IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Бугарска музика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бугарска музика

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3637383940 45>
Прашање: DALI VI SE DOPAGA BG. MUZIKA ?
Одговор Гласови Статистика
7093 [48,44%]
7098 [48,47%]
433 [2,96%]
20 [0,14%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2011 во 16:35
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
ShiningStar Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ShiningStar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2011 во 16:21
И тоа шо че го чујш е украдено пак,од кој знае кој аматерски бенд шо уште го нема ни на радио трајанка!
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2011 во 11:17
Originally posted by ShiningStar ShiningStar напиша:

И тоа шо че го чујш е украдено пак,од кој знае кој аматерски бенд шо уште го нема ни на радио трајанка!


и Фала Богу
мислам на радио траjанка
Кон врв
Tetratka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: дрвара
Статус: Офлајн
Поени: 5153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tetratka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2011 во 21:17
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!

Кон врв
Tetratka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: дрвара
Статус: Офлајн
Поени: 5153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tetratka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2011 во 21:21
за секој случај - користете ГРОМОБРАН!!!

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2011 во 19:02
jоj
ме погоди човекот!!!
Тетратчице,
ти благодарам од срце...навистина!големо%20гушкање
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2012 во 23:12
размислување

 
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:06
Што толку си се замислил ? После 1997 кога и Бугарија и Романија  беа приети во ЕУ некако изеднаш почна да се сакат двете држави .И многу Романци го искористија тоа да прават  фолк музика ради нашите пејачки кој се и опуштени и згодни и колку и нескромно да звучи убави  

А клипот што си го постирал е на романецот Кости.Он има сигурно веќе 70-80 спота направени со Планета ТВ .Јас лично не можам да го поднесам.Некако имбицилен ми изгледа  ,но треба да признам дека прави лом .
Кон врв
panter123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 15783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај panter123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:10
Originally posted by емил емил напиша:

Што толку си се замислил ? После 1997 кога и Бугарија и Романија  беа приети во ЕУ некако изеднаш почна да се сакат двете држави .И многу Романци го искористија тоа да прават  фолк музика ради нашите пејачки кој се и опуштени и згодни и колку и нескромно да звучи убави  

А клипот што си го постирал е на романецот Кости.Он има сигурно веќе 70-80 спота направени со Планета ТВ .Јас лично не можам да го поднесам.Некако имбицилен ми изгледа  ,но треба да признам дека прави лом .

Emil imas greska najverojatno mislese 2007 godina koga Bugarija i Romajija stanaa polnopravni clenki na EU

Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:13
Друго се мислевнамигнување
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:17
да
Originally posted by panter123 panter123 напиша:

Originally posted by емил емил напиша:

Што толку си се замислил ? После 1997 кога и Бугарија и Романија  беа приети во ЕУ некако изеднаш почна да се сакат двете држави .И многу Романци го искористија тоа да прават  фолк музика ради нашите пејачки кој се и опуштени и згодни и колку и нескромно да звучи убави  

А клипот што си го постирал е на романецот Кости.Он има сигурно веќе 70-80 спота направени со Планета ТВ .Јас лично не можам да го поднесам.Некако имбицилен ми изгледа  ,но треба да признам дека прави лом .

Emil imas greska najverojatno mislese 2007 godina koga Bugarija i Romajija stanaa polnopravni clenki na EU

 

во право си .Имам грешка да
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:19
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Друго се мислевнамигнување
 

па кажи на што се мислиш за да ти го разјаснам задоволство
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2012 во 15:25
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2012 во 16:32
изненадување
 
 
голема насмевка


Изменето од LiDivio - 18.Април.2012 во 16:39
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3637383940 45>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.