da odberam najdobra pesna od RHCP, zosto mi se omileni, ama sepak izborot paga na Under the bridge.....i ne sum razocarana, iako ne ja svirea na koncert......
i mi se sviga izborot na Mato epten Big%20smileThumbs%20Up
kuliraj
Кон врв
molly Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај molly Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2007 во 00:17
mene throw away your television mn ja sakam i charlie
koga se osekas dobro ne grizi se ke ti pomine.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2007 во 15:50
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

mene mi e najtesko da odberam najdobra pesna od RHCP, zosto mi se omileni, ama sepak izborot paga na Under the bridge.....i ne sum razocarana, iako ne ja svirea na koncert......
i mi se sviga izborot na Mato epten Big%20smileThumbs%20Up

Malce da te razocaram...se rascitav po forumi i takvi stvari i doznam deka rhcp trebale da svirat 3 pesni na bis. Give it away, Under the bridge i tretata ne ja doznavOuchOuchOuchOuchOuch
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2007 во 16:57
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

mene mi e najtesko da odberam najdobra pesna od RHCP, zosto mi se omileni, ama sepak izborot paga na Under the bridge.....i ne sum razocarana, iako ne ja svirea na koncert......
i mi se sviga izborot na Mato epten Big%20smileThumbs%20Up

Malce da te razocaram...se rascitav po forumi i takvi stvari i doznam deka rhcp trebale da svirat 3 pesni na bis. Give it away, Under the bridge i tretata ne ja doznavOuchOuchOuchOuchOuch
abe....toa e toa....jas znam deka ova ne e edinstveniot niven koncert na koj ke odam, taka da neam gajle....sigurno ke imam prilika vo zivo da ja slusnam i UNDER THE BRIDGE... Smile
kuliraj
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 03:37
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

mene mi e najtesko da odberam najdobra pesna od RHCP, zosto mi se omileni, ama sepak izborot paga na Under the bridge.....i ne sum razocarana, iako ne ja svirea na koncert......
i mi se sviga izborot na Mato epten Big%20smileThumbs%20Up

Malce da te razocaram...se rascitav po forumi i takvi stvari i doznam deka rhcp trebale da svirat 3 pesni na bis. Give it away, Under the bridge i tretata ne ja doznavOuchOuchOuchOuchOuch
abe....toa e toa....jas znam deka ova ne e edinstveniot niven koncert na koj ke odam, taka da neam gajle....sigurno ke imam prilika vo zivo da ja slusnam i UNDER THE BRIDGE... Smile

Pa jas kje vidam...planiram proletva 2008 da idam na 2 koncerta...edniot kje bide rhcp. Ali ako bidam kus vo finansii idam samo na Rsise AgainstTongue!
Кон врв
pickleweasel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јули.2007
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pickleweasel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 21:06
jas bev vo udine/videm na stadio friuli vo juni.. bese zakon ali mi se cinese kratko. sepak bi sakala da trae barem 3 saati  Embarrassed i kaj nas ne peea scar tissue :( ama dobro. ke ima pak:)
if this world was a logical place men would ride side-saddle.
Кон врв
pane_juventus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1048
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pane_juventus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2009 во 22:57
Californication
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.