IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Скриени сексуални фантазии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Скриени сексуални фантазии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213>
Автор
Порака
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2007 во 22:58
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...DA...moze so tebe...ke se nadopolnime glem deka ni odgovaraat fantaziite...ama kutenkata i mizi butaj...oki-doki...?...трепкањетрепкањетрепкање
 
Cekaj malku...aj objasni sega malku ....jas treba da mizam....ti ke butas...ocite ke ti bidat vrzani??? ....Mislis ke pogodis taka na slepo ????газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


...ne ne...ne si razbrala ubavo...da ti objasnam...dozvoli...mi...плазење

...scenata se odviva kaj mene u vikendica, mestoto e tajna-sred zima-se e belo i komshii nema, u dnevnata ima kamin na drva i edna koza pred kaminot od tigar...

...ima i pun frizider so alkohol i bajaderite se tuka nekade rasfrlani po sobata...

...jas sum so vrzani ochi so marama i te baram niz polutemnata soba, ali po miris ke te najdam(beganje po soba nema-zasto moz da zavrshime na kostozglobna-hihihiiiiii)...

...doagam do tebe i taka so zatvoreni ochi prvo ti go baram liceto a racete mi se zeshki i mi treperat malce, posle toa so prstite od racete moi pominuvam niz tvojata kosa a so palcite po vegichnite tvoi na ochinjata...pa poleka so pomosh na setilata i mirisot ti gi pronaogam usnite tvoi angelski i te baknuvam so moite usni kako med-najslatki na cel svet, ali samo za gornata usna...iiiiiii....

...cvrc...ne ti kazuem vishe poshto ke izbegash...збунетостплазењетанцување
 
 
Auchhhhhhhhhhhhhhh jas se zaljubiv љубовљубовљубовљубов.....kazi koga i kade???? газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 01:27
vidish ne ti e losa fantazijata голема%20насмевка
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 01:28
Ja fantaziju nemam sve ostvarujem u praksi
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 01:45
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...DA...moze so tebe...ke se nadopolnime glem deka ni odgovaraat fantaziite...ama kutenkata i mizi butaj...oki-doki...?...трепкањетрепкањетрепкање
 
Cekaj malku...aj objasni sega malku ....jas treba da mizam....ti ke butas...ocite ke ti bidat vrzani??? ....Mislis ke pogodis taka na slepo ????газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


...ne ne...ne si razbrala ubavo...da ti objasnam...dozvoli...mi...плазење

...scenata se odviva kaj mene u vikendica, mestoto e tajna-sred zima-se e belo i komshii nema, u dnevnata ima kamin na drva i edna koza pred kaminot od tigar...

...ima i pun frizider so alkohol i bajaderite se tuka nekade rasfrlani po sobata...

...jas sum so vrzani ochi so marama i te baram niz polutemnata soba, ali po miris ke te najdam(beganje po soba nema-zasto moz da zavrshime na kostozglobna-hihihiiiiii)...

...doagam do tebe i taka so zatvoreni ochi prvo ti go baram liceto a racete mi se zeshki i mi treperat malce, posle toa so prstite od racete moi pominuvam niz tvojata kosa a so palcite po vegichnite tvoi na ochinjata...pa poleka so pomosh na setilata i mirisot ti gi pronaogam usnite tvoi angelski i te baknuvam so moite usni kako med-najslatki na cel svet, ali samo za gornata usna...iiiiiii....

...cvrc...ne ti kazuem vishe poshto ke izbegash...збунетостплазењетанцување
 
 
Auchhhhhhhhhhhhhhh jas se zaljubiv љубовљубовљубовљубов.....kazi koga i kade???? газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење



...damn...изненадување

...na prv test padna...zaljubuenje nikako...posle toa ide ljubomora, pa opsesija ma manijakalna depresija...hmmmmmmmmmmтага

...how ever, I'll give you another chance...ali kasnije...ne sea...трепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 19:18
i go bapnuem ili go tinkam, nema treto
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 08:52
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

i go bapnuem ili go tinkam, nema treto
 
E ova ti se vika bujna fantazija....газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 09:37
има има има и ке има  трепкањетрепкањеголема%20насмевкаголема%20насмевка човек без фантазија е само на практика со ни најмалце уметност и креатривност...  па макар и у секс голема%20насмевкаголема%20насмевкатрепкање
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:18
Ххххмммм......на педалинка во море....ама на 300 метри оддалечени од плажа   
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2007 во 02:27
Na  100 metarska jahta vo djakuzi so jagodi, sampanj i sveki......odaleceni 310 metri od plaza i koga ke dzirnam dole na 10-tina metri gi gledam Ena i nejziniot na pedalinka kako veslaat газење%20од%20смеење (mala salaнамигнување samo prodolzi siголема%20насмевка)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 01:35
Да ми се качи на врат и да ми каже дека конечно ми ја видел мојата омилена ташна кај ми била збутана-горе на плакарот.....

Наравоучение-скриена страст-одамна изгубената ташна на која редовно се палев
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ciplenok Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ciplenok Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 18:03
Originally posted by najdobra najdobra напиша:

Bi sakala sex so ubava  devojka Embarrassed


I jas! Vredi da se proba!
Кон врв
ciplenok Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ciplenok Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 18:05
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...DA...moze so tebe...ke se nadopolnime glem deka ni odgovaraat fantaziite...ama kutenkata i mizi butaj...oki-doki...?...трепкањетрепкањетрепкање

 

Cekaj malku...aj objasni sega malku ....jas treba da mizam....ti ke butas...ocite ke ti bidat vrzani??? ....Mislis ke pogodis taka na slepo ????газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
...ne ne...ne si razbrala ubavo...da ti objasnam...dozvoli...mi...плазење...scenata se odviva kaj mene u vikendica, mestoto e tajna-sred zima-se e belo i komshii nema, u dnevnata ima kamin na drva i edna koza pred kaminot od tigar......ima i pun frizider so alkohol i bajaderite se tuka nekade rasfrlani po sobata......jas sum so vrzani ochi so marama i te baram niz polutemnata soba, ali po miris ke te najdam(beganje po soba nema-zasto moz da zavrshime na kostozglobna-hihihiiiiii)......doagam do tebe i taka so zatvoreni ochi prvo ti go baram liceto a racete mi se zeshki i mi treperat malce, posle toa so prstite od racete moi pominuvam niz tvojata kosa a so palcite po vegichnite tvoi na ochinjata...pa poleka so pomosh na setilata i mirisot ti gi pronaogam usnite tvoi angelski i te baknuvam so moite usni kako med-najslatki na cel svet, ali samo za gornata usna...iiiiiii.......cvrc...ne ti kazuem vishe poshto ke izbegash...збунетостплазењетанцување

 

 

Auchhhhhhhhhhhhhhh jas se zaljubiv љубовљубовљубовљубов.....kazi koga i kade???? газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
...damn...изненадување...na prv test padna...zaljubuenje nikako...posle toa ide ljubomora, pa opsesija ma manijakalna depresija...hmmmmmmmmmmтага...how ever, I'll give you another chance...ali kasnije...ne sea...трепкањетрепкањетрепкање


Prifakam!
Кон врв
ciplenok Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ciplenok Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 18:06
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...seks so vrzani ochi so marami...ednashka samo i nikad vishe...трепкањетрепкањетрепкање


A be kako ne si probal toa do sega?
Toa e "MUST"
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2008 во 18:16
nemam jas nekoi skrieni fantazii
no sakam ono odelo od najlon po celo telo
a moit i od taa boja - latex - epten tnko плазење

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,594 секунди.