IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Прашање: Кој ќе ја земе титулата оваа година???
Одговор Гласови Статистика
7 [21,88%]
5 [15,63%]
6 [18,75%]
1 [3,13%]
5 [15,63%]
3 [9,38%]
3 [9,38%]
2 [6,25%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1
    Испратена: 12.Декември.2006 во 23:57
Оваа тема се состои од две теми, ова е првиот дел а одма до него е ставен и вториот дел, се со цел да бидат сите клубови во опција, без разлика на која тема ќе пишете, секако се подразбира како една тема... Па, гласајте и пишувајте во она тема каде што е вашиот фаворит Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile


Изменето од Ghost - 13.Декември.2006 во 00:38
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:06
Моите тимови се Милан и Барселона, бидејќи Милан смрди оваа година, па и не се надевам многу многу дека ќе ја освои оваа година титулата, па затоа давам најголеми шанси на Барса, иако тука се и Челзи, Мачестер и Лион како кандидати од втор ред по мене Big%20smileBig%20smileBig%20smile


Изменето од Ghost - 13.Декември.2006 во 00:32
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:08
se slozuvam so tebe...ama napred go stavam celzi..Wink
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:22
Еххх друже, не можам никако да ги сварам тие Челзи и не можам,не знам зашо али едноставно така осеќам Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:24
hehehehe....oti imaat mnogu pari?
 
porano navivav za inter...ama se otkazav...drami se...isto kako makedonijaLOL
 
a za celzi navivam bidejki...neznam zasto navivamLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:35
да ти кажам искрено, излегоа од сенка, и многу луѓе почнаа да навиваат одеднаш за нив... Мој совет е друже да си останеш за Интер, еве јас сум за Милан, многу добро знаеш какви се годинава, меѓутоа не се откажувам од нив, разликата кај мене е во тоа што од секогаш сум имал три тима за кои навивам, само од различни првенства нормално, Милан од Италија, Барса од Шпанија и Арсенал од Англија, и без разлика колку сака нека смрди некој од овие тимови, јас сум за нив Big%20smileBig%20smileBig%20smile Ќе дојдат подобри времиња... Знам само еден другар што стварно искрено не смени тим во Англија (пошто кај мене сите другари имаат по еден тим од секоја лига, а бајаги многу луѓе сме, и секогаш има бурни ракции, али затоа секогаш ни е интересно секое првенство Big%20smileBig%20smileBig%20smile), а тој беше за Челзи уште одамна пред Абрамович да дојде таму... На него искрено му пружам рака... Big%20smileBig%20smileBig%20smile

Изменето од Ghost - 13.Декември.2006 во 00:36
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 00:47

okWink drzi muabetot!!

Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 02:02
Se sl*gam so tebe Ghost jas sum dolgi godini fan na Juve i sto i da se desi jas kje ostanam za juve. Iako ispadnaa od liga sepak jas si ostanuvam za niv, a inace ne sum imal favoriti od drugite ligi mozebi bi go stavil Chelsea od Anglija ama ne e toa toa. Go stavam Chelsea samo zaradi 2 iminja, Murinho i Lampard. Dvajcata se dzvervovi vo svoite raboti i nema bolji od niv vo anglija. Mnogu go postuvam i Totenham i Bolton no sepak ako moram da izdvojam od Anglija toa bi bil Chelsea. Od spanija toa bi bil Atletico Madrid. Barsa sakam da gi gledam dobri se.... ana ednostavno im ostavam na lugjeto sto si navivaa za barsa pred ronaldinho da si navivaat za barsa jas se fokusiram na Atletiko Madrid. Inace timot kako sto kazav mi e juve, i nikoj drug osven JuveBig%20smile
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 02:07
A ako se vratam na temata.... Lyon e mojot favorit za Liga na Shampioni ednostavno imaat najbomba tim i mozat da pobedat koj sakaat samo ako zgnat malce. 
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 02:14
Почит кон твојата одлука, искрено и јас им давам огромни шанси на Лион, али срцето друже не ми дава да гласам за нив Big%20smileBig%20smileBig%20smile Јас сум за Барсеолна уште пред Роналдињо т.е. кога еднаш на дербито (не ми текнува која година беше точно) меѓу Реал и Барса, знам дека Барса водеше али пресврт направи Реал,и на крај Пујол плачеше... Е од тогаш станав за Барса, и останав за Барса... И ете сега кај се Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 02:30
ClapClapClapClap. Mnogu naprednaa barsa. Koga kje mi tekne deka bea 15 mesto na tabela pred 4 god a posle toa kako bese .... osovija titula. Taka nesto bese samo neznam dali istata ili narednata sezona
Кон врв
samir Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 14:50
sakam da glasam
 
 
 
 
 
samir
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 14:56
треба да имаш минимум 100 постови за да ти биде дозволено гласањето, таков е форумот друже Big%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
EDDY Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EDDY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2006 во 18:05
SEPAK MISLAM DEKA I OVAA GIDINA BARSA E BROJ 1 !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.