IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Последно нешто што ме насмеа.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последно нешто што ме насмеа.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 125126127128129 277>
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2010 во 18:39
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2010 во 22:18
у у у а а а а а а

а бега а голема%20насмевка


Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2010 во 01:40
Си биле Македонец, Турчин и Грк и се натпреварувале кој е поголем дебил и кажувале по некоја глупост.
Гркот рекол:
- Јас кога бев во Дубаи седев покрај една фонтана на клупа, фонтаната во тој миг не работеше, а мене по некое време ми се примоча и се помочав в гаќи и наеднаш фонтаната почна да прска на секаде.
Турчинот рекол:
- Кога шетав на плоштад видов една жена на која стомакот и беше подујен. Јас и реков: Тето што ти е тука? Таа ми вели: Бебе тета, бебе. Јас велам: Бебе?! Ами што си го пикнала тука!
Македонецот рекол:
- Поголеми дебили од овие двајца... ЗДРАВЈЕ!!

газење%20од%20смеење
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2010 во 10:59
Монтажа ли езбунетост или овие двајцава се толку нискиголема%20насмевка

Легализација на соживотот


Изменето од mamamd - 03.Август.2010 во 11:02
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2010 во 11:01
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Монтажа ли езбунетост или овие двајцава се толку нискиголема%20насмевка



ovoj edniot mene da ne me ogovaraгазење%20од%20смеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2010 во 11:10
цццц ко не гледаш што пишуваш и ке згрешиш ...наоѓашизненадувањегазење%20од%20смеење
Латас бара соодвeтен маж!
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2010 во 18:27
 
 
   хи,%20хи............смеење..........
 
      Ѓупци
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2010 во 14:56
Долго време лајкувам една женса...Има долги статуси, краток ум, многу добар профил и згодна фортографија. Приметив дека и она не е рамнодушна. Често ми кажува дека ми го сака мојот долг...список на пријатели, мојот најнов линк...

Често излеваме заедно...На Chat..Знаете, тоа ви е она место десно од профил сликата, на самиот долен десен агол...Морам да ви признаам дека сум воодушевен...Во почетокот тешко ми одеше со неправилните глаголи BTW,WTF,OMG...но затоа лом правам со LOL,BWE i XEXE... Одвреме навреме и она почна да ми ги лајкува фотографиите...Еднаш излеговме заедно на MSN...Таму за разлика од FB e помирно.

Супер ни е....Излегуваме секоја вечер, се дружиме, разменуваме слики, линкви... Искрен да бидам, размислувам за свадба...Ќе го закупиме цел Chat, сите ќе бидете поканети! Ќе ни свират најдобрите музичари од Youtube, а за мени ќе ги има најсвежите производи од Farmvilla и Fishvilla. Нотификацијата од историското "Да" ќе ја оставам на статусот, нека видат сите дека сум среќен! И таа ми рече дека ќе го направи истото!
Ќе си купиме стан во Yovillu, а јас ќе добијам добра работа во Mafia Wars па ќе имаме од што да живееме.

Нашите пријатели ќе ни доаѓаат често на гости, a за нив планираме да отвориме посебна група за да има каде да сe сместат. Ќе ги мразиме сите оние кои ќе не хејтуваат а ќе ги лајкуваме сите оние кои не сакаат... Заедно!
И ветувам дека ќе и бидам верен, и нема да лајкувам слики на други девојки, и дека нема да излегувам на Chat... Деца ќе си направиме во Photoshop, и ќе живееме среќно се додека трае Facebook...или се додека не ни ги забранат профилите...

Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2010 во 14:58
Оди Мара на гинеколог и му вели:
- Докторе, докторе абе три пати се мажев ама уште сум невина.
Докторот: - Како може, не ми е јасно?

Мара: - Е па така, првиот беше цвеќар - остана на мирисање, вториот беше слаткар - остана само на лижење а третиот беше Скопјанец - ова ке ти направам, она ке ти направам...газење%20од%20смеење

Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2010 во 15:05
31.08.1883 Заминавме на запад, се надеваме дека ќе најдеме нов континент. Посадата е расположена, со нас има 5 девојки и многу се среќни.
31.10.1883 Ни се расипа компасот, сега се орентираме по сонцето. Посадата е расположена, девојките се супер...

30.11.1883 Јак ветар ни ги сокина јадрата ни остана само уште едно. Тоа многу не успори. Посадата е расположена, девојките се супер.

01.01.1884
Славеме Нова Година, не знаеме каде сме 25 дена немаме видено бел ден. Посадата е расположена, девојките се супер

28.02.1884
Не зафати страшен бродолом. Останаа само 30 морнари и куварката Мери (грда како црв). Сите други девојки се удавија. Се најдовме на пуст остров.

25.03.1884
Грдата Мери секоја ден ни готви, неколку морнари почнаа да ја работат со затворени очи, јас неможам никако да ја гледам.

01.05.1884
Мери ја работат сите 30 морнари. Открив дека има прекрасна душа, Мислам дека се заљубив во неа.

02.05.1884
Утрото бев кај Мери, беше прекрасно. После тоа таа им даде на сите морнари.

30.06.1884
Секоја ден се рабоиме со Мери. Мног сум среќен што Мери го преживеа бродоломот.

30.06.1885
Мери секој ден е се поубава и поубава, иако се гледа дека има тежок живот.

30.06.1886
Мери повеќе неможе да ни готви. Сега Џорџ почна да ни готви. Храната е одвратна, но секој ден преубавата Мери ни дава по два пати да ја работиме.

30.06.1889
Мери е исцрпена, ми се чини дека е болна

30.07.1889
Мери крена висока температура. Сите се молиме за нејзинот здравје. Поради температурата сите морнари се договоривме да ја работиме само по еднаш.

30.08.1889 Мери умре. Сите морнари плачеме како мали деца, не знаеме што ќе правиме без неа.

01.09.1889 Ја закопавме Мери. Нема повеќе живот за нас.

02.09.1889 Куварот Џорџ се обеси на кокосовата палма, не можам повеќе да издржам.

03.09.1889 Ја откопавме Мери...

газење%20од%20смеење

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2010 во 19:36
A penis has a sad life. His hair is a mess, his family is nuts, his neighbour is an asshole, his bestfriend is a pussy and his owner beats him!

Единствена работа која ме направи да се насмеам денеска.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2010 во 05:54
Kaко се вика кокошка во мода ?
-Кока-Ин

Зошто русокоса носи часовник на ногата ?
-За да биде во чекор со времето

Како полицаец отвора конзерва ?
-Тропа и вика : Отвори полиција :)
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2010 во 13:35
Божееее кој кого стасаизненадување

http://i411.photobucket.com/albums/pp197/marajade713/funny%20stuff/deersex.jpg


Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 01:05
репутација: 171924 ?!?!?!.....


....aaaahhhaahahahahahahaha
hahahahahahahahahahaha.........................hhaahahahahah.............

.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 125126127128129 277>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.