IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Последно нешто што ме насмеа.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последно нешто што ме насмеа.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9394959697 277>
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 11:48
 
 
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 13:01
Гоце Делчев во Кривогаштани
Ејгиди Паро ејгиди од тебе домаќинка не бива жено. Али думаш али паметиш пред некоја година јас, ти, Гоце Делчев и Никола Карев седнати во Интернет кафе “ Interspace “ плешиме Counter Strike два на два? Ги отепавме десет разлика. Како вчера да беше памтам Гоце кога ми рече: Васко мори Васко ни кантер ми се игра ни на Facebook профил ми се гледа...во мисла сум еве 2 дена. Осман Бег два дена го нема на Skype сигурно ги собира тие јаничарите да ја сардиса Македонија. Или ме има блокирано и делетирано како контакт или се спрема за лут и крвав бој. Не бе Гоце му велам јас, ниту те има блокирано ниту се спрема за лут и крвав бој. Еве јас со Калеш Анѓа сум на Mirc, од Истамбул е врзана вели оти имало некој штрајк, турциве да не речам Османлии чекале втор мобилен и интернет оператор, пошто тој старио Enver Mobile, ем скап ем никакви промоции не нудел, а мани другото и многу рестрикција со Traffic имало. Убаво ме учиш и советуваш Калеш Васко, но сепак јас имам сомнежи длабоко во мене. Еве сега на Google Earth ќе видам дали има некакво раздвижување на Турска граница. А ти другар Карев да ја убрзаш работата со инсталиранње на новите Wireless рутери, востание без рутер не е востание другар Карев. И ајде да тркниш до Кабелнет, да ја платиш сметката за интернет и телевизија, и да му кажиш да прата екипа имам Network Cable Unpluged изгледа некој swich изгорел. И види таму со кабловската среди вечер има тенис Kukush Grandslam Open. И прати му еден MMS на Питу Гули од црешата во с.Селце да види да се консултира со Миле Бочваро дали има услов да прајме Црешов Топ од нејзе или да бараме друга. Ајде види ти Калеш Васко шо должам за интернетов и Газозава и да те прашам нешто сакам. Дали ти Калеш Васко ќе сториш ниет вечерва да ми бидиш компањонка во клуб Hollywood, ќе се собираме војводиве да напрајме некоја партија Куглање. А добар куглач без друшка не е Куглач. Ајде бегам јас Васке да видам до банкава дали ми одобриле кредит за Востаниево, а ти вечер звони на фиксен или дај ми сигнал јас ќе ти звонам те внесов во Мојот Круг. Ајде поздрав



најдено некаде ...
смеење
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 13:36
QUOTE=zagor]...drugite go strorija toa za mene,pa rekoa:
 
GLUPOSTA NEMA GRANICA....
                                                Anakin
 
Kume,pa ti si bre genije...
                                            Ckalja,
 
Site sme najpametni..za zal...
                                              Anakin...
 
Ти имаш нешто убаво,шармантно,возвишено,единствено...имаш нешто што другите немаат и нема да го имаат... Ти ме имаш мене...
                                                                                                          Biba G
 
te obozavam...љубов ...
                            Anita11
 
трепкањеznam...i te sakam...
                                    mimicria
 
zagore...SE NADMINA SEBE SI.....
                                                    mamma
 
ме погоди ....filmajdzika
 
Sdtk  TLJ Bљубовголемо%20гушкање...
                                   Valerija

sdtk takov te sakam, ko vcera трепкање .....

                                                               Blue
 

Те Сакам...секој ден се повеќе и повеќе... ...

                                                                                Sanja-a

 

....i taka natamu.

fala za iskrenite odgovori..големо%20гушкањебакнеж
 
 
 
[/QUOTE]
 
 
 
ahahahahahaha.....100% blesav
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 14:35
Direktorot na edna firma veli:
-Jas zena mi za 8 mi mart ja prativ vo Solun...
Zanemikot veli :
_Jas mojata ja prativ vo Bugarija....
Blagajnikot veli:
-Jas mojata ja prativ vo Ohrid ....
magacionerot kuti...Ovie mu velat...Ti kaj ja prati tvojata...
-Jas nemam pari ...siromasen sum ..Pa sam ke ja e*am ...
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 14:56

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 20:44
Ова више као трагикомично е...

Машки речник:

Гладен сум= Гладен сум!

Ми се спие= Ми се спие!

Уморен сум= Уморен сум!

Убав фустан= Добри нозе!

Те сакам= Ај в кревет!

Здодевно ми е= Ај в кревет

Што ти е?= Значи ништо од сексот!

Можам да те замолам за танц?= Ај в кревет! 

Може да ти се јавам утре?= Ај в кревет!

Ке одиме утре на кино?= Ај в кревет!

Би можеле заедно на вечера?= Ај в кревет!

Изгледаш изморено,сакаш да те измасирам?=Сакам секс за најмногу 3 минути!

Да поразговараме= Сакам да ти покажам дека сум интелектуална личност за да можам да те смувам и да те однесам в кревет!

Тие чевли не одат баш со таков фустан= Јас сум педер! голема%20насмевкаголема%20насмевка


What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2010 во 20:53
ova od tigi me iznasmeaголема%20насмевка
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2010 во 22:00

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2010 во 18:16
И лаиците  за музика ќе пропеат на вакви нотиголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2010 во 22:12

Абе Грујос, па ти си бија Грк

аххахахххаха, сви ти смеев под брк

само ја не се смеју, жими око

да ти кажу најискрено, чуе ми Ѓоко

На тој не треба човек да се смее

треба како овца у трло да блее

и да чека још по неку вест грчку

да кажев Грци од куде влечеш врчку

Ти си Грк само до пола

само незнам дали одозгора или одоздола

од куде и да вртиш, од куде да тртиш

па накуде Лерин малака ќе завртиш

Баба ти да ти била грчка невеста

ама не га оставила деду ти сместа

дедо ти бија ептен борац на грчку страну

од њега треба да учу како државу да брану

Ах Грујос, малака елиникос

куде ги текна там да бутав нос

абе изедесва те, џигер ти поцрне од комшије

има ли бе некој јунак шију да им гу свије

Не си ти Грк , ти си од Инки и Маи

ти си патриот кој победнички идеје гаи

абе ти си да те грабне човек и да бега

да утепа патриот патриота и у прдекану да лега

Не, овој не им требаше на Eлини

еве ја у њино име едно дубоко извини

ти Грујос опрости и не брини

ако те много нервирав од листу на роднине ги скини

Ех што ти е живот, јебана историја

мое премиерче грк го сторија

малце ли су му на њега муке сас Бране што слави

кој тој мое премиерче покушава да ми га заглави

На Бране до славље му дошло

Мекедонче накуде Европу ене га пошло

док Европа се мрда, ми апси у место

ќе сташе ли некад овој наше пресно тесто


Кумановка не е нормална... голема%20насмевка

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 00:28
Јапонец се оженил за перница

Ли Џин Ги своето судбинско „да“ го изговорил на специјална церемонија во Токио, а „невестата“ била во венчаница.

„Перниците за гушкање“ се вистински хит во Јапонија, каде младите луѓе главно ги купуваат за да им се доближат на своите цртани или филмски јунаци.



Перницата со која Џин (28) се ожени го има ликот на Фејт Тестароса од анимираниот филм „ Magical girl lyrical Nanoha“.

-Тој насекаде ја носи со себе својата перница, и целосно е опседант од неа. „Фејт“ со него оди во парк, на вечера, па дури и на тобоганите во забавниот парк, рече еден пријател на среќниот младоженец

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 00:31
druga glupost...molim!?збунетост
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 00:42
Џвакањето гума за џвакање предизвикува брчки

Константното користење на гума за џвакање може да предизвика појава на брчки, предупредуваат експертите.

Доктор Џоел Шлесингер, дерматолог и козметички хирург од Охама, Небраска, вели дека многу од неговите пациенти кои постојано џвакаат гума за џвакање имаат зголемен број на брчки околу устата.

-Мислам дека гумата за џвакање до одреден степен, придонесува за тоа, истакнува тој.

Според козметичкиот хирург Хема Сундарам, од Вашингтон, брчките се појавуваат затоа што постојаното џвакање гума за џвакање предизвикува преголема развиеност на мускулите на вилицата.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2010 во 17:42
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9394959697 277>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.