IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Дали е квалитетно средното образование
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали е квалитетно средното образование

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
Гјадец Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гјадец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали е квалитетно средното образование
    Испратена: 02.Февруари.2007 во 18:20
нема да биде квалитетно додека има професори-фосили кои усте предаваат

Кон врв
Гјадец Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гјадец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 20:56
nema nisto asalno

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 21:00
a so sakas da ti predava Angelina Jolly?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Гјадец Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гјадец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 21:21
не мора да ми предава џоли ама нека не ми предаваат баби по 68 години има млади професорки кои се без работа

Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2007 во 01:51
zaso taka vikas?ja imav stari profesori so bea zakon...sea bea malce diktatorski raspolozeni ama zaradi toa ucevme poveke...onie mladite so dojdoa bea beter od nas i ne ostavaa i kaj niv minevme bez ucenje...imase edna so ja stavija odma u 4 a prvpat predavase pa se plasese od nasLOLdodeka ja znaat materijata so ja predavaat(ona so go predviduva programata)ne e vazno i da e star profesorot.mislam deka kvalitetot ne zavisi od vozrasta na profesorot toklu kolku so zavisi od dr faktori...ne gi kazuvamLOLLOLLOL
respect my authoritaaa
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2007 во 09:45
Cvekence  mislis na ona po hemija sto ni predavase ili ??? LOLLOLLOL

ja ko se setam na sredno skolo pse me asocira na Frosa -fizika Big%20smile
mnogu mi ima pstanevo vpecatok taa zena i posebno ja cenam

a za toa dali e kvalitetno srednoto obrazovanie si zavisi od ucenikot, ako si uce redovno i ako saka da si stekne znaenje ke bide kvalitetno, ne mora se da zavisi od profesorite, mora i ucenicite malku da se potrudat da istrazuvaat i citaat poveke kako sto toa se pravi tuka


Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2007 во 11:41
ne e se od profesorite
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2007 во 16:12
Нема врска дали се стари или млади... Битно е да ти бидат интересни, да сакаш да ги слушаш, да сакаш да учиш, да знаат да ти пренесат знаење....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
angelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 117
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2007 во 04:29
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:


ja ko se setam na sredno skolo pse me asocira na Frosa -fizika Big%20smile
mnogu mi ima pstanevo vpecatok taa zena i posebno ja cenam



sigurno si od stipSmileSmile
haha

na mene ne mi predava frosa,
ustvari ja uste malku ke zavrsam
Кон врв
Гјадец Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гјадец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2007 во 17:11
Не е се до професорите ама треба нови методи на предавање а не застарени како што тоа се прави сега

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 10:01
Да и на пракса малце да удрат доста само опширни теории...Dead
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 10:53

а



Изменето од perinosi - 16.Февруари.2007 во 10:54
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 15:12
среднотео образование е баеги катстрофа.надуени оцени,нема квалитет,се у фрка за подобри оцени,се стават оцени на жими мајка,професорите не се замарат да овозможат квалитетна услуга,
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 15:33
Originally posted by angelmk angelmk напиша:

среднотео образование е баеги катстрофа.надуени оцени,нема квалитет,се у фрка за подобри оцени,се стават оцени на жими мајка,професорите не се замарат да овозможат квалитетна услуга,


Отсекогаш било така ама сега е уште поизразено, заради ниските плати и огромните класови...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.