IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Нешто повеќе од другар...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нешто повеќе од другар...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2007 во 20:17
Kako toa drugar em nesto poveke?
Ako e drugar-drugar togas si e drugar i nisto poveke.
Ako e drugar-prijatel pusti go toj sam ke si se obide pak ako saka da ne mu bides poveke drugarka!Big%20smile

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2007 во 21:26
Ќе пробам да направам н ешт повеќе но ако ме одбие и ми каже дека на другарски ме сака нема да форсирам нема да направам и како таков да го изгубам
Кон врв
Shiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Shiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 10:55
Sedi i uzivaj.I kaj mene bese istiot slucaj i eve sega sme zaedno vece dolgo vreme.A bevme drugari sto e i normalno.Samo ce moras ti da go prezemes prviot cekor i veruvaj mi nema da zgresis. 
zdravo
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 11:04
ако ми е близок другар,не го ни гледам како потенцијален дечко, никако...
ако ми е онака познаниче, и за на кафе чат -пат, тогаш веке може....
Кон врв
milo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 15:16
Sedi i uzivaj.I kaj mene bese istiot slucaj i eve sega sme zaedno vece dolgo vreme.A bevme drugari sto e i normalno.Samo ce moras ti da go prezemes prviot cekor i veruvaj mi nema da zgresis. 
 
 
Ej inace fala za ova mnogu!!!
Btw sredivme rabota
Me namestija taka da ke vidime so dalje,inace on saka da ima neso poise [a ke vidime kako ponatamu ke odat rabotite!!!Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Fala mn
inace ova od Shiki mi dade uste povekje nadezClap
 
oCITE KRISTALNO ZAMAGLENI, POGLEDOT ZKAMENET VO VISINI, TELOTO STUDENO SO DENOVI....
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2007 во 08:43
maja mnogu tise ostri komentarite kako onie staromodnine zeni si pa dobro de opusti se malku 21 vek e te vospitale ko tipicna zena od 19 vek citajki gi poveketo od tvoite komentari go sogledav toa....
speed
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 15:09

decki jas nemozam da si objasnam se nadevam deka ke mi dadete komentar...vera odam vo prodavnica da si kupam cigari i sretnuvam drugar so si go mnooooooogu sakam i sme duhovno povrzani...se pozdravuvam so nego i vleguvam kupuvam i izleguvam me gushka silno i me baknuva na usta ha.....se zbuniv i neocekuvav takvo nesto hm...na obraz da, ama na usta........leleeeeeee se zasramiv...i taka stapisana zacudena si vikam so mu stana na ovoj, si stojam toj me gusnal up i na vrat me bakna gushna huuuuu, vozduh odnemav se napraiv kako da nedavam mnogu znacewe na takvata situacija cao cao se gledame...i si krenav, ne deka nekakvo znacewe davam i nesakam da mislam deka nesto e koj znae so ama, ne e toj takov decko pf, da me bakne na usta oti ne e takov i maci sea mislata uh........aj daj pomognete kako da go svatam ova.........

Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 15:37
Embarrassed Moe mislenje e deka na deckoto veke podolgo vreme si mu se dopagala no kako i mnogu drugi luge (i jas sum takov:) znael da go sokrie toa odnosno ne gi pokazuva lesno takvite custvaWink pa toj den mu doslo preku glava i sobral hrabrost za takvo nesto, definitivno mu se dopagas zosto nie maskite ne ljubime devojki vo usta sto ne ni se dopagjaatWinkPredlog: Javi mu se i izlezete samo ti i toj nekade na javno mesto ( negde na rockce, nekoe clubce ili sl.) zabavuvajte se pijte (no ne premnogu) i igrajte, i vo odreden moment sto ti ke mislis deka e soodveten, zablagodari mu se za nesto i bakni go vo usta no onaka podolgo i cekaj toj da ti pusti jazikTongue veruvaj mi nema da izdrzi i dodeka se svestite - STRAST...Smile
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 17:10
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Embarrassed Moe mislenje e deka na deckoto veke podolgo vreme si mu se dopagala no kako i mnogu drugi luge (i jas sum takov:) znael da go sokrie toa odnosno ne gi pokazuva lesno takvite custvaWink pa toj den mu doslo preku glava i sobral hrabrost za takvo nesto, definitivno mu se dopagas zosto nie maskite ne ljubime devojki vo usta sto ne ni se dopagjaatWinkPredlog: Javi mu se i izlezete samo ti i toj nekade na javno mesto ( negde na rockce, nekoe clubce ili sl.) zabavuvajte se pijte (no ne premnogu) i igrajte, i vo odreden moment sto ti ke mislis deka e soodveten, zablagodari mu se za nesto i bakni go vo usta no onaka podolgo i cekaj toj da ti pusti jazikTongue veruvaj mi nema da izdrzi i dodeka se svestite - STRAST...Smile
 
ne Drlija, ne e toa strast, garant, go znam povekje od 6 g. i ne vo negovata priroda taka da izreagira, patem i ne se gledame cesto tuku ponekogas slucajno na ulica ili kafic pa kje me gusne i tolku a ova vcera beshe grom od vedro nebo...hihihihi kako zashamatena si ostanavConfused
 
 
 


Изменето од belichka - 17.Април.2007 во 17:13
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 17:22
Epa togas edinstveno objasnuvanje e deka tipot bil na ACID LOL
se salam, ama sepak probaj ako ti se dopaga, sto imas da izgubis koga veke ne ste tolku bliskiWink
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 17:26

LOLLOLLOLLOLLOLLOLaj kje razmislam Embarrassed

Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 17:43
I da go napravis toa, samo nemoj pritoa da se povredisWink ako ne ti uspee pcuj me preku LPBig%20smile
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 17:49
hm.........ama ne go sakam jas, 
bar ne go gledam kako decko za meneConfused nitu pak
ne go gledam onaka kako hmLOLmaz...
 
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 17:53
Togas so se zamaras so nebitni i naludnicavi gestoviLOL
Ako nekoj te bakne i ti toa go pocustvuvas do prstite na stapalataEmbarrassed togas pocni da razmisluvas...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.