IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Tретирање на женската невиност во денешно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Tретирање на женската невиност во денешно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
Автор
Порака
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 00:49
hahhahhah
CENZURA
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 00:52
Originally posted by mikus mikus напиша:

hahhahhah
CENZURA



AMAN be LOL LOL LOL LOL LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 01:00
znaes deka ova mi e prva cenzura od moderatorstvoto
hahahhahhaha
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 01:19
Originally posted by sensei sensei напиша:

Е како не сфаќаш? ..... не си кретен побогу,... веројатно не ти одговара да сватиш.
Ne be brat ne sum kreten...Eve sum bil i so dve nevini curi,ali nekako ne mi e film...Sto znam poise gi sakam onie iskusnine...
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 09:00

ako smetate deka ne e tolku bitna nevinosta , aj odgovorete mi na prasanjeto , zasto site picki posle seksot vikaat zimi majka vtor si so koj sum imala odnos , ili prvpat ti go pusam . Sega ke vi odgovoram , za da izgledaat sto e mozno ponevino , e toa e tretiranje na zenskata nevinost .

Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 10:15
Ima i devojki sto se palat da glumat nevini, cisto kako fetish nekoj.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2006 во 00:51

Kojznae sto bi rekle devojkite na ova??????????????

Sepak gospoda mislam deka ima i cisti dusi sto ne go zasluzuvaat ova.

Da ne generalizirame......Vo pravo ste donekade,no isto taka i ne ste,pa sepak mislam deka postoi cista bezuslovna ljubov,ta ako ne e taka ne bi imale smisol za zivot.Ne im pisuva na celo na devojkite dali se nevini ili ne..

A toa e edno od iskusenijata na ''mazjacite'' nekoi moram i taka da ve narecam.....sepak malku pocit za nevinosta...Ajde setete se i vie silni mazi kako ja izgubivte svojata nevinost.....Togas ne vi bese vazno hormoni lupaa vo glava i samo edno vi bese pred oci,no dali i sega e taka pogotovo ako nekoja shoderica-akrep vi go skinala skalpot i si pisala recka kaj sebe.Op uste eden nevin glupco a jas si djvakav mastika-veli taa...

Ne bi vi bilo drago da go cuete ova,neli? Kako bi se cuvstvuvale makar i posle tolku godini....
Кон врв
football manager Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај football manager Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 21:32
Alooooooooo.......Ima li nekoj vo kukata?
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:21
Ја мислам дека невиноста не треба да се изгуби било каде и било како колку само да се случи тоа. Треба да се случи со некој кој го сакаме и ни значи и да знаеме дека не е со нас само ради корист. А местото не е ни многу битно (само да биде чисто ради инфекции и такви ствари...)
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:26
Originally posted by BiG_kIsS BiG_kIsS напиша:

Ја мислам дека невиноста не треба да се изгуби било каде и било како колку само да се случи тоа. Треба да се случи со некој кој го сакаме и ни значи и да знаеме дека не е со нас само ради корист. А местото не е ни многу битно (само да биде чисто ради инфекции и такви ствари...)

bravoClapClapClapClapClapClap
isto misleniceSmile
taka i ja ja izgubiv
i uste go sakamCryCryCry
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:35
А идеш со него уште?
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:52
:) pa izgleda ne stom place po nego:)
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:53
А да ја оставеше да си одговори.....

Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
samovilka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samovilka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2006 во 19:57
moze da se plache i od srekaSmile
I



Изменето од samovilka - 01.Ноември.2006 во 19:57
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,361 секунди.