IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Горан Пандев
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Горан Пандев

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 22>
Автор
Порака
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2006 во 21:28
hehehehheeeeeeeee
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2006 во 22:40
Pandev shmandev ...nigde go nemashe cela utakmica so igrach  vishe celo poluvreme bea

Igrach voshki igrach izdishan

i tie pa lacio ebati timot so dvajca trojca kupusi igraat kantiLOL
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 13:56
ostaj sea.....nervozen sum vcera ja cekav za 5000 den  x .....mameto....bivase li tolku da se kanti  c c cc c  cLOLLOLCryCry
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 22:01
Originally posted by nindza nindza напиша:

Pandev shmandev ...nigde go nemashe cela utakmica so igrach  vishe celo poluvreme bea

Igrach voshki igrach izdishan

i tie pa lacio ebati timot so dvajca trojca kupusi igraat kantiLOL

Eh tuka ste samo za kritiki. Epa ako ne ne si go velicame koj kje ni go velica? Kje cekame da stane najdobra vo Italija pa togas kje go sakate site.
Kaj ste sea da kazete koga dade gol? Ve nema kjutite.....eh kakvi ste

PANDEV - IL FENOMENO
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 22:03
Ova beshe petiot gol na pandev od koi 4 gi postigna vo gosdti a samo eden na olimpico. Bravo pandevClapClapClapClapClapClapClap
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 00:44
не ја гледав утакмицата и стварно ми е жал поради тоа, но и тоа како сум среќен што пак од друга стана токму Пандев дава голови секогаш кога е најпотребно, како и во овој случај... Big%20smileBig%20smileBig%20smile

Изменето од Ghost - 26.Декември.2006 во 00:44
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 11:45
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

не ја гледав утакмицата и стварно ми е жал поради тоа, но и тоа како сум среќен што пак од друга стана токму Пандев дава голови секогаш кога е најпотребно, како и во овој случај... Big%20smileBig%20smileBig%20smile

Se sl*gam . Lazio igraa so igrac pomalku pri rezultat 1-1 i pandev go najavi presvrtotClapClapClap


Изменето од Maro - 26.Декември.2006 во 11:45
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2006 во 11:33
bravo za deckoto....neka mu ja misli pancevLOL
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2006 во 11:40
slusnal li nekoj dali pandev ke ostanuva vo lacio ili....
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2006 во 20:01
Originally posted by Cao_Sk Cao_Sk напиша:

slusnal li nekoj dali pandev ke ostanuva vo lacio ili....

Go baraa Rangers....neznam toa e super da ide tamu ama pa posle nema da go gledame na televizija kje mora da stavam SatelitskaBig%20smile. Dobro e da ide zast Rangers e megju najdobrite 7-8 kluba na ostrovot -> tamu kade se igra najdobar fudbal. Ama znam deka on rece bi sakal da ostane vo lazio zasto mnogu gi sakal i bil privrzan so lazio. Iskreno jas bi posakal da si ja proba srekjata vo Anglija vo nekoj tim od rangot na Tot'nem ili bolton znaci nekoj jak tim so ambicii za CL/UEFA. U lazio se navikav epten da go gledam.....dobro mu e i tuka.....ama lazio nema perspektive(ako edino ne gi kupi nekoj miljarder)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2007 во 17:26
Bravo za pandev , 2 gola so Torino, bravo !!!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2007 во 21:21
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Cao_Sk Cao_Sk напиша:

slusnal li nekoj dali pandev ke ostanuva vo lacio ili....

Go baraa Rangers....neznam toa e super da ide tamu ama pa posle nema da go gledame na televizija kje mora da stavam SatelitskaBig%20smile. Dobro e da ide zast Rangers e megju najdobrite 7-8 kluba na ostrovot -> tamu kade se igra najdobar fudbal. Ama znam deka on rece bi sakal da ostane vo lazio zasto mnogu gi sakal i bil privrzan so lazio. Iskreno jas bi posakal da si ja proba srekjata vo Anglija vo nekoj tim od rangot na Tot'nem ili bolton znaci nekoj jak tim so ambicii za CL/UEFA. U lazio se navikav epten da go gledam.....dobro mu e i tuka.....ama lazio nema perspektive(ako edino ne gi kupi nekoj miljarder)


било која ѕвезда, која од калчото се префрлила у премиер лигата, не успеала, фудбалот на кој што ги учат у италија е сосема подруг од тој на фудбалот, и затоа ѕвездите од италија, постануваат просечни у англија. Поради тоа не би сакал Пандев да иде у Англија...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2007 во 21:42
Не би сакала ни јас да оди Пандев во Англија.

Се гордеам која го најавуваат, кога учествува во спортските емисии на ИТАЛИЈА, ВО ШОУЕМИСИИТЕ, ГОРДА СУМ ШТО едноставно го најавуваат Пандев ОД МАКЕДОНИЈА:)

Нема што добар е дечково, ја држеше денес цела игра против Торино :)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
bajaderam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 19.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajaderam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2007 во 21:45
da se soglasuvam neka se pazat hrvatite vo mart od nego iako ja nemav sansa da igram protiv nego tuku protiv brat mu sasko
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.