IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Последно нешто што ме насмеа.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последно нешто што ме насмеа.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 277>
Автор
Порака
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Последно нешто што ме насмеа.....
    Испратена: 04.Јануари.2007 во 23:21
Темата е јасна , така да ја како сопственик да напишам прв....
Последно нешто што ме насмеа.....да за нова година...
Бев пијан..... И сеа едно другарче ги пали жиците на DVD-то , и ми вика:
-Абе Гоце вие горат ли?
Jaс вака го глеам Wacko и му викам
-Не бе водоотпорни се....
И патосирање..... LOLLOLLOLLOLLOL
The*BeST*
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 23:59
Мене за нова година порака една што добив..... Big%20smile Сега ако ја пишам нема да биде смешна али у тој момент LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:04
Пиши ја да видиме...... Wink
The*BeST*
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:12
Tогаш како што не бев расположена (односно бев изнервирана поради дечко ми) добро ми дојде пораката и ме изнасмеа... Гласи вака:
„Ај ќе ти пратам една едноставна порака оки. Епа вака: Нека ти е среќна и весела новата година и да си фатиш поубав дечко“
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:16
citav vo edna tema vo trac koga surfac veli ovaa tema e za brisenje i sensei mu vika pa izbrisija ustvari ne su moderator
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:45
Tоа стварно беше смешно LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 03:12
ama mu ja zalepil i ubavo mu ja kazalLOLLOL
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2007 во 02:20
Последно што ме насмеа беше емисијата на Бојан.... Поточно Елена....
Бојан:кога беше првото нејзино сексуално искуство?
Елена:Хахаха, а кога било твоето?
Бојан:На 15 години
Елена:Публиката ја интересира....
Бојан:Публиката го слушнала ова неколку пати, мене сите ме прашуваат тоа
Елена: А значи ова е често поставувано прашање...
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2007 во 14:58
Еден детски муабет на тема како се прават бебиња:

- Срам ми е да кажам зошто тоа е безобразна работа.

- Се прават ноќе и затоа мижат кога ќе се родат.

- Бебињата доаѓаат од штркови или од зелка. Кој како сака.

- Бебе се прави кога си добар, па ти родат брат, па тогаш тој е главен и за џабе си бил добар...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 10:28
ne bas posledno ali mnogu me smee....
na odmor familijarno, a baba mi sama doma. doagja mojot bivsi da i praj drustvo i ona mu raskazuva:
eee sinko.... za zemjotresot ti da vidis.... koga spiskaa majka i na Ane da place a slusam od tamu Ane i Sandra vikaat...
 
objasnenie: majka mi imala 40 dena za zemjotresot, Ane sum jas, Sestra mi e Sandra...
potocno kako nie bi mozele da vikame koga sme rodeni povekje od 20 mgodini podocna.....LOLLOLLOLLOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 10:43
sega za 1maj bev na planina i klocav edni pecurcinja i mi tekna na vicot od zbunet za slovenkataLOLLOLLOLLOLLOL i puknav od smeeenjeLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2007 во 00:47
prevodot na pesnata od K15...u zdravo telo,zdrav duh.."in helo badi,helo gost"....umrev od smeenjeLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 20:01
Planets funniest animals LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 22:04

Најоткачени поздрави

Поздрав до сестра ми Атиџе која е инвалид со песната Стани моме да заигра

Поздрав до дедо ми кој инаку е глув со песната слушај кај шумат шумите

 

Поздрав до комшијата и неговиот новороден син со песната Сине мој

 

Поздрав до сите пожарникари со песнатаЗапаличу пола града

 

Поздрав до мојот сосед кој има 70год. и е неженет со песната Кад права љубов закасни

 

Ги поздравувам свекор ми и свекрва ми кои се дојдени кај мене на вечера со песната Од каде дојдовте да не дојдевте

 

Ја поздравувам мојата золва од Австралија која сега иди со авион наваму со песната Црна се чума зададе

 

Ги поздравувам сите слепи со песната Ако ме погледнеш во очи

 

Гипоздравувам сите ќелави со песната Во коси да ти спијам

 

Го поздравувам мојот прадедо кој полни 101год. со песната Сунце мое драго

 

Го поздравувам комшијата со ново изградената куќа со песнатаУдри гром у твој дом

 

Го поздравувам ракометниот клуб Тутунски комбинат Бренд со песната Кометал шампионе

 

Ја поздравувам погребната организација со песната Доџи и узмиме

 

Кумот го поздравува своето крштениче со песната Шта си се родио

Изменето од Mona Liza - 13.Јуни.2007 во 22:04
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 277>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.