IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Бугарска музика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бугарска музика

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 45>
Прашање: DALI VI SE DOPAGA BG. MUZIKA ?
Одговор Гласови Статистика
7093 [48,44%]
7098 [48,47%]
433 [2,96%]
20 [0,14%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 18:17
Што ти е финтава со песниве не се бугаркси и лошо звуцат на тој глуп пагански јазик
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 20:46
пагански език???
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 20:48
ZEMJODELSKO DO KRAJ
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 21:01
Originally posted by ivin ivin напиша:

ZEMJODELSKO DO KRAJ



Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 21:20
Смеете се на човек който ви показва че македонските песни са му любими и много ги сака????

и го наричате замеделец с такава увереност все едно сте завършили агробиологиа в Принстън (незнам дали в Принстън учат такова нещо ама звучи добре, тежко, ... направо оксфордско ми звучи)




Изменето од m__g__ - 01.Март.2007 во 21:21
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 21:26
PISI MAKEDONSKI
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 21:53
Originally posted by m__g__ m__g__ напиша:


Смеете се на човек който ви показва че македонските песни са му любими и много ги сака????и го наричате замеделец с такава увереност все едно сте завършили агробиологиа в Принстън (незнам дали в Принстън учат такова нещо ама звучи добре, тежко, ... направо оксфордско ми звучи)


Се улизуваш ти многу пази не сме толку плитки
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2007 во 21:56
защо?

"Море пиле, славей пиле" много я сакам
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2007 во 04:34
малце грдо звучат песните ,стварно.до јазико ли е не знам ама не ми идат некако
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2007 во 10:09
Originally posted by angelmk angelmk напиша:

малце грдо звучат песните ,стварно.до јазико ли е не знам ама не ми идат некако


Воопшто неидат , одби на глупост и инает - потврдено - докажано
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2007 во 13:44
И да сакам некоја татарска да напишам на македонски би се згрозила
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2007 во 13:56
Е,кerka mi se vika Jovana ne Иована!
Aj,stvarno pisuvajte makedonski za da ve razbereme!!!


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 02:20
Ништо од Бг националана песна ја убаво викам
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 04:35
и ја сум за тоа бугарите на овај форум барем малце да се потрудат да пишуват македонски кога веќе дошле на македонски форум .оти не ги разбирам баш ногу
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 45>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.