IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Мрсни вицеви
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мрсни вицеви

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 272829
Автор
Порака
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2014 во 11:52
-Колку пати во животот жената поцрвенува (од срам) ?
-Пет пати.
прв пат: кога и е првпат.
втор пат: кога прв пат ќе го изневери мажот.
трет пат: кога прв пат ќе и платат.
четврти пат: кога прв пат таа ќе плати.
петти пат: кога ќе плати, а ќе и ги вратат парите. плазење

Изменето од pajser - 18.Јули.2014 во 11:53
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2014 во 14:14
На родителска средба:
- Господине, вашиот син повторно пцуеше на сред час.
- Не се секирајте госпоѓо, кога ќе си дојдам дома ќе му го е**м мамичето!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2015 во 17:06
Разговараат двајца пријатели. – Вчера си купив гумена секс кукла. – И, ти се допадна ли? – прашува другиот – Не. Само што ја каснав за цицка, таа прдна и одлета

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2015 во 15:50
,,,,zhenami se budi utrovo pogledna vo ogledalo i reche
izgleda sum legnala so mokra kosa,,,ogromna e
izgleda si legnala i so mokar zadnik,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2015 во 15:51
,,,po shto se slichni sojata i vibratorot,,

,,,i dvete se zamena za meso,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2015 во 21:44
Кај у петок ги најде ова мрсниве
Или за душа
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2015 во 06:06
,,,si razgovaraat ete teka dve plavushi,,
,,,ednava na drugata i veli,,
,,lele sho grizha na sivest imam ,,go izneveriv mazhot na kozhnata fotelja , sho da praam,,, sovetuvaj da ja prodavam li,,,
,,a drugava onaka nonshal,,,
,,,,aj pa sega i ti,,ako pravev jas taka ke mi ostanat samo lusterite,,,

,,,iPS,,,e da de jebiga ne e do tolku mrsen,,
,,

Изменето од pajser - 12.Ноември.2015 во 06:10
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 272829
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.