Испечати | Затвори го прозорот

Скриени сексуални фантазии

Испечатено од: IDIVIDI forum
Категорија: Интима
Име на форумот: Секс
Опис на форумот: Неисцрпна, најчитана... најжешка тема...
URL: http://forum.idividi.com.mk/forum_posts.asp?TID=6227
Датум на принтање: 12.Јули.2024 во 12:03
Верзија на софтверот: Web Wiz Forums 10.03 - http://www.webwizforums.com


Тема: Скриени сексуални фантазии
Постирано од: asteri
Наслов: Скриени сексуални фантазии
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 11:31
AJDE BIDE TE ISKRENI, KREATIVNI, NE SE SRAMETE, KAZETE NEKOJA SOCNA SEKSUALNA FANTAZIJA, I.... ZACINETE MALKU SO DETALI( sto bi rekol eden moj kolega od forumovBig%20smile)

-------------
Zivotot e samo eden, se drugo e teska improvizacija:-)Коментари:
Постирано од: die MUMU
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 12:22
so dve kineskinji...........e toa use mi fali kako trofeja......Big%20smile

-------------
AKO TI SI GLUP>NE MORA DA ZNACI DEKA JAS SUM GLUP


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 16:57
Див секс на трпезариска маса....
 
LOLLOLLOLLOL


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: bone
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 16:58
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Див секс на трпезариска маса....
 
LOLLOLLOLLOL
na rucek pred tvojte a ???? LOL LOL LOL LOL


-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 16:58
sexy pazi si go gazeto posto kako i da se svrtis od zadi ti e....ConfusedLOLLOLLOL

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: bone
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:00
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

sexy pazi si go gazeto posto kako i da se svrtis od zadi ti e....ConfusedLOLLOLLOL
mislam nema da mu preci na nikoj LOL LOL LOL


-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:04
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

sexy pazi si go gazeto posto kako i da se svrtis od zadi ti e....ConfusedLOLLOLLOL
mislam nema da mu preci na nikoj LOL LOL LOL
 
па нема де а тоа после руцекот или нај топ од сабалје после доручекLOLLOLLOL


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: bone
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:06
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

sexy pazi si go gazeto posto kako i da se svrtis od zadi ti e....ConfusedLOLLOLLOL
mislam nema da mu preci na nikoj LOL LOL LOL
 
па нема де а тоа после руцекот или нај топ од сабалје после доручекLOLLOLLOL
јас мислам од сабаље поубо е за да ти тргни денот LOL

-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:11
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

sexy pazi si go gazeto posto kako i da se svrtis od zadi ti e....ConfusedLOLLOLLOL
mislam nema da mu preci na nikoj LOL LOL LOL
 
па нема де а тоа после руцекот или нај топ од сабалје после доручекLOLLOLLOL
јас мислам од сабаље поубо е за да ти тргни денот LOL
 
 
е да да секако после иде 2 партија после работа у вечерни часовиии
 
LOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
 
ај доста од мене мнооооогу голеам фантазер сум мада да се до  сеа ми е исполнето али се заќутувамLOLLOLCensored


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: najdobra
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:14
Bi sakala sex so ubava  devojka Embarrassed

-------------
Zivot bez strav e patuvanje kon srekata


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:15
Originally posted by najdobra najdobra напиша:

Bi sakala sex so ubava  devojka Embarrassed
 
Are you  lez?Smile


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: najdobra
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:19
ne ja sum mozebi bi , otkade da znam a ti ?

-------------
Zivot bez strav e patuvanje kon srekata


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:21
Originally posted by najdobra najdobra напиша:

ne ja sum mozebi bi , otkade da znam a ti ?
 
а ок така нешто ми заличе! Јас сум строго верна на мушки пол!!Smile


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: Drlja
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:29
hey najdobra ako si bi togas sigurno bi znaela, ako se dvoumis i probas za da doznaes togas vekje e docna, vekje si biLOLПостирано од: najdobra
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 17:37
mozebiEmbarrassed

-------------
Zivot bez strav e patuvanje kon srekata


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 19:51
Да се вретиме на темата.... Јас порано многу фантазирав.... Али сега поретко...Smile

-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Valerija 2
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 19:55
Imam mnogu....osobeno vo posledno vreme

-------------
Jakiot covek ima samo edna slaba strana-zenata sto ja saka


Постирано од: julence
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 20:16
SEX ON THE BEATCH


Постирано од: bone
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 20:48
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Да се вретиме на темата.... Јас порано многу фантазирав.... Али сега поретко...Smile
Shocked  ????


-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: Dana
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 22:09
Sex so kineskinja.. od uvek sum sakala da vidam kako se klackaat tie dzepni veneri LOL LOL

-------------
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />


Постирано од: bone
Датум на внесување: 10.Јануари.2007 во 23:16
Originally posted by Dana Dana напиша:

Sex so kineskinja.. od uvek sum sakala da vidam kako se klackaat tie dzepni veneri LOL LOL
za gledanje ke vidis na TV... jakoto e da gi... proobas LOL


-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: antonijo
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 01:15
nemam skrieni fantazii se sto e dobto bockaj


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 01:19
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Да се вретиме на темата.... Јас порано многу фантазирав.... Али сега поретко...Smile
Shocked  ????

Што си зинал? LOLLOLLOL


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: bone
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 01:49
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Да се вретиме на темата.... Јас порано многу фантазирав.... Али сега поретко...Smile
Shocked  ????

Што си зинал? LOLLOLLOL
pa???kaj ti zamina fantazijata/????

-------------
http://imageshack.us">


Постирано од: perinosi
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 08:30
Ја немам скриени фантазии, што на ум тоа на друм.LOL

-------------


Постирано од: asteri
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 10:44
NEKOJA OPASNA TROJKA ( VO RAZLICNI KOMBINACII)

-------------
Zivotot e samo eden, se drugo e teska improvizacija:-)


Постирано од: plamenko
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 11:31
:)
par ne par:):)
uf dve zeni do mene edna latino amerikanka sakam:)mongolka:)
 
i edna pa moze japonce nekoe sexy:)
jakuzi ili bazence ne ne
ezerce nekoe prirodno vo divina
L:)
Embarrassed
nataka ne vi kazuvam:)
 


Постирано од: BiG_kIsS
Датум на внесување: 11.Јануари.2007 во 19:41
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Да се вретиме на темата.... Јас порано многу фантазирав.... Али сега поретко...Smile
Shocked  ????

Што си зинал? LOLLOLLOL
pa???kaj ti zamina fantazijata/????


Абе ја не викам дека не фантазирам..... Фантазирам... Али не многу..... Ретко, односно поретко од порано


-------------
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!


Постирано од: Coldman
Датум на внесување: 07.Мај.2007 во 18:39
Sekogas sum sakal da imam sex so nekoja postara od mene. Od prilika  27 - 28 godini. Ne znam sekogas me palat mnogu, koga setat po ulici, nekoja so mnogu ubavi noze, siski, ubavo oblecena uffffffff.

-------------
One life live it


Постирано од: speed
Датум на внесување: 07.Мај.2007 во 18:45

sakam seks od ednas so crnkinja kineskinja i nekoja plava germanka ali tesko da se ispolni do sega sum bil samo so crnkinja ali ne se kujznae so...

oli seks vo voda vo nekoe ezero ili slicno hmmm ova mi e ponbova fantazija i treba da ja realiziram letoska...Smile


-------------
speed


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 01:01
ехехе мене мии се осѕтвари една вчера јееееееLOLLOLTongue

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: brza
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 01:55
a,.....shto ti beshe taa?Big%20smile

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 01:58
DRUGAR-KA KO A

-------------


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 02:00
ауу дечки лелеле ама беше добро лелелееее EmbarrassedLOL LOL LOL LOL 

а фантазијата аххх сега ме најдовте па јас сум така уметник по душа а стално имам фнтазии али не ги казувамLOLLOLLOLLOL

блек ајс м  или ж??LOLLOL


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: brza
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 02:01
shteta,...za da videvme kolku si mashtovitaLOL

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 02:18
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

ауу дечки лелеле ама беше добро лелелееее EmbarrassedLOL LOL LOL LOL 

а фантазијата аххх сега ме најдовте па јас сум така уметник по душа а стално имам фнтазии али не ги казувамLOLLOLLOLLOL

блек ајс м  или ж??LOLLOL
m

-------------


Постирано од: brza
Датум на внесување: 10.Мај.2007 во 02:20
a,zoshto togash upotrebuvash zenski zamenki i sl.,......kaj li beshe ,..

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: a4ko
Датум на внесување: 11.Мај.2007 во 09:16
NA NUDISTICKA PLAZA VO NEKOJA GRMUSKA SO 3 ZENSKI. A DODEKA VRSIS RABOTA GI GLEDAS DRUGITE GOLI ZENSKI NA PLAZATA

-------------
aaaaaarfyrtyhrthtgfrhty


Постирано од: gocefbn
Датум на внесување: 11.Мај.2007 во 23:46
Seks vo priroda Thumbs%20Up-------------
Make love and respect your professionПостирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 12.Мај.2007 во 02:11
секс со 3Tongue

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 12.Мај.2007 во 02:14
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

секс со 3Tongue

SO KOLKU SAKAM TUKA IZBOR SE EMOCIITE....LOLLOLLOL


-------------


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 12.Мај.2007 во 02:16
Originally posted by black-eyes black-eyes напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

секс со 3Tongue

SO KOLKU SAKAM TUKA IZBOR SE EMOCIITE....LOLLOLLOLколку и јасLOLLOLLOLLOL ахх 3 голи и тетовиранкииии ллееле сеа па бев у паркчеTongueTongueи ексра бепше ама сеа ме мава накај фантазија неможав да си ја исполнам утре сум ан работа па морам домаCryCryCryCry


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 12.Мај.2007 во 02:18
женско што сака само машкиWinkWinkWinkWinkWink

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: black-eyes
Датум на внесување: 12.Мај.2007 во 02:19
ZA ISTI POL IMA DRUGI TEMI  I  POD TEMI...LOLLOLLOLLOLSleepy

-------------


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 12.Мај.2007 во 02:20
еми сеа за различен зборам јас , ја сум женско и сакам машкиWink

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: sweet esc.
Датум на внесување: 13.Мај.2007 во 20:15
lele neznam koja da ja kazam gi imam mnoguEmbarrassed..aj ova:Censoredbipppppppppp,CensoredCensoredbippppppp,CensoredbipppppCensoredBig%20smileBig%20smileLOLLOLLOLLOL


Постирано од: pecko
Датум на внесување: 13.Мај.2007 во 20:32
nema sansa nekoj da kaze deka nema skrieni fantazii...10000%ima samo ako se iskaze ke go napravat ili manjak ili psihopat...

-------------
leeeeeeeeeeee


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 14.Мај.2007 во 16:33
Grupna skriena fantazija : Andzelina Dzoli


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 14.Мај.2007 во 16:46
tocen faktLOL  LOL LOLWink

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 14.Мај.2007 во 16:53
To cicki, to buzi, to dupe, catal sto se otvara, o Angelino mori


Постирано од: BitterSweet84
Датум на внесување: 14.Мај.2007 во 17:36
auuuuuu dobra tema... :))) fantazija??? pa sto znam ... divo seksce so dobra sestra celata vo belo na operacionen stol pod reflektor, i pulsot na sestrata da se slusa na ona aparatceto... :))) hehehehhehe


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 15.Мај.2007 во 13:50
аман бе више со тие сестри  LOL  LOL LOLLOLLOL LOL

еве некаде во кујна на трпезарсика маса LOLLOLLOLLOL

еххххххххххх,,ConfusedConfusedConfusedEmbarrassedEmbarrassedLOLLOLLOLLOL


-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: sandrica
Датум на внесување: 15.Мај.2007 во 13:52

Stvarno ne mi e jasno so sto gi palat sestrite...-------------
Just love


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 15.Мај.2007 во 14:17
ja zamisluvam kako pevam na Evrovozija i dve plesat okolu mene. I koga ono u sred pesma, natrtuvam ednata i op ! i go bapnuvam, ama si produzuvam da pevam , a drugata uste si plese. Mislam deka cela publika na noze ke stane, a nasata zemja konecno ke izleze od anonimnost


Постирано од: speed
Датум на внесување: 16.Мај.2007 во 01:29
seks na skokalnica od balen pa za vreme na seksot da izgubime ramnoteza od daskata od skokalnicata pa da produzime vo vozduh ali onaka vo lezecka pozicija za koga ke padneme da se plesneme ov vodata i da ne pece celoto telo mnogu pa vo voda taka potiknati ot pecenjeto od plesokot zabrzano i zdiveni da zavrsime so seksot....hm se prasuvam dali e vozmozno da mi se ostvari nekad ova...ok malku se zanesov so fantaziive ali nema veze...Smile

-------------
speed


Постирано од: brza
Датум на внесување: 16.Мај.2007 во 01:33
ako imash na raspolaganje,.....ne ti trebaat fantaziiiLOL

-------------
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 16.Мај.2007 во 08:53
Moite skrieni seksualni fantazii se bolni. Zamisluvam neodredena situacija so odredena licnost, ke mi se digne, a sam sum i posle me bolat jajcata


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 17.Мај.2007 во 09:45
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Moite skrieni seksualni fantazii se bolni. Zamisluvam neodredena situacija so odredena licnost, ke mi se digne, a sam sum i posle me bolat jajcataLOL hepa od tolku napreganje taka se desav sea samo si si kriv LOLLOLLOLLOL

neodredena situacija so odredena licnost  a koi i sto e ova????

LOL

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: Snajper
Датум на внесување: 21.Мај.2007 во 12:08
Морам да ти се пофалам......јас бев лани во Кина и погоди....
Секоја вечер друга “кинескиња“ а една вечер со две одеднаш....Wink

Знаеш шо е најубавото...СЕРВИЛНИ се!!!
Што ќе посакаш...тоа ти прават. Само проблем е да се разбереш да им објасниш што сакаш....а другото е уживање......


Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 21.Мај.2007 во 13:53
јас ен сум за Кина не се надарениLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 22.Мај.2007 во 14:00
Ja si fantaziram kako sum steknal mok da hipnotiziram, sekoja zena da mora da mi dae ako i se nameram


Постирано од: LouWeed
Датум на внесување: 22.Мај.2007 во 14:18
zatoa ne ti treba hipnoza.......

-------------
http://www.myspace.com/louweed666 - NICE BOYs DONT PLAY ROCK&ROLL


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 22.Мај.2007 во 14:31
Ima nekoi sto seuste ne mi dale, a ne mi se ceka


Постирано од: tuturutka
Датум на внесување: 22.Мај.2007 во 15:58
Losa rabota . . . Ova ti e da si snimas porno vo glata . . . I mi se slucuva nekogas . . . LOLLOLLOLLOLLOL

-------------
STRUGA


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 22.Мај.2007 во 16:49
Ako trgnuvas na pat, a celta vo mislite ja gledas, znaci veke si stignal


Постирано од: LEGENDA
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 02:58
pa ova e dobra tema ...
Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:02
jas nemam skrieni seksualni fantazii!


Постирано од: str8up
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:06
Originally posted by zeznata zeznata напиша:

jas nemam skrieni seksualni fantazii!

sve se otkrieniLOLLOLLOL


-------------
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:06
Originally posted by str8up str8up напиша:

Originally posted by zeznata zeznata напиша:

jas nemam skrieni seksualni fantazii!

sve se otkrieniLOLLOLLOL
 
da tokmu taka i praktikuvaniWinkStarWinkStarWink


Постирано од: str8up
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:09
jas pa mislam deka sekoj ima po malku reziserska darba za porno filmovi.
eve jas na primer nemam nisto drugo osven mojata fantazija...t.e. ne koristam nisto drugoBig%20smile


-------------
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:10
se e toa ubo zeznata
ako si vo svojata sema
a si Big%20smile

nema potreba da pisuvas vo tema Fantazii
pisuj vo tema

PRAKTIKA i Uzivanje vo praksa LOLLOLLOLLOLLOLLOL


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:23
Originally posted by anakin anakin напиша:

se e toa ubo zeznata
ako si vo svojata sema
a si Big%20smile

nema potreba da pisuvas vo tema Fantazii
pisuj vo tema

PRAKTIKA i Uzivanje vo praksa LOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
 
 
fala za sovetot!
 
p.s.DETALITE SE SAMO ZA MENE I ZA TOJ SO KOGO SUM


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:54
dobro de
misleh ako si eksibicionista slucajno
da pomognam
Big%20smile

ako ne si
nesi
nekazuvaj nisooooooooooooooo


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Tattoo Beauty
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:56
ахх сеуште ми се нема дешено на биљарт а каква порка гледа лелелееEmbarrassedLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
http://www.skin-artists.com" rel="nofollow - Skin-Artists.com

http://www.tattoo-passion.org" rel="nofollow - TattooPassion


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 11:57
Originally posted by anakin anakin напиша:

dobro de
misleh ako si eksibicionista slucajno
da pomognam
Big%20smile

ako ne si
nesi
nekazuvaj nisooooooooooooooo
 
te razocarav a?LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:01
neeeeeeeeee
voopsto
ne sum ni ocekuval
eksibicionista kaj sadisti i mazohisti
LOLLOL


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: Палестинец
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:02

И мене ме разочара.-------------
Подобро ужасен крај, отколку ужаси без крај.


Постирано од: anakin
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:04
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

ахх сеуште ми се нема дешено на биљарт а каква порка гледа лелелееEmbarrassedLOLLOLLOLLOLLOLLOL


vazno e samo edno
a toa se dve raboti


1 , da imas zelba
2. da imas bilijad masa
3. da imas so kogo pod 110 kila oti masata izdrzuva nekade do 160


-------------
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:09
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLWink


Постирано од: male4ka
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:18
во џакузи е најбољеLOLLOLLOLНеостварена желба ми е тоаEmbarrassedSmileLOLLOL

-------------
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...


Постирано од: Trilili
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:19
od denes moeto djakuzi ke proraboti, vcera mu dostiskav silikonBig%20smile

-------------
LEFT SIDE OUT SIDE RIGHT SIDE HE SHOOT HE SCOREEEEEES!!!


Постирано од: BBravo
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:53
 Pa kao prvo da vi kazam na site zainteresirani deka kineskite i ne se nesto posebno (ili mozebi mene ne mi se pogodija)osven sto ostanav bez nekoja paricka no za crnkite uuuuu zakon se(PINK TV)


Постирано од: BBravo
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 12:56

A da za mene najubavo i najdobro e zabranetoto ovosje(Se razbira tugjoto e sekogas poslatko od svoeto)cudno no vistinito.Постирано од: spahia
Датум на внесување: 04.Јули.2007 во 19:12
Sex so dve tri jaki Turcinki toa e fantazijata vo sexot


Постирано од: VkusiMe_M
Датум на внесување: 05.Јули.2007 во 14:26
Originally posted by najdobra najdobra напиша:

ne ja sum mozebi bi , otkade da znam a ti ?Ja bi sakal da ja gledam najdobra so ubava devojka kako se seksa .. a posle dvete da gi seksam jas .. bez navredi ali vo momentov taa fantazija ja sakam da mi se ostvari .. najdobra pisi ako si ZA :)

-------------
Itn...


Постирано од: ZeZnAtA
Датум на внесување: 07.Јули.2007 во 19:21
Originally posted by VkusiMe_M VkusiMe_M напиша:

Originally posted by najdobra najdobra напиша:

ne ja sum mozebi bi , otkade da znam a ti ?Ja bi sakal da ja gledam najdobra so ubava devojka kako se seksa .. a posle dvete da gi seksam jas .. bez navredi ali vo momentov taa fantazija ja sakam da mi se ostvari .. najdobra pisi ako si ZA :)
 
ovie nesto zakocijaLOLgi nema dva denaLOLWink


Постирано од: male4ka
Датум на внесување: 07.Јули.2007 во 20:24
или у слама у колибаLOLLOLLOLLOLвозбудливо еLOLLOLLOLLOL

-------------
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...


Постирано од: Eros
Датум на внесување: 07.Јули.2007 во 22:46
Najdobar sex e so travestit WinkWinkWink......ali gi nema u sk.....koj probal nikad ne zaborava........Постирано од: str8up
Датум на внесување: 08.Јули.2007 во 16:21
sex pod terasata na partnerkata, a na terasta da dreme majka iLOLLOLLOL

-------------
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 08.Јули.2007 во 19:50
skriena fantazija????LOL milo pa toa go praevme......Big%20smile

-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: La Ninja
Датум на внесување: 08.Јули.2007 во 19:50
Originally posted by Eros Eros напиша:

Najdobar sex e so travestit WinkWinkWink......ali gi nema u sk.....koj probal nikad ne zaborava........

da ne mislis transvestit????Confused


-------------
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....


Постирано од: Mishell_G
Датум на внесување: 09.Јули.2007 во 15:50
Ako bea kazani javno skrienite seksualni fantazii, ne ke da bea skrieni Wink. Ili mozebi se lazam? E sega bitno e da se pogodi nekoj dobar umetnik, pa da go izvadi od tebe ona sto za drugite e nedostapno Smile.

-------------


Постирано од: pussylicker
Датум на внесување: 11.Септември.2007 во 08:13
Jas obozavam oralno da gi zadovoluvam zenite da mi svrsuvaat na jazik a vie... Pisuvajte slobodno bidete iskreni moze i detalen opis!

-------------
Be my friend be my lover


Постирано од: zbunet
Датум на внесување: 11.Септември.2007 во 18:52
Ja soblecam nezno i so mnogu baknezi dodeka okolu nas gorat sveki, ja namackam so tecno mleko za telo, nezno masirajki gi i osetlivite delovi...se soblekuvam i ja, priogam kon nea...i pocnam da ja tepam, zeam stap, pa udri, udri, se dur ne i se iznatepam . . .


Постирано од: sara333
Датум на внесување: 11.Септември.2007 во 19:05
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja soblecam nezno i so mnogu baknezi dodeka okolu nas gorat sveki, ja namackam so tecno mleko za telo, nezno masirajki gi i osetlivite delovi...se soblekuvam i ja, priogam kon nea...i pocnam da ja tepam, zeam stap, pa udri, udri, se dur ne i se iznatepam . . .
deee, zbunet, ziti majka imaj srce za kumata, greota e


Постирано од: demateraliziran
Датум на внесување: 12.Септември.2007 во 21:04
ima tranvestit vo skopje

-------------
dematerijaliziranje


Постирано од: ref_m
Датум на внесување: 28.Септември.2007 во 06:20
role play vo krevet so zgodna domino dama


Постирано од: paris25
Датум на внесување: 28.Септември.2007 во 23:30
so zgodna domino dama mislam deka e najubavo


Постирано од: ref_m
Датум на внесување: 29.Септември.2007 во 04:54
role play vo krevet so zgodna domino dama


Постирано од: paris25
Датум на внесување: 29.Септември.2007 во 22:58
so tinegerka e najubavo Испечати | Затвори го прозорот

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk